لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

چگونه سیستم عامل گوشی اندروید را بروزرسانی کنیم؟

چگونه سیستم عامل گوشی اندروید را بروزرسانی کنیم؟

چگونه سیستم عامل گوشی را بروزرسانی کنیم؟

 

برنامه های گوشی روز به روز در ال پیشرفت هستند و قابلیت های گوناگونی به آن ها افزوده می شود. به همی دلیل اگر گوشی موبایل شما به روز نباشد نمی تواند از ورژن جدید آن اپلیکیشن پشتیبانی کند. از طرفی عدم بروز رسانی گوشی ممکن است سرعت گوشی را کاهش دهد. بنابر این بروزرسانی گوشی تاثیر زیادی در سرعت عملکرد گوشی دارد. در این مطلب از موبایل آباد آموزش خواهیم داد که چگونه می توان گوشی را بروورسانی کرد؟ 
قبل از بروزرسانی گوشی اندروید بهتر است به این نکات توجه کنید:
•    اطمینان حاصل کنید که باتری شما حداقل 50 درصد باشد
•    تلفن را به منبع تغذیه وصل کنید
•    اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در تلفن خود دارید
•    به Wi-Fi متصل شوید مگر اینکه برنامه داده نامحدود داشته باشید.

آموزش بروز رسانی کردن گوشی اندروید


•    مطمئن شوید که به وای فای  متصل هستید تصویری با عنوان Android7wifi.png . برای انجام این کار ، از بالای صفحه Android خود را به پایین بکشید و به دنبال نماد Wi-Fi بگردید. اگر از طریق آن بریده بریده است ، برای فعال کردن Wi-Fi قبل از ادامه روی آن ضربه بزنید.
•    تنظیمات Android خود را باز کنید تصویری با عنوان Android7settings.png . این یک برنامه بنفش روشن است که دنده ای سفید روی آن قرار دارد و در App Drawer است. اگر از طرح زمینه دیگری برای دستگاه اندروید خود استفاده می کنید ، نماد برنامه ممکن است متفاوت باشد.
•    به پایین بروید و روی ضربه بزنید تصویری با عنوان Android7info1.png سیستم. نزدیک به پایین منو در کنار نماد "اطلاعات" است که شبیه "i" کوچک در یک دایره است.
•    روی به روزرسانی های سیستم ضربه بزنید . این در کنار تصویری است که شبیه گوشی هوشمند است و فلشی به سمت پایین روی صفحه قرار دارد.
•    روی بارگیری و نصب ضربه بزنید . اگر به روزرسانی در دسترس باشد ، در بالای صفحه می گوید: "سیستم به روز رسانی موجود است". روی «بارگیری و نصب» در پایین صفحه ، تلفن خود را به روز کنید ضربه بزنید.
•    اگر به روزرسانی در دسترس نباشد ، پیامی را مشاهده خواهید کرد که می گوید: "این دستگاه به روز است. 

در چند خط بخوانید


از همراهی شما بسیار خرسندیم اگر این مطلب برای شما مفید بود می توانید با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. اگر گوشی اندرویدی شما پس از بروزرسانی باز هم کند عمل کرد، برای افزایش سرعت گوشی اندوریدی کافیست به نمایندگی های معتبر ما در موبایل آباد مراجعه نمایید و یا با کلیک بر روی ثبت درخواست تعمیرات از کارشناسان ما مشاوره ی رایگان دریافت نمایید. 


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات