مقدمه

تعمیر یا تعویض تاچ و ال سی دی s7 edge سامسونگ یکی پر دردسر ترین مشکلات این گوشی می باشد. ما به شما پیشنهاد میکنیم برای تعمیر یا تعویض گوشی s7 سامسونگ به نمایدگی های سامسونگ موبایل آباد مراجعه کنید . زیرا برای انجام این کار نیاز به تجهیزات به روز و همچنین تعمیرکار متخصص و با تجربه میباشد.

نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد سرویس تعمیر تاچ ال سی دی گوشی اس7 سامسونگ شما را در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه به شما ارائه میکنند.

علت خرابی ال سی دی s7 سامسونگ

بسیاری از گوشی های امروزه و همینطور گوشیedge s7 سامسونگ در ناحیه صفحه نمایش یا همان ال سی دی بسیار ظریف و شکننده می باشند.

در اکثر مواقع(80 درصد) ال سی دی s7 سامسونگ بر اثر ضربه یا فشار به صفحه گوشی نیاز به تعمیر پیدا کرده و در مواقع کمی(20 درصد) خرابی ناگهانی در تاچ ال سی دی این گوشی پیش می آید.

چگونه از شکستن ال سی دی اس 7 سامسونگ جلوگیری کنیم؟!

بسیاری از کاربران در نگه داری از گوشی بی احتیاطی میکنند , برای آن که بتوانید درصد شکستگی تاچ و ال سی دی s7 ساموسنگ را کاهش دهید میتوانید از گلس یا محافظ استفاده کنید.

نصب گلس بر روی ال سی دی گوشی s7 سامسونگ در بسیاری از مواقع از شکستن صفحه نمایش جلوگیری میکند و حتی انداختن یک قاب و محافظ میتواند از وارد شدن فشار به قطعات سخت افزاری اس 7 بر اثر ضربه جلوگیری کند.

شما با انجام این کار بسیار ساده میتوانید از شکستن ال سی دی گوشی s7سامسونگ خود جلوگیری کنید.

هزینه تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی s7 سامسونگ

تعمیر و تعویض ال سی دی s7 سامسونگ

یکی از گران ترین قطعات گوشی های امروزه تاچ و ال سی دی آن ها میباشد که شامل گوشی اس 7 سامسونگ هم می شود.

بنابراین شما باید هزینه زیادی را صرف تعویض ال سی دی s7 سامسونگ بکنید همچنین دقت داشته باشید که از قطعه اورجینال برای انجام این کار استفاده شود که همان کیفیت اولیه ال سی دی را داشته باشد.

معمولا اجرت تعمیر کاران هم برای تعمیر یا تعویض ال سی دی s7 بالا میباشد. بدین ترتیب هزینه تعمیر گوشی سامسونگ نیز به مراتب بالا تر هم میرود.

شما میتوانید برای تعمیر ال سی دی s7 به نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد مراجعه کنید و این کار را با کم ترین هزینه انجام دهید و گوشی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

آموزش تعویض تاچ و ال سی دی اس 7 سامسونگ

تفاوت ال سی دی اصلی و غیر اصلی s7 سامسونگ

ممکن است زمانی که شما میخواهید تاچ و ال سی دی اس 7 خود را تعویض کنید تعمیر کاران در بازار به شما پیشنهاد کنند که از ال سی دی های کپی و یا غیر اورجینال استفاده کنید و با این کار هزینه تعمیر را کاهش دهید.

ما این کار را به شما توصیه نمیکنیم شاید با نصب ال سی دی کپی یا غیر اصلی برای اس 7 هزینه را پایین بیاورید ولی این کار موجب آزار و اذیت شما میشود و کیفیت اولیه ال سی دی فابریک را نخواهد داشت.

در نهایت تعویض ال سی دی s7 سامسونگ با یک ال سی دی غیر اورجینال توصیه نمیشود.

تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی s7 در نمایندگی سامسونگ موبایل آباد

تعمیر ال سی دی اس 7 سامسونگ یکی از رایج ترین مشکلات این گوشی است که باید به صورت تخصصی تعمیر شود .

نمایندگی های موبایل آباد در سراسر کشور آماده ارائه خدمات تعمیر موبایل به شما هموطنان عزیز هستند.

تعمیر ال سی دی گوشیs7 خود را به دست تعمیرکاران مجرب نمایندگی های موبایل آباد بسپارید و با کم ترین هزینه گوشی خود را تعمیر کنید همچنین از اصل بودن قطعه تعویضی اطمینان کامل داشته باشید.