نتیجه نظرسنجی: میت 20 پرو محبوب ترین گوشی جدید سری میت از دید کاربران

در نظرسنجی هفته‌ی گذشته که با شرکت 2115 نفر برگزار شد، گوشی‌های سری میت 20 برای انتخاب محبوب‌‌ترین آن‌ها به رأی گذاشته شدند.

هواوی میت 20

خانواده‌ی سری میت بلاخره اعضای جدید خود را شناخت و گوشی‌های جدید میت 20، میت 20 پرو، میت 20 ایکس و میت 20 آر اس پورشه دیزاین به جهانیان معرفی شدند. سری میت همواره از محبوب‌ترین محصولات هواوی در بازار گوشی‌های هوشمند بوده‌اند و به نوعی پرچمدار فبلت‌های این شرکت چینی محسوب می‌شوند.در مورد این گوشی‌ها، میت 20 پرو با بیش از 52 درصد آرا و با اختلاف زیاد، توسط کاربران به عنوان جذاب‌ترین محصول جدید هواوی انتخاب شد.

درباره سری های میت 20

چهار گوشی جدید این سری با وجود شباهت‌‌های کوچک و بزرگشان، تفاوت‌های اساسی نیز با یکدیگر دارند. میت 20 ایکس با ابعاد تبلت‌گونه‌ی خود، پشتیبانی از قلم استایلوس و استفاده از سیستم خنک‌سازی خاص خود، تمرکز ویژه‌ای روی بازی دارد و نسخه‌ی پورشه دیزاین نیز با طراحی خاص و قیمت بالای خود برای جامعه‌ی خاصی در نظر گرفته شده است. میت 20 پرو پرچمداران رقیب را هدف قرار داده و میت 20 همان گوشی بالارده و اقتصادی‌ این سری است. میت 20 به عنوان مدل پایه تنها 5.15 درصد آرا را به خود اختصاص داد و در جایگاه آخر محبوب‌ترین گوشی‌های این سری قرار گرفت.

میت 20 ایکس راه جدیدی را در این سری آغاز کرده است و بازار دوست‌داران بازی‌های موبایل را هدف قرار گرفته است. دوربین این گوشی مشابه نسخه‌ی پرو بوده و نمایشگر 7.2 اینچی و بزرگ آن نیز اولد است. کسب نزدیک به 19 درصد آرا و قرار گرفتن در جایگاه دوم توسط این گوشی چندان دور از ذهن نبود. هواوی طبق سنت سال‌های گذشته‌، نسخه‌ای را نیز با همکاری پورشه دیزاین توسعه داده است؛ این گوشی از نظر مشخصات فنی تشابه زیادی با نسخه‌ی دارد. میت 20 آر اس پورشه دیزاین با کسب نزدیک به 13 درصد آرا در جایگاه سوم قرار گرفت.

در پایان باید گفت که محبوبیت بالای میت 20 پرو در این نظرسنجی با توجه به حضور آن در رقابت مستقیم پرچمداران چندان دور از ذهن نبود. این گوشی برخلاف نسخه‌‌ی عادی و ایکس به شارژر 40 واتی کابلی و شارژ بی‌سیم 15 واتی و شارژ معکوس مجهز شده است و علاوه بر حسگر اثر انگشت ادغام شده با نمایشگر با تشخیص چهره‌ی سه‌بعدی نیز همراه شده است.

منبع خبر هواوی میت 20