مقدمه

گلکسی s10 سامسونگ از نمایشگر Dynamic AMOLED خازنی بهره می برد، که رزولیشن آن 3040 در 1440 پیکسل می باشد.

همچنین محافظی توسط شرکت سازنده بر روی تاچ ال سی دی گلکسی اس 10 به نام کورنینگ گوریلا گلس 6 قرار گرفته است.

تعویض ال سی دی گلکسی s10 سامسونگ یکی از رایج ترین تعمیرات این گوشی می باشد، چرا که ال سی دی قطعه ای آسیب پذیر و احتمال شکستن آن بر اثر ضربه و فشار بسیار بالا است.

نمایشگر بیشتر، حاشیه های کم تر موجب شده تا احتمال شکستگی ال سی دی گوشی گلکسی اس 10 بالا برود.

در اکثر اوقات تعویض ال سی دی Galaxy s10 ناشی از ضربه خوردگی، اعمال فشار به ال سی دی گوشی اس 10 و برخورد شی تیز به نمایشگر این دستگاه می باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که حتما از یک محافظ صفحه یا گلس بر روی ال سی دی گلکسی s10 خود استفاده کنید تا احتمال خرابی و شکستگی ال سی دی گوشی شما کاهش یابد.

 

تعویض و تعمیر ال سی دی s10 سامسونگ

تعویض ال سی دی گلکسی اس 10

حتما تا الان متوجه شده اید که یکی از اصلی ترین علل بروز مشکل و خرابی در صفحه نمایش گوشی گلکسی s10 وارد شدن ضربه سنگین و اعمال فشار به ال سی دی آن است.

دقت کنید که تنها در صورتی می توان ال سی دی s10 را تعمیر کرد که ضربه وارد شده به ال سی دی گلکسی اس 10 تنها منجر به شکستگی گلس شده باشد و دیگر نیازی به تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی گلکسی s10 سامسونگ نمی باشد و فقط گلس آن تعویض می گردد.

گلس این گوشی توسط شرکت سازنده(سامسونگ) ساخته شده است و بر روی ال سی دی گوشی اس 10 پرس شده است.

در تعویض گلس s10 ال سی دی اورجینال این گوشی تعویض نمی شود و بر روی گوشی باقی می ماند.

این کار هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی s10 را کاهش می دهد و به نصف یا حتی کم تر می رساند.

نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که شکستگی گلس گوشی s10 هیچ تاثیری بر عملکرد تاچ و ال سی دی این گوشی نداشته باشد و تاچ و ال سی دی آسیبی ندیده باشد.

 

هزینه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی s10

در حالی می توان ال سی دی گوشی گلکسی s10 را تعمیر کرد و هزینه آن را کاهش داد که، گلس آن آسیب ببیند و تاچ و ال سی دی سالم و عملکرد درستی داشته باشد.

با تعویض این گلس هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی s10 سامسونگ شما به مراتب کاهش می یابد.

بخش دیگر هزینه تعویض ال سی دی گلکسی s10 مربوط به اجرت تعمیرکار می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم برای تعویض ال سی دی گوشی اس 10 خود به مراکز نا معتبر مراجعه نکنید، زیرا ممکن است از شما هزینه گزاف و بیش از حدی برای تعویض ال سی دی دریافت کنند.

نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد در سراسر کشور تعویض و تعمیر تاچ و ال سی دی گلکسی s10 سامسونگ شما هموطنان عزیز را با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

 

 تاچ و ال سی دی اورجینال s10

تعمیر و تعویض ال سی دی گلکسی s10

دو نوع ال سی دی برای گوشی های امروزه در بازار وجود دارد که به آن ها ال سی دی اورجینال (OEM) و ال سی دی کپی و غیر اصلی گفته می شود.

تاچ و ال سی دی اورجینال نسخه اصلی و فابریک ال سی دی گوشی می باشد که توسط شرکت سازنده(سامسونگ) تولید و ساخته شده است.

برای تعویض ال سی دی گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ حتما از قطعه اورجینال استفاده کنید، زیرا ال سی دی های کپی و غیر اورجینال کیفیت ساخت ال سی دی اورجینال را ندارد و ممکن است پس از مدتی کوتاه دوباره دچار مشکل شود و شما عزیزان مجبور شوید دوباره هزینه تعویض ال سی دی گلکسی اس 10 را پرداخت کنید.

همچنین برخی از ال سی دی های درجه 2 و 3 که غیر اصلی می باشند از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر بهره مند نمی باشند.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای تعویض و تعمیر ال سی دی گلکسی s10 خود به نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد مراجعه کنید و از اصالت و اورجینال بودن قطعه تعویضی مطمئن شوید.

 

عدم مراجعه به مراکز نا معتبر برای تعویض ال سی دی s10

تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی s10 کار آسانی نمی باشد و نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد.
همینطور تعمیرکاری که به آن مراجعه می کنید باید تجربه کافی را در حوزه تعمیرات موبایل کسب کرده باشد تا بتواند تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ را به راحتی و بدون دردسر انجام دهد.
برای تعویض ال سی دی گلکسی s10 نیاز است که گوشی شما به طور کامل باز شود، تعمیرکار باید تجربه کافی و لوازم مورد نیاز را به طور کامل داشته باشد تا در هنگام انجام این عملیات به دیگر قطعات سخت افزاری گوشی آسیب نرساند.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی s10 سامسونگ در نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد
·  تعمیر سریع ال سی دی گوشی سامسونگ

معمولا زمانی که برای تعویض ال سی دی گوشی خود به مراکز موجود در بازار مراجعه میکنید پروسه تعویض ال سی دی گوشی Galaxy s10را در مدت زمان 2 الی 3 روز برای شما تعمیر میکنند.
با مراجعه به نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد ظرف چندین ساعت گوشی خود را تعمیر و تحویل بگیرید.
 
·  استفاده از قطعات اورجینال
قطعات موجود در مراکز موبایل آباد به صورت کاملا اورجینال می باشند، تنها در صورت درخواست مشتری از قطعه غیر اورجینال برای تعمیر گوشی استفاده می گردد.
 
·  عدم نیاز به مراجعه حضوری برای تعمیر گوشی
برای تعمیر گوشی خود دیگر نیاز نیست حضوری به مراکز تعمیرات موبایل مراجعه کنید با کلیک کردن بر روی گزینه ثبت درخواست تعمیرات می توانید مشخصات گوشی تعمیری خود را وارد کنید، سپس کارشناسان با شما تماس حاصل می نمایند.
گوشی شما را با سرویس پیک رایگان تحویل و بعد از تعمیر آن را برای شما ارسال می کنیم.
در نهایت اگر تجربه، پیشنهاد و یا انتقادی در خصوص گوشی گلکسی اس 10دارید در زیر این پست برای ما کامنت کنید.