لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

7 مشکل گوشی و تعمیر آن

7 مشکل گوشی و تعمیر آن


امروزه موبایل‌ها به یک ابزار مهم و کاربردی در زندگی تبدیل شده اند؛ به طوری که اگر یک روز این کامپیوتر‌های هوشمند جیبی خراب شوند، مدت‌ها افسردگی می‌گیریم و زندگی برایمان سخت می‌شود که مطمئنا برای شما نیز همین گونه است.
به طور کلی می‌توان گفت گوشی‌ها به دلایلی مانند ضربه یا فشار، آب خوردگی، گرما، سرما و... دچار خرابی می‌شوند و به همین دلیل، ما در مقاله " 7 مشکل گوشی به همراه تعمیر آن‌ها " را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد. 

خرابی ال سی دی گوشی 


از رایج‌ترین خرابی‌های موبایل هستند؛ مثلا ممکن است زمانی گوشی شما به طور ناگهانی از دستتان رها شود و روی زمین سقوط کند و اولین قطعه ای که به احتمال زیاد آسیب خواهد دید، شکستن ال‌سی‌دی گوشی است.

 

خرابی باتری گوشی


باتری‌ها عضو مهمی از موبایل‌ها هستند و اگر این قطعات نباشند، بدون شک گوشی شما نفس نمی‌کشد. اما آیا می‌دانید خرابی باتری گوشی‌ها چه دلایلی می‌تواند داشته باشد؟ 

دلایل خرابی باتری گوشی


همانطور که می‌دانید، علاوه بر بلایای طبیعی و فیزیکی مانند ضربه،‌ نفوذ مایعات و... که به باتری آسیب می‌رسانند، عواملی نیز  وجود دارد که شما در خرابی آن‌ها مقصر هستید؛ برای نمونه بازی‌کردن موبایل و یا کار با آن‌ها هنگامی که گوشی در شارژ باشد، باعث داغ شدن تلفن شده و باتری آن را از کار می‌اندازد. 

همین حالا از کارشناسان حرفه ای موبایل آباد مشاوره بگیر

 

خرابی دوربین گوشی


دوربین‌ها را می‌توان چشم‌های یک گوشی دانست؛ خرابی این قطعات قطعا برای شما نیز بسیار ناراحت کننده است؛‌ زیرا گوشی شما کور شده است و دیگر نمی‌توانید با آن عکاسی کنید. 


خرابی برد موبایل 


مادربرد ها مغز های متفکر یگ گوشی هستند و می‌توان گفت بخش مرکزی گوشی که قطعات را به هم متصل می‌کند، برد ها هستند. برد نیز مانند دیگر قطعات ممکن است از کار بیفتد و ضربه، آب خوردگی و رطوبت خوردگی و ... دلایل اصلی خرابی برد گوشی محسوب می‌شوند.

مشکل اتصالات وای فای گوشی


مشکل اتصال وای فای به گوشی نیز یکی دیگر از رایج ترین خرابی‌ها در موبایل هستند.
همچنین شما عزیزان می‌توانید در مقاله "حل مشکل اتصال وای فای در گوشی های اندرویدی" مطالب بیشری را بخوانید.

مشکل هنگی گوشی‌ ها


همانطور که می‌دانید تلفن‌های همراه هوشمند، توانایی زیادی را برای انجام کارها دارند که شما در اکثر کارهای روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنید. اما درست مثل انسان، ذهن گوشی ها نیز ممکن است از کار بیفتد و پس از مدتی خسته می‌شوند، که می‌توان به "هنگی موبایل" نیز اشاره کرد. البته دلایلی مانند باز کردن اپلیکیشن های سنگین و دیتادار در گوشی و ... که باعث داغ شدن گوشی شده و می‌تواند موجب هنگی آن نیز شود.

 

کند شدن سرعت دستگاه


اکثر شما ممکن است این سوال را بپرسید که چرا سرعت گوشی پایین می‌آید؟ و یا چگونه سرعت گوشی را بالا ببریم؟
در پاسخ به این مسئله باید گفت دلایل زیادی برای کند شدن گوشی مانند نصب بازی های سنگین و دیتا دار و یا پربودن حافظه گوشی و... وجو د دارد که در کند شدن سرعت گوشی شما مؤثر هستند.

 
جمع بندی


به طور کلی باید گفت، خرابی هر یک قطعات گوشی بسیار ناراحت کننده است و ما این را درک می‌کنیم نداشتن گوشی حتی برای یک روز، بسیار رنج‌آور است؛ زیرا این گجت ها هستند که اکثر کارهای روزمره ی ما را در نظر دارند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که یک مرکز تعمیرات تلفن همراه معتبر را به شما عزیزان معرفی کنیم.

 

تعمیرات آنلاین گوشی در موبایل آباد


آیا از مراجعات حضوری در مراکز تعمیرات موبایل خسته شده اید؟ آیا دوست دارید تا اوقات ارزشمند خود را بیهوده در این مراکز هدر ندهید؟ این کار به سادگی امکان پذیر است؛ مراکز تعمیرات حضوری و آنلاین تلفن‌همراه موبایل آباد در سراسر کشور، هر گونه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، تعمیر خواهند کرد. 

از همراهی شما عزیزان سپاسگذاریم؛ خوشحال میشیم تجربه تعمیراتی گوشی خودتون در مراکز تعمیراتی با ما در قسمت دیدگاه به اشتراک بگذارید.
 

تعمیر آسان و سریع تلفن همراه


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات