۷ نرم افزاری که باید روی دستگاه اندرویدیتان نصب کنید

۷ نرم افزاری که باید روی دستگاه اندرویدیتان نصب کنید

نرم افزار خوب می تواند نحوه تعامل شما را با تلفن همراهتان بطور کامل تغییر دهد. از یک مرورگر خوب گرفته تا نرم افزاری برای مدیریت جزوه هایتان و یا حتی نرم افزاری برای گرفتن عکس هایی بهتر. از این رو بر آن شدیم تا تعدادی از نرم افزارهای کاربردی برای کاربران اندروید معرفی کنیم.

Cake Browser : راحت تر وب گردی کنید

cake-browser

Cake Browser تفاوت های بسیاری با  Google Chrome یا دیگر مرورگرها دارد. با این نرم افزار راحت تر از قبل می توانید بین تب های باز جا به جا شوید. وقتی در مرورگر Cake Browser چیزی را جستجو می کنید تمام صفحات مشابه را نیز برای شما باز خواهد کرد تا سریعتر از قبل به نتیجه دلخواهتان برسید.

به عنوان مثال با جستجوی موبایل آباد تمام صفحات مربوط را در کنار هم خواهید داشت.

Smart Kit 360 : تمام ابزارها را یک جا داشته باشید

smart-kit-360نرم افزار Smart Kit 360 نرم افزاری است که جای ۳۲ نرم افزار را برای شما خواهد گرفت. ابزارهایی مثل زمان بندی وظایف، خط کش و سرعت سنج.

Cleanfox : از شر ایمیل های مزاحم راحت شوید

cleanfoxنرم افزار Cleanfox نرم افزاری است که شما را از شر ایمیل های اضافه راحت خواهد کرد. دلیلی که شاید مدت هاست نرم افزار ایمیلتان را کنار گذاشته اید. این نرم افزار ایمیل هایی که تعداد دفعات کمی آنها را باز کرده ایددر یک باکس نمایش می دهد و با کشیدن این باکس به سمت چپ تمام ایمیل های قبل آن فرستنده را پاک و با کشیدن باکس به سمت راست عضویتتان را نیز لغو خواهد کرد و به طور کل دیگر ایمیلی از آن فرستنده دریافت نخواهید کرد. همچنین این نرم افزار کاری جالب نیز انجام داده، کاشت ۱ درخت به ازای هر نفری که شما به نرم افزار دعوت می کنید.

Textto : با کامپیوترتان پیام کوتاه بفرستید

texttoبا استفاده از این نرم افزار  می توانید پیامهایتان را توسط کامپیوتر ویندوز و یا مک ارسال کنید، چیزی شبیه به iMessage در آیفون و مک. مزیت دیگری که این نرم افزار دارد این است که نیازی به نصب نرم افزار اضافه روی کامپیوترتان ندارید و تنها از طریق مرورگر می توانید به پیامهایتان دسترسی داشته باشید.

Grammarly Board : به درستی تایپ کنید

 

نرم افزارهای زیادی وجود دارد که تایپ های غلط شما را تصحیح می کند، اما Grammarly Board یکی از بهترین هاست. به کمک این نرم افزار متن های تایپ شده شما چه از نظر قواعد و چه از نظر نگارش بررسی و تصحیح خواهند شد که کمک بسیاری در تایپ مطلب های طولانی خواهد کرد.

Granular Immersive : نرم افزارها را تمام صفحه کنید

اگر به تازگی اقدام به خرید یک تلفن همراه با نسبت صفحه نمایش ۱۸:۹ کرده اید و از اینکه اکثر نرم افزارها از این نسبت صفحه پشیبانی نمی کنند نا امید شده اید، نگران نباشید. نرم افزار Granular Immersive این مشکل را حل خواهد کرد. به کمک این نرم افزار می توانید نرم افزارهایی را که از این نسبت صفحه نمایش پشتیبانی نمی کنند انتخاب کرده و آنها را تمام صفحه کنید. البته بعضی از دستگاه ها از این قابلیت بصورت پیش فرض بهره می برند.

Vimage : ترکیب فیلم و عکس

Vimage یک نرم افزار ویرایش عکس بسیار خوب است. قابلیت هایی مثل تغییر میزان نور، غلظت رنک و ... اما یک قابلیت بسیار خاص دارد: ترکیب تصاویرتان با افکت های ویدئویی. به کمک این نرم افزار عکس هایی که در شبکه اجتماعی منتشر می کنید بیش از پیش زیبا خواهند شد.

برچسب ها

نظرات کاربران

نعیم ملکی

ممنون از موبایل اباد

پنج شنبه 31 خرداد 97

اخذ نمایندگی تعمیرات موبایل آباد

جهت اخذ نمایندگی تعمیرات موبایل فرم صفحه اخذ نمایندگی را تکمیل کنید.