همان طور که احتمالا می‌دانید ، مدتی است که خبرها و شایعات بسیار زیادی در مورد آیفون 8 با نمایشگر OLED در حال انتشار است . اما به تازگی گزارشات جدیدی فاش شده که صحت این موضوع را بیش از پیش تایید می‌کنند . 

بر اساس گزارشات منتشر شده از سوی یک منبع کره‌ای ، نمایشگرهای OLED (خمیده) شرکت سامسونگ دیسپلی (Samsung Display) برای سال آینده میلادی بر روی گوشی های آیفون کمپانی اپل قرار خواهند گرفت . اما آیفون 8 با نمایشگر OLED چگونه ساخته خواهد شد ؟ بر اساس موارد لو رفته ، دو شرکت کره‌ای Interflex و BH به همراه Samsung Electro-Mechanics (که هر سه زیر مجموعه سامسونگ دیسپلی به حساب می‌آیند) مدارهای مربوط به نمایشگر خمیده این گوشی را تولید خواهند کرد .

علاوه بر آن اطلاعاتی از تعداد واحدهای در نظر گرفته شده از این بردهای الکتریکی خمیده به منظور تولید انبوه نیز فاش شده است ؛ این منبع کره‌ای این طور اضافه می‌کند که برای سال آینده میلادی 60 تا 70 میلیون از این نوع قطعه تولید خواهد شد . از طرفی فروش اولیه آنها نیز در نیمه دوم سال 2017 آغاز خواهد گردید . البته پس از آن که تمامی مدارهای قابل انحنای تولید شده در کارخانه سامسونگ دیسپلی واقع در ویتنام با نمایشگرهای OLED اسمبل و مونتاژ شدند .

همان طور که خواندید، شرکت سامسونگ، تمامی بخش‌های نمایشگر منعطف آیفون 8 اپل را خواهد ساخت و در تولید این گوشی نقش ویژه‌ای را بازی خواهد کرد . با توجه به موارد ذکر شده ، این طور به نظر می‌رسد که حالا تولید آیفون 8 با نمایشگر OLED و منحنی ، صحت داشته باشد و در سال آینده میلادی شاهد عرضه آن به بازار گوشی های هوشمند باشیم .

به نظر شما آیا تولید آیفون 8 با نمایشگر OLED و منحنی ، حقیقت خواهد داشت ؟ در صورت تولید چنین محصولی ، مسلما رقیبی جدی برای گوشی‌ های سری اج سامسونگ پدیدار خواهد شد .