لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

تعمیرگاه گوشی در آذربایجان غربی

تعمیرگاه گوشی در آذربایجان غربی

به طور‌کلی می‌توان گفت امروزه با توجه به پیشرفت فناوری و تکنولوژی در بازار گوشی‌ها نیز به عنوان یک وسیله‌ی هوشمند و پرکاربرد نیز نقش مهمی را در زندگی ما ایفا کرده اند. اما متاسفانه بدترین حالتی که می‌تواند برای شما ساکنین استان آذربایجان غربی رخ دهد، خرابی گوشی هاست که برای این کار می‌توانید به یکی از شعب یا نمایندگی‌های معتبر موبایل‌‌آباد که در اکثر مناطق این استان واقع شده اند مراجعه نمایید. 

رایج ترین خرابی های قطعات گوشی


 به طور کلی هر یک از قطعات دستگاه شما ممکن است به دلایل مختلفی از جمله فشار، ضربه، آب‌خوردگی و ... دچار آسیب دیدگی و خرابی شوند. 

خرابی باتری گوشی

وقتی شارژ باتری تلفن‌همراه شما متوقف می‌شود، بسیاری از کارهای روزمره شما قطع می‌شوند و از آنجا که مردم بیشتر از گوشی برای تماس‌های تلفنی استفاده می‌کنند، مسئله باتری می تواند ویرانگر باشد. با این حال، این مسئله همچنین می تواند مسئله استفاده زیاد و تخلیه باتری باشد؛ البته مسائل دیگری نیز وجود دارد که به صورت ناگهانی مانند آب‌خوردگی، ضربه و فشار و... وجود دارد که می‌توانند به باتری گوشی شما آسیب برسانند.

 

همین حالا گوشیتو تعمیرکن

خرابی نمایشگر گوشی

از آنجا که نمایشگرهای تلفن‌همراه بسیار سخت تر از گذشته هستند، به نظر می‌رسد که غیر قابل تخریب هستند که متاسفانه اینگونه نیست؛ نمایشگر گوشی شما ممکن است به دلایل مختلفی مانند آب‌خودگی، ضربه و فشار دچار آسیب‌دیدگی شوند که شما برای احیای آن می‌بایست به یک مرکز تعمیرات گوشی مراجعه نمایید.


خرابی دوربین گوشی 

امروزه تعداد کمی از افراد دوربین را به عنوان وسیله ای جداگانه حمل می کنند و بیشتر از دوربین گوشی خود برای عکاسی استفاده می‌کنند. در صورت خرابی این مورد می‌بایست نزد یک تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.

خرابی برد گوشی

برد مدار که به مادربرد نیز معروف است، یک جز تلفن‌همراه بسیار پیچیده است و قلب تپنده کل سیستم می‌باشد. تقریباً هر قطعه و بخشی از تلفن‌همراه شما به دلایل، وظایف، مشاغل و اهداف مختلف از طریق صفحه مدار عبور می‌کند که آسیب دیدن این قطعه، اثرات زیان باری را می‌تواند داشته باشد که سریعا باید تعمیر شود.

نتیجه گیری 

همانطور که مشاهده کردید، مواردی که در قسمت بالا گفته شد را می‌توان رایج ترین خرابی‌های موبایل دانست. البته این موارد در بخش سخت افزاری دستگاه شما هستند و در قسمت نرم افزاری نیز مشکلاتی مانند هک شدن، کندی عملکرد سیستم، هنگی و ... وجود دارد که تعمیرکاران موبایل‌آباد در استان آذربایجان غربی می‌توانند به راحتی این مشکلات را بر طرف کنند و گوشی شما را مانند روز اول سالم به شما تحویل دهند. اگر قصد تعمیر دستگاه خود را دارید می‌توانید به صورت حضوری در نمایندگی‌های موبایل‌آباد در محل خود مراجعه کنید و یا به صورت آنلاین با کلیک بر روی ثبت درخواست، تعمیرات آنلاین را تلفن‌همراه را انجام دهید.

 

تعمیر آسان و سریع تلفن همراه


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات