راهکارهای افزایش طول عمر باتری در Ios 10

راهکارهای افزایش طول عمر باتری در Ios 10

بسیاری از کاربران دستگاه های ios پس از بروزرسانی سیستم عامل خود به ios 10 احساس کرده اند که شارژ باتری دستگاهشان نسبت به قبل سریعتر تخلیه می شود. اگر شما شک دارید که پس از بروزسانی به iOS 10 عمر باتری تغییر کرده ، خواندن این مطلب و روشهای مناسب آن ممکن است کمکی به دستگاه شما کند.

۱ – هرشب گوشی خود را به شارژ بزنید.

شاید این موضوع کمی عجیب به نظر برسد.اما سعی کنید قبل از خواب گوشی خود را به شارژ زده و تمامی اتصالات مانند وای فای و.. را قطع کنید و مطمئن بشوید که صفحه گوشی شما بنا به هر دلیلی روشن نشود.نه تنها اینکار ضربه ای به باتری شما وارد نمی کند. بلکه این امر سبب می شود که باتری بدون هیچگونه استفاده مانند باز و بسته شدن برنامه، رفرش شدن برنامه ها،دریافت ایمیل، اسکن شدن صفحه و… براحتی شارژ شده و تداخلی در آن ایجاد نمی شود.پس سعی بر این داشته باشید که حداقل ۱۲ ساعت دیوایس خود را به برق زده تا بدون هیچ استفاده ای شارژ شود.

۲ – غیرفعالسازی Background App Refresh

یکی از قابلیت هایی که شارژ گوشی شما را سریعتر خالی می کند، Background App Refresh می باشد. این قابلیت باعث ریفرش شدن برنامه ها در داک می شود. برای غیرفعال کردن آن به مسیر زیر بروید

Settings -> General -> Background App Refresh

۳ – حالت Reduce Motion را روشن کنید.

این حالت افکت ها و زوم انیمیشن ها روی آیکن ها را غیرفعال می کند. برای فعالسازی به مسیر زیر بروید.

Settings -> General -> Accessibility -> Reduce Motion - ON

۴ – غیرفعال کردن لوکیشن دیوایس

اگر نیازی به استفاده از لوکیشن سرویس برای مشاهده موقعیت خود ندارید آنرا از مسیر زیر غیرفعال کنید

Settings -> Privacy -> Location Services

۵ – دانگرید کردن به نسخه قبل

اگر تمامی مراحل بالا کمکی به عمر باتری شما نکرد، بهتر است هرچه سریعتر به نسخه قبل (اگر امکان آن وجود دارد) دانگرید کنید و منتظر آپدیت های بعدی ios 10 باشید چرا که ممکن است در نسخه های بعدی این مشکلات برطرف شود و شما باید تا عرضه آپدیت باید کمی صبر کنید.

برچسب ها

اخذ نمایندگی تعمیرات موبایل آباد

جهت اخذ نمایندگی تعمیرات موبایل فرم صفحه اخذ نمایندگی را تکمیل کنید.