مقدمه

احتمالا شما که اکنون این مقاله را می‌خوانید، به دنبال راهی برای تعویض ال سی دی گوشی هواوی خود می‌گردید؛ ما در این مقاله کوتاه و تخصصی به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل، اقدام به تعویض ال سی دی هواوی خود کنید!

ال سی دی هواوی چگونه آسیب می‌بیند؟!

ممکن است ال سی دی گوشی شما در اثر ضربه، حرارت شدید و یا آبخوردگی دچار اختلال و سوختگی شده باشد. در ادامه به صورت کوتاه به هر کدام از علل خرابی ال سی دی هواوی می‌پردازیم:

1- آبخوردگی: آبخوردگی یا نفوذ مایعات به داخل گوشی، یکی از حادترین و دردسرسازترین مشکلاتی است که کاربران و همینطور تعمیرکاران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

اما باید به خاطر داشته باشید که تعمیر گوشی آبخورده‌ی خود را به تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان بسپارید.

2- ضربه: یکی از شایع‌ترین مواردی که ممکن است باعث خرابی ال سی دی هواوی شود، اصابت ضربه به صفحه این گوشی‌هاست. البته دقت داشته باشید که پس از برخورد ضربه، الزاما نباید ال سی دی هواوی خود را تعویض کنید! زیرا:

  • ممکن است فقط گلس (شیشه روی ال سی دی) گوشی‌تان شکسته باشد! تعویض این قطعه برای گوشی‌های هواوی بین 200 الی 500 هزار تومان هزینه خواهد داشت.

  • اگر بخشی از ال سی دی یا تاچ از کار افتاده باشد، باید نسبت به تعویض تاچ و ال سی دی هواوی خود اقدام کنید. این کار بین 400 هزار الی 1.5 میلیون تومان هزینه خواهد داشت. (بسته به مدل گوشی شما و فراوانی قطعه در بازار)

برای تعویض ال سی دی هواوی، از کجا یک متخصص پیدا کنیم؟!

شما ممکن است از دوستان و اقوام خود مشاوره بگیرید و به یک تعمیرکار نزدیک محل زندگی یا کارتان مراجعه کنید اما این احتمال وجود دارد که نتیجه مطلوبی نگیرید.

همچنین ممکن است برای تعویض ال سی دی هواوی در اینترنت جستجو کنید و به یکی از مراکزی که نمی‌شناسید مراجعه کنید؛ در این صورت نیز احتمال دارد نتیجه خوب و مطلوبی نگیرید.

چرا تعمیرات تخصصی گوشی خود را به موبایل‌آباد بسپاریم؟!

  • در حال حاضر، موبایل‌آباد بزرگترین برند تعمیرات موبایل ایران است که 130 نمایندگی در سراسر کشور دارد. یکی از مهم‌ترین رسالت‌های موبایل‌آباد، مشتری‌مداری و جلب رضایت مشتریان است.

  • مجموعه‌ی موبایل‌آباد یک سیستم اتوماسیون دارد که مشتریان از ثبت درخواست مشتریان تا پایان تعمیر موبایل‌شان، در جریان فرایند کار قرار می‌گیرند.

  • یکی دیگر از مزیت‌های این سیستم، پیگیری سفارشات و ثبت شکایات مشتریان است؛ در نتیجه وقتی شما گوشی خود را به موبایل‌آباد بسپارید، تا 48 ساعت بعد آن را تعمیر شده و سالم تحویل خواهید گرفت!

کلام پایانی و جمع‌بندی

با توجه به وضعیت فعلی صنف تعمیرات موبایل و اینکه نمی‌توانیم تعمیرات موبایل خود را به هر شخصی بسپاریم، مجموعه‌ی موبایل‌آباد از شما درخواست می‌کند که قبل از هرگونه اقدام برای تعویض ال سی دی گوشی هواوی خود، به مراجع تخصصی تعمیرات موبایل که از سابقه و اعتبار چندساله برخوردار هستند، مراجعه کنید.

برای ثبت درخواست تعویض ال سی دی هواوی خود روی دکمه ثبت درخواست تعمیرات کلیک کنید!