خانه / تازه ها / اخبار فناوری / با ربات تازه پاور ویژن به اعماق دریا سفر کنید

با ربات تازه پاور ویژن به اعماق دریا سفر کنید

شرکت ربات سازی پاور ویژن که در سال گذشته روی پهپاد تخم مرغی شکل PowerEgg مشغول به کار بود، از ربات تازه خود پرده برداشت. با این حال ربات تازه پاور ویژن تمایلی به پرواز در آسمان ندارد و بیشتر اهل شنا کردن در دریا است.

این ربات که پاور ری نام دارد مخصوص طرفداران ماهی گیری طراحی شده و قادر است تا عمق ۳۰ متری از سطح آب برای ۴ ساعت مداوم به غواصی بپردازد. پاور ری با استفاده از اپلیکیشنی که روی هر دو پلتفرم اندروید و iOS قابل اجرا است، کنترل می شود و کاربر به وسیله دوربین 4K Ultra HD آن می تواند تصاویر با کیفیتی از اعماق دریا یا اقیانوس دریافت کند.

پاور ری به سیستم سونار مجهز شده و برای کاربر این امکان را فراهم می سازد که نوسان آرام ترین صدا ها را تا ۴۰ متر پایین تر از جایی که ربات قرار دارد، شناسایی کنند. همچنین چراغی آبی رنگ در ربات تعبیه شده که ماهی ها را به خود جذب می کند. همچنین برای نزدیک تر شدن آبزیان به ربات قادر خواهید بود برای آن ها طعمه بیندازید.

پاور ویژن برای کاربرانی که علاقه بسیاری به شنا کردن دارند هم مژده هایی دارد و به گفته این تیم، استفاده از این رباط با استفاده از هدست های واقعیت مجازی نیز در دستور کار قرار گرفته است. با وجود آنکه هنوز قیمتی برای پاور ری در نظر گرفته نشده، اما پیش خرید این ربات جذاب و متفاوت از ۹ اسفند ماه آغاز خواهد شد. همچنین دمو پاور ری در جریان نمایشگاه CES 2017 در دسترس قرار می گیرد.

منبع : دیجیاتو

همچنین ببینید

Decibullz از ایرباد جدیدش در CES 2017 رونمایی کرد

یکی از موارد مهم در خرید ایرباد این است که بتوان محصولی را انتخاب کرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *