خانه / فرم اینترنتی درخواست تعمیر

فرم اینترنتی درخواست تعمیر

نام و نام خانوادگی *

شرکت سازنده *

مدل گوشی یا تبلت *

سریال دستگاه (IMEI)

سریال دستگاه را از طریق کد #06#* یا پشت جعبه دستگاه بدست آورید.

شماره موبایل *

تلفن ثابت *

ایمیل

مشکل دستگاه *

آدرس *

captcha

راهنما و قوانین ثبت گوشی برای تعمیر

1- هزینه اعلام شده توسط کارشناسان موبایـل آبـاد فقط در مورد مشکل ذکر شده بوده و مشکلات دیگر شامل هزینه مجزا می باشند.
2- دستگاه های آب خورده و ضربه خورده و همچنین مشکلاتی از قبیل : صفحه سفید، صفحه آبی، هنگ روی آرم و …(به دلیل احتمال اسیب دیدگی در برد اصلی)به منزله خاموش تحویل گرفته می شود و موبایل اباد نسبت به استرداد دستگاه با حالت اولیه مسئولیتی ندارد .
3- در حین تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری این احتمال وجود دارد که دستگاه نیاز به فلش یا ریستور داشته باشد در این حالت احتمال پاک شدن کل یا بخشی از اطلاعات وجود دارد .
4- قبل از تحویل دستگاه به رابط موبایل آباد سیمکارت و کارت حافظه را از دستگاه خارج و نزد خود نگه دارید.
5-مدت زمان گارانتی دستگاه تعمیر شده توسط موبایل آباد یک هفته می باشد ، البته توجه داشته باشید که جای نگرانی وجود ندارد چرا که دستگاه شما توسط کارشناسان واحد QC (کنترل کیفیت) به طور کامل تست و تایید شده است.
6- در صورتی که بعد از باز شدن دستگاه توسط متخصصین موبایل آباد مشخص شود که مشکل دستگاه به درستی اعلام نشده و یا دستگاه قبلا توسط تعمیرکار دیگری باز یا تعمیر شده باشد، دستگاه به مشتری عودت داده می شود و هزینه سرویس رفت و برگشت به عهده مشتری می باشد (هزینه سرویس ایاب و ذهاب دستگاه در تهران 25.000 تومان می باشد).
7- زمان تعمیرات دستگاه شما در موبایل آباد کمتر از 48 ساعت از زمان تحویل دستگاه به رابط می باشد ولی در مواردی که دستگاه نیاز به قطعاتی داشته باشد که از دسترسی بازار خارج است ممکن است تا حداکثر یک هفته زمان لازم باشد.
8- با توجه به بار مسئولیتی که گوشی های تعمیری برای موبایل آباد ایجاد می کند خواهشمندیم بعد از اتمام کار در دسترس باشید تا هرچه سریعتر دستگاه برای شما ارسال شود در غیر اینصورت بعد از گذشت 3 روز دستگاه به انبار ارسال و شما متحمل هزینه انبار داری می شوید (روزانه 1000 تومان)