لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 در موبایل آباد

تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 در موبایل آباد

برند اپل یکی از برندهای شناخته‌شده‌ای است که تا به حال هیچ برندی نتوانسته است از لحاظ قدرت و عملکرد با آن مقابله کند. تمامی کسانی که از گوشی‌های آیفون استفاده کرده‌اند به این موضوع اشاره می‌کنند سرعت نرم‌افزار آیفون بسیار بالاست و باعث می‌شود کاربران هر چه بیشتر به استفاده از این گوشی‌ها متمایل شوند. اما باید بدانید این گوشی‌ها همانند گوشی‌های دیگر ممکن است آسیب ببیند و خراب شوند. 
در این صورت تعمیرات موبایل باید به شیوه‌ای تخصصی انجام شود تا مشکلات آنها رفع گردد. یکی از مشکلاتی که برای گوشی‌های آیفون به وجود می‌آید آسیب به ال‌سی‌دی آن است. به همین دلیل، سوالات زیادی در مورد تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 پرسیده می‌شود. در ادامه تلاش می‌کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. 


معرفی آیفون 12


قبل از آنکه بخواهیم به تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 بپردازیم بهتر است نگاهی به عملکرد این گوشی داشته باشیم. آیفون 12 اولین بار در 13 اکتبر سال 2020 به بازار عرضه گردید و همزمان با عرضه آن به بازار موجی از هیجان در میان طرفداران گوشی‌های اپل به وجود آمد. آیفون 12 رنگ‌بندی بسیار متنوعی دارد که از میان آنها می‌توان به رنگ‌های مشکی، سفید، قرمز، سبز، آبی و بنفش اشاره کرد. 
 
این گوشی دارای رم 128 و 256 گیگا بایت است و همین امر باعث شده است کاربران فضای کافی برای ذخیره اطلاعات خود داشته باشند. کیفیت دوربین‌های به کار  رفته در آیفون 12 بسیار بالاست و می‌تواند به افراد کمک کند تصاویر و فیلم‌های با کیفیتی را تهیه کنند. تمامی این موارد در کنار یکدیگر آیفون 12 را به یک محصول بسیار ویژه بازار تبدیل کرده‌اند.

خدمات ویژه موبایل‌آباد: 

پیک رفت و برگشت رایگان
گارانتی بی قید و شرط تعمیرات
 ضمانت اصالت قطعات 
برای استفاده از این خدمات، درخواست خود را در کادر زیر ثبت کرده
و یا با شماره 43412-021 تماس بگیرید .


ال‌سی‌دی آیفون بسیار حساس است!


کسانی که از گوشی‌های آیفون استفاده کرده‌اند به خوبی به این امر واقف هستند گوشی‌های آیفون ال‌سی‌دی بسیار حساسی دارند. اگر به صفحه این گوشی‌ها نگاه کنید متوجه می‌شوید کیفیت تصاویر را بسیار بالا نشان می‌دهند و به جرات می‌توان گفت کیفیت تصاویری که در گوشی‌های آیفون نمایش داده می‌شوند در هیچ گوشی دیگری قابل نمایش نیست. با توجه به حساسیت بسیار بالای ال‌سی‌دی‌های آیفون جای تعجب نیست این ال‌سی‌دی‌ها شکسته شوند و آسیب ببیند. 
در این صورت درخواست برای تعمیر ال سی دی آیفون 12 بالا می‌رود. در همینجا به شما اعلام می‌کنیم تعویض ال سی دی آیفون 12 یک کار تخصصی است و شما نمی‌توانید خودسرانه این کار را در خانه و یا مراکز نامعتبر انجام دهید. در غیر اینصورت، ممکن است ساختار داخلی گوشی نیز آسیب ببیند و همین امر زمینه‌ساز آسیب‌های دیگر در ساختار داخلی گوشی آیفون می‌شود. 


دلایل خرابی ال سی دی آیفون 12 


با توجه به این موضوع که امروزه گوشی‌های هوشمند در دست همگان است به خوبی به این امر واقف هستند مشکلات ال‌سی‌دی از جمله مواردی هستند که به سادگی می‌توان آنها را تشخیص داد. توصیه می‌شود افراد به محض مشاهده مشکلات بر روی ال‌سی‌دی سریعا برای تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 اقدام کنند. زیرا زمانیکه مشکل وارد شده به ال‌سی‌دی کوچک است می‌توان آن را با هزینه کم رفع کرد. اما زمانیکه مشکل بر روی ال‌سی‌دی باقی می‌ماند دیگر نمی‌توان به سادگی آن را رفع کرد و این مسئله هزینه‌های زیادی را بر کاربران گوشی‌های هوشمند وارد می‌کند. در ادامه به دلایل اصلی خراب شدن ال‌سی‌دی آیفون 12 می‌پردازیم. 


شکستگی ال سی دی آیفون 12


اولین مسئله‌ای که باعث می‌شود افراد برای تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 اقدام کنند شکستگی ال‌سی‌دی است. همانطور که از واژه شکستگی مشخص است، فشار و یا ضربه شدید باعث می‌شوند ال‌سی‌دی موبایل بشکند. به طور مثال، ممکن است گوشی آیفون شما از یک فاصله بر زمین بیافتد و یا کودکی گوشی شما را پرتاب کند. اگر گوشی آیفون به یک سطح سخت برخورد کند معمولا اولین قسمتی که آسیب می‌بیند ال‌سی‌دی آن است. توصیه می‌شود همواره مراقب گوشی خود باشید و اجازه ندهید در وضعیتی قرار گیرد که پرتاب شود و یا ضربه به آن وارد شود. در صورتی که ال‌سی‌دی بشکند راه دیگری جز تعویض ال‌سی‌دی ندارید و این کار باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. 

 

 

تعویض ال سی دی آیفون 12 در موبایل آباد


نحوه تشخیص ال‌سی‌دی اصلی از تقلبی 


•    کیفیت و شفافیت تصویر در ال‌سی‌دی‌های اصل بسیار بیشتر از ال‌سی‌دی‌های تقلبی است. 
•    قدرت تاچ ال‌سی‌دی‌های اصل از ال‌سی‌دی‌های تقلبی بیشتر است و زمانیکه افراد به آنها دست می‌زنند به راحتی می‌توانند آیکون‌های مورد نیاز خود را لمس کنند. اما در ال‌سی‌دی‌های تقلبی این کار با تاخیر انجام می‌شود. 
•    بر روی بسته ال‌سی‌دی اطلاعات تخصصی و مشخصات فنی آن ذکر شده است و دارای گارانتی است. 
•    میزان روشنایی صفحه در ال‌سی‌دی‌های اصل بیشتر از ال‌سی‌دی‌های تقلبی است. 
•    اگر ال‌سی‌دی اصل باشد لوگو شرکت سازنده بر روی آن حک شده است و قابل مشاهده است. 
•    در ال‌سی‌دی‌های اصل برای جایگاه دوربین یک محافظ با کیفیت وجود دارد در صورتی که این محافظ بر روی ال‌سی‌دی‌های تقلبی دیده نمی‌شود. 


آب خوردگی ال سی دی آیفون 12


مسئله دیگری که باعث می‌شود ال‌سی دی گوشی آسیب ببیند و همین امر افراد را برای حل مشکل ال سی دی آیفون 12 به سمت مرکز تعمیرات موبایل می‌کشاند مشکل آب‌خوردگی در گوشی است. 
 
افرادی که گوشی‌های خود را در معرض آب و رطوبت قرار می‌دهند باعث می‌شوند این گوشی‌ها آسیب ببیند و یکی از قسمت‌های گوشی که دچار مشکل می‌شود ال‌سی‌دی گوشی است. در این صورت ال‌سی‌دی گوشی باید تعویض گردد. 

 

خدمات ویژه موبایل‌آباد: 

پیک رفت و برگشت رایگان
گارانتی بی قید و شرط تعمیرات
 ضمانت اصالت قطعات 
برای استفاده از این خدمات، درخواست خود را در کادر زیر ثبت کرده
و یا با شماره 43412-021 تماس بگیرید .


علائم خراب شدن ال‌سی‌دی آیفون 


در بالا به این موضوع اشاره کردیم کدام موارد باعث می‌شوند به ال‌سی‌دی آیفون آسیب وارد شود و در نتیجه افراد برای تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 اقدام می‌کنند. در ادامه به معرفی این علائم می‌پردازیم. 


عدم روشن شدن صفحه گوشی 


یکی از مواردی که نشان می‌دهد زمان تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 رسیده است، عدم روشن شدن صفحه گوشی است. به طور مثال، زمانیکه شما می‌خواهید از گوشی خود استفاده کنید چندین بار دکمه آن را فشار می‌دهید و مدت زیادی طول می‌کشد تا صفحه روشن شود. در این شرایط احتمالا به صفحه گوشی آسیب وارد شده است و شما باید برای تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 اقدام کنید. 


وجود خطوط تیره و روشن بر روی صفحه گوشی 


یکی دیگر از مواردی که نشان‌دهنده زمان تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 است وجود خطور تیره و روشن بر روی صفحه گوشی است. ممکن است شما صفحه گوشی خود را روشن کنید و متوجه شوید خطوط و یا نقاطی بر روی آن وجود دارند. در نتیجه، نمی‌توانید تصاویری را که بر روی صفحه نمایش داده می‌شوند به خوبی ببینید و همین امر باعث افزایش نارضایتی شما می‌گردد. 


عدم کارکرد تاچ گوشی 


در کنار تمامی این موارد مسئله دیگری که باعث می‌شود کاربران برای تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 اقدام نمایند عدم کارکرد تاچ گوشی است. تاچ گوشی یکی از مهمترین قسمت‌های ال‌سی‌دی است که باعث می‌شود کاربران بتوانند با آیتم‌هایی که درون گوشی وجود دارد ارتباط برقرار کنند. اگر تاچ گوشی کار نکند عملا دیگر نمی‌توان از گوشی استفاده کرد. در این صورت معمولا با تعویض کل صفحه نمایش گوشی مشکل تاچ آن رفع می‌گردد و کاربران می‌توانند بار دیگر از گوشی آیفون خود استفاده نمایند. البته باید بدانید تاچ گوشی بخش جداگانه‌ای از صفحه نمایش گوشی را تشکیل می‌دهد که بر روی ال‌سی‌دی قرار گرفته است. 


نکات مهم در مورد تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12


اگر می‌خواهید برای تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 اقدام کنید بهتر است به موارد که در زیر اشاره می‌کنیم توجه داشته باشید: 
•    شارژ باتری گوشی: مهمترین مسئله‌ای که در زمان تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 باید مد نظر قرار دهید شارژ گوشی است. در زمان تعویض ال‌سی‌دی شارژ گوشی نباید کمتر از 25 درصد باشد. 
•    خاموش بودن گوشی: در زمان تعویض ال‌سی‌دی گوشی باید خاموش باشد. زمانیکه گوشی روشن است ال‌سی‌دی آن را تعویض نکنید. 


هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 در موبایل آباد


یکی از سوالاتی که دائما پرسیده می‌شود در مورد هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 است. بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که تمامی این محصولات وارداتی هستند و موبایل آباد محصولاتش را از برندهای معتبر تهیه می‌کند و برای تعویض ال‌سی‌دی گارانتی ارائه می‌دهد ال‌سی‌دی موبایل می‌تواند کمی گران‌قیمت باشد. با وجود این، موبایل آباد همواره هزینه‌های خود را مقرون‌به‌صرفه نگه می‌دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌ها می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات تکمیلی را از آنها دریافت کنید. 


اصالت قطعات و گارانتی قطعات موبایل موبایل آباد 


با توجه به این موضوع که ال‌سی‌دی یکی از مهمترین قطعات گوشی است و اگر کیفیت بالایی نداشته باشد عملا دیگر نمی‌توان از گوشی استفاده کرد، افراد در این باره نگران هستند آیا قطعاتی که بر روی گوشی آیفون آنها نصب می‌شود کیفیت بالایی دارد یا خیر. 
 
همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم تمامی قطعاتی که در موبایل آباد موجود هستند از برندهای معتبر بازار هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. در نتیجه، شما بدون هیچ‌گونه نگرانی از کیفیت این قطعات می‌توانید برای تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 اقدام نمایید. 

 

تعویض ال سی دی آیفون 12 + گارانتی اصالت قطعه و تحویل فوری

 


تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 در موبایل آباد 


تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده‌اید ال‌سی‌دی گوشی یکی از مهمترین قسمت‌های آن است و در واقع درگاه ارتباطی شما به آیتم‌هایی است که درون گوشی قرار گرفته‌اند. مواردی مانند ضربه، فشار و ورد آب به درون گوشی باعث می‌شوند ال‌سی‌دی گوشی آسیب ببیند. در این شرایط باید به یک مرکز معتبر مراجعه کنید تا از قطعات اصل استفاده کند. موبایل آباد یکی از مراکز تعمیرات موبایل است که به صورت تخصصی بر تعمیر محصولات برند اپل تمرکز دارد. تعمیر آیفون 12 و تعمیر آیفون 13 در موبایل آباد به شما کمک می‌کند در کمترین زمان ممکن گوشی خود را تعمیر کنید و تحویل بگیرید. 

نکات مهم درباره تشخیص مرکز تعمیرات موبایل مطمئن

با افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند، دست افراد سودجو در حوزه تعمیرات موبایل هوشمند زیاد شده و شما باید حتما برای درخواست خدمات تعمیرات موبایل از مراکز یا تعمیرکاران موبایل به این نکات توجه داشته باشید:
1-خدمات دهنده تعمیرات حتما ضمانت اصالت قطعات داشته باشد.
2-خدمات دهنده تعمیرات حتما ضمانت گارانتی بی قید و شرط داشته باشد.
3-خدمات دهنده مبلغ بیش از عرف را به بهانه داشتن مشکلات دیگر در گوشی از شما دریافت نکند.
همچنین شما می‌توانید درخواست تعمیر موبایل خود را در سایت موبایل‌آباد نیز ثبت کنید تا در اسرع وقت مشکل گوشی شما حل شود.


سوالات پرتکرار در مورد تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12


در این قسمت تلاش می‌کنیم به سوالات پرتکرار شما در مورد تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 پاسخ دهیم. آشنایی با سوالات پرتکرار باعث می‌شود با دید  باز برای تعمیر موبایل اقدام کنید و مشکلاتی را که بر روی گوشی آیفون‌تان به وجود آمده است شناسایی کنید. در نتیجه، دیگر در زمان تعمیر موبایل گیج و سردرگم نمی‌شوید و به راحتی می‌توانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید. 

 

سوالات متداول

 


آیا شکستگی ال‌سی‌دی نشان می‌دهد به قسمت‌های دیگر موبایل آسیب وارد شده است؟


یکی از نگرانی‌های عمده کسانی که برای تعمیر و تعویض ال سی دی آیفون 12 اقدام می‌کنند در این باره است که آیا شکستگی ال‌سی‌دی نشان می‌دهد به قسمت‌های دیگر موبایل آسیب وارد شده است. بهتر است بدانید به راحتی نمی‌توان به این سوال پاسخ داد و زمانیکه تعیرکار موبایل گوشی آیفون را چک می‌کند باید عملکرد قسمت‌های  دیگر را بررسی نمایید. در نتیجه، در پاسخ می‌توانیم بگوییم شکستگی ال‌سی‌دی می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که قسمت‌های دیگر گوشی آسیب دیده است. 


آیا با تعویض ال‌سی‌دی خراب دوباره گوشی مثل روز اول می‌شود؟


اگر ال‌سی‌دی گوشی خود را در یک مرکز معتبر تعویض کنید و مطمئن شوید ال‌سی‌دی که بر روی گوشی شما سوار شده است اصل است باید بدانید به راحتی دوباره می‌توانید از گوشی خود استفاده نمایید و هیچ مشکلی دیگر در زمان استفاده از گوشی وجود نخواهد داشت. 


آیا خراب شدن تاچ نیز نشان‌دهنده آسیب به ال‌سی‌دی است؟


تاچ گوشی بخشی از صفحه نمایش گوشی است که ربطی به ال‌سی‌دی ندارد. دلایل مختلفی وجود دارند که باعث می‌شوند تاچ گوشی آسیب ببیند. به طور مثال ضربه و آب‌خوردگی از جمله مواردی هستند که باعث خراب شدن تاچ گوشی می‌شوند. برای اینکه تاچ گوشی شما درست شود آن را باید به یک مرکز معتبر ببرید و در صورت تشخیص صفحه نمایشگر گوشی عوض می‌شود.


آیا خراب شدن ال‌سی‌دی ارتباطی به مشکلات نرم‌افزاری دارد؟


زمانیکه ال‌سی‌دی کار نمی‌کند تقریبا در 90 درصد از مواقع مشکلات سخت‌افزاری به وجود آمده‌اند. به همین دلیل، حتی اگر شما نرم‌افزارهای موبایل خود را آپدیت نگه دارید اما مشکلاتی که در بالا اشاره کردیم برای موبایل شما به وجود بیایند ممکن است ال‌سی‌دی کار نکند. به همین دلیل، در صورتی که متوجه شدید ال‌سی‌دی به خوبی کار نمی‌کند باید سریعا به یک مرکز معتبر تعمیرات موبایل مراجعه نمایید.
 


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات