لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

تعمیرگاه موبایل خراسان شمالی

تعمیرگاه موبایل خراسان شمالی

بدون شک یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای هر یک از شما کاربران عزیزی که در استان خراسان‌شمالی ساکن هستید رخ دهد، خرابی موبایل است. اما این موضوع جای نگرانی وجود ندارد و به سادگی حل خواهد شد؛ زیرا می‌توانید در صورت خرابی گوشی خود به هر دلیلی، تعمیر آن را به دست نمایندگی‌های تعمیراتی معتبر موبایل آباد بسپارید و در کوتاه ترین زمان آن را سالم تحویل بگیرید.

خدمات آنلاین تعمیرات موبایل


موبایل‌آباد همچنین برای کسانی که امکان مراجعه‌ی حضوری در نمایندگی‌های این شرکت را ندارند، خدمات تعمیرات موبایل به صورت آنلاین را نیز فراهم کرده است. به طوری که ساکنین استان خراسان شمالی می‌توانند از طریق مرورگر خود وارد سایت موبایل‌آباد شده، سپس مدل و مشکل گوشی خود را ذکر کنند و پس از آن روی گزینه‌ی ثبت درخواست کلیک نمایند.

 

همین حالا گوشیتو تعمیرکن

قطعات اورجینال برای گوشی

 

متاسفانه برخی مراکز تعمیراتی ممکن است از قطعات غیر اورجینال در گوشی شما استفاده کنند؛ اما در نمایندگی‌های موبایل‌آباد خبری از قطعه‌ تقلبی و غیر اورجینال نیست و از قطعات اصلی خود گوشی برای فرایند تعمیر استفاده می‌شود.

 

تعمیرکار متخصص موبایل

برای پیدا کردن مراکز تعمیراتی گوشی، ابتدا باید از معتبر بودن آن مرکز و تعمیرکاران میبایست اطمینان حاصل شود؛ زیرا ممکن است آسیب‌های زیان‌باری به گوشی وارد شود. خوشبختانه نمایندگی‌های موبایل‌آباد کاملا معتبر هستند و اولویت اصلی این شرکت انتخاب تعمیرکاران خوش اخلاق، با تجربه، قابل اطمینان، متخصص و حرفه‌ای در زمینه‌ی تعمیرات موبایل می‌باشد.

قیمت تعمیرات موبایل


همچنین موبایل‌آباد هزینه‌ی کمتری را نسبت به دیگر مراکز تعمیراتی دریافت می‌کند و قیمت‌ها نیز بسته به خرابی قطعات و بر اساس نرخ اتحادیه محاسبه خواهد شد.

زمان تعمیر گوشی

همانطور که می‌دانید زمان تعمیر گوشی بستگی به نوع قطعات متفاوت است. اما موبایل‌آباد سعی داشته در مدت زمان کوتاهی موبایل شما را تعمیر کند.


نمایندگی‌های موبایل‌آباد در خراسان شمالی

همانطور که می‌دانید آسایش و رفاه مشتریان همواره جزء اهداف اصلی موبایل ‌بوده است؛ به همین دلیل نمایندگی‌های معتبر را در اکثر مناطق این استان ایجاد کرده است.

نتیجه گیری


موبایل‌آباد در تلاش بوده تا با بهترین خدمات و بهترین کیفیت تلفن‌همراه شما کاربران استان خراسان شمالی را با قیمتی ارزان تعمیر کند. در صورتی که گوشی شما نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید به یکی از نمایندگی‌های این شرکت در نزدیک محل خود مراجعه کنید و یا در صورت مراجعه‌ی غیر حضوری و تعمیرات سریعتر، با وارد شدن در سایت موبایل‌آباد گوشی خود را به صورت آنلاین تعمیر کنید.

 

تعمیر آسان و سریع تلفن همراه


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات