لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

دوره آموزشی تعمیرات اندروید

گوشی‌های اندرویدی، بیشترین درصد گوشی‌های موجود در ایران را تشکیل می‌دهند، از این‌رو فعالیت در زمینه تعمیرات این گوشی‌ها، می‌تواند بسیار پردسود باشد. امروزه باتوجه به گرانی شدید گوشی‌های موبایل، بازار تعمیرات موبایل بسیار داغ شده است و افراد، بیشتر تمایل به تعمیر گوشی خود دارند تا تعویض آن. اگر می‌خواهید در این زمینه فعالیت کنید، اولین گام شرکت در دوره آموزشی تعمیرات اندروید است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد صحبت کنیم.


معرفی دوره تعمیرات اندروید در آموزشگاه موبایل آباد

این دوره آموزشی با دوره‌هایی که در آموزشگاه‌های دیگر برگزار می‌شود، تفاوت‌های قابل توجهی دارد. دوره تعمیرات اندروید در آموزشگاه موبایل‌آباد، به‌نحوی طراحی شده است که افراد با گروه‌های سنی مختلف و با هر جنسیتی بتوانند در آن شرکت کنند و هر میزان تجربه‌ای که دارند، اصول و فنون تعمیرات انواع موبایل اندرویدی را یاد بگیرند.
این دوره به‌صورتی برگزار می‌شود که کارآموزان در آن حضوری فعال داشته‌باشند و بتوانند آموخته‌های خود را به‌صورت عملی، تمرین کنند. اساتید شناخته‌شده این دوره، دانش و تجربه خود را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهند تا آن‌ها با تلاش و پشتکار خود بتوانند، به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوند. کلیه مباحث دوره آموزشی تعمیرات اندروید موبایل‌آباد، براساس آخرین متد آموزشی روز ارائه می‌شود و کارآموزان از آخرین و معتبرترین اطلاعات و تکنیک‌های تعمیرات گوشی بهره‌مند خواهند شد.

آموزش سخت‌افزار گوشی‌های اندروید

سخت‌افزار گوشی‌های اندرویدی، ممکن است به‌دلیل عوامل گوناگون مثل آب‌خوردگی و ضربه‌خوردگی، آسیب ببینند و به تعمیر نیاز داشته‌باشند. اگر می‌خواهید یک تعمیرکار حرفه‌ای موبایل شوید، باید از سخت‌افزار گوشی‌های اندرویدی آشنایی کامل داشته باشید و بتوانید آن‌ها را به‌راحتی و خیلی سریع عیب‌یابی و تعمیر کنید.
در دوره آموزش تعمیرات اندروید موبایل‌آباد، شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه ایرادات سخت‌افزاری گوشی‌های اندرویدی را شناسایی کنند. همچنین با روش‌های مختلف تعمیر سخت‌افزار این گوشی‌ها به‌صورت عملی آشنا می‌شوند و نحوه استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات تعمیر موبایل را یاد می‌گیرند. بدین‌ترتیب فردی که دوره آموزش تعمیرات اندروید را با موفقیت به پایان می‌رساند با کمی تلاش و کوشش می‌تواند به یک تعمیرکار ماهر تبدیل شود و درآمد قابل توجهی کسب کند. اگر سوال در این زمینه دارید، می‌توانید با کارشناسان موبایل‌آباد تماس بگیرید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

آموزش نرم‌افزار گوشی‌های اندروید

بسیاری از مشکلاتی که برای گوشی‌های اندرویدی پیش می‌آید، نرم‌افزاری است و ربطی به سخت‌افزار آن ندارد. از این‌رو افرادی که می‌خواهند در زمینه تعمیرات گوشی‌های اندروید فعالیت کنند، باید بر تعمیرات نرم‌افزار آن‌ها نیز مسلط باشند و بتوانند ایرادات مرتبط با آن را شناسایی و برطرف کنند. شاید برخی از مشکلات نرم‌افزاری، به‌نظر بسیار ساده باشند، اما برای بسیاری از کاربران موبایل که اطلاعات کمی از سیستم‌عامل و نرم‌افزارهای آن دارند، این مشکلات پیچیده است. برای همین، ما در دوره آموزشی تعمیرات اندروید، به تعمیرات نرم‌افزار موبایل، به‌اندازه سخت‌افزار موبایل اهمیت می‌دهیم و کلیه مشکلات نرم‌افزاری گوشی‌های اندرویدی را بررسی می‌کنیم و راه‌کارهای رفع آن‌ها را به کارآموزان آموزش می‌دهیم.

دوره آموزشی تعمیرات اندروید موبایل‌آباد چه ویژگی‌هایی دارد؟

همان‌طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، دوره تعمیرات اندروید موبایل‌آباد، نسبت به دوره‌های تعمیرات موبایل آموزشگاه‌های دیگر متفاوت است. این دوره ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

آموزش در کارگاهی پیشرفته و مجهز

دوره تعمیرات اندروید موبایل‌آباد در یک کارگاه مدرن و پیشرفته که مجهز به به‌روزترین دستگاه‌های تعمیرات موبایل است، برگزار می‌شود. در این کارگاه، تمام وسایل و تجهیزات مورد نیاز تعمیر موبایل، در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد و نیازی نیست، آن‌ها همراه خود وسیله‌ای بیاورند. به هر کاراموز یک میز مجهز اختصاص داده می‌شود تا در حین آموزش بتوانند آموخته‌های خود را به‌صورت عملی نیز پیاده‌سازی و مهارت و تجربه لازم را کسب کنند.

بهره‌مندی از اساتید سرشناس و متخصص

استفاده از تجربیات افرادی که سال‌ها در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت داشته‌اند، می‌تواند به شما کمک کند تا خیلی زود به یک تعمیرکار حرفه‌ای موبایل تبدیل شوید. به‌همین‌دلیل، اساتید دوره‌های تعمیرات موبایل آموزشگاه موبایل‌آباد، همگی از افراد سرشناس و متخصص حوزه تعمیرات موبایل هستند که با سخاوتمندی، دانش و تجربه خود را در اختیار کاراموزان قرار می‌دهند.

فراهم کردن موقعیت شغلی

یکی از نگرانی‌هایی که شرکت‌کنندگان دوره تعمیرات اندروید دارند، این است که آیا پس از پایان دوره می‌توانند به‌راحتی وارد بازار کار شوند و درآمد مناسب کسب کنند یا خیر. موبایل‌آباد از دغدغه‌های کارآموزان خود آگاه است و تمهیداتی را اندیشیده که افرادی که جزء نفرات برتر هر دوره هستند، بتوانند در نمایندگی‌های موبایل‌آباد مشغول به‌کار شوند و بلافاصله پس از پایان دوره خود، درآمد کسب کنند. این ویژگی دوره تعمیرات موبایل‌آباد، یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این آموزشگاه است که در هیچ‌یک از آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل دیگر، به‌چشم نمی‌خورد.

امکان اخذ نمایندگی تعمیرات موبایل پس از گذراندن دوره و بهره‌مندی از مزیت‌های آن

اگر جزء شرکت‌کنندگان دوره تعمیرات اندروید موبابل‌آباد باشید و پس از اتمام دوره قصد راه‌اندازی یک مرکز خدمات تعمیر موبایل را داشته‌باشید، موبایل‌آباد می‌تواند با شرایطی استثنایی، امتیاز نمایندگی خود را به شما اعطا کند. باتوجه به اعتبار برند موبایل‌آباد، شما بدون صرف هیچ‌گونه هزینه برای تبلیغات، تعداد زیادی مشتری جذب خواهید کرد و به درآمد قابل توجهی خواهید رسید.

پیش‌نیاز دوره تعمیرات اندروید چیست؟

برای شرکت در این دوره، باید در دوره پایه تعمیرات موبایل شرکت کرده و نمره قبولی کسب کرده باشید. البته افرادی که هم‌اکنون در حوزه تعمیرات موبایل مشغول به‌کار هستند، نیازی به شرکت در دوره پایه را ندارند و از آن‌ها یک آزمون تعیین سطح به‌صورت شفاهی گرفته می‌شود.

دوره آموزشی تعمیرات اندروید موبایل‌آباد برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره یکی از کامل‌ترین و به‌روزترین دوره‌های تعمیرات اندروید در ایران به‌شمار می‌آید که می‌تواند شما را به یک تعمیرکار موبایل حرفه‌ای و کارکشته تبدیل کند. شرکت در این دوره آموزشی، برای افراد زیر مناسب است:
●افرادی که قصد دارند در حوزه تعمیرات موبایل فعالیت داشته باشند و درآمد قابل توجهی کسب کنند.
●افرادی که در حال‌حاضر تعمیرکار موبایل هستند و می‌خواهند دانش خود را ارتقا دهند.
●افرادی که قبلا در یک آموزشگاه دیگر، این دوره را گذرانده‌اند، اما به نتیجه دلخواه خود نرسیده‌اند و نتوانسته‌اند وارد بازار کار شوند.
●دانشجویان رشته الکترونیک که علاقه‌مند به رشته تعمیرات موبایل هستند.

بازار کار تعمیرات موبایل چگونه است؟

همان‌گونه که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، در این روزها که نرخ ارز به‌طور چشمگیری افزایش پیدا کرده، قیمت گوشی‌های موبایل چندین برابر شده است و همه افراد امکان تعویض گوشی‌های خود را در هنگامی‌که دچار مشکل شوند، ندارند. به‌همین‌دلیل ترجیح می‌دهند، آن‌ها را تعمیر کنند. باتوجه به این شرایط، یک فرصت استثنایی فراهم شده است تا علاقه‌مندان به این رشته بتوانند وارد یک بازار کار بکر شوند و به درآمد عالی دست پیدا کنند.

درآمد تعمیرات موبایل چقدر است؟

اگر بتوانید به یک تعمیرکار موبایل ماهر تبدیل شوید، می‌توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید. بازار تعمیرات موبایل، یک بازار گسترده و نوپاست. بنابراین افرادی که مسیر درستی را برای یادگیری فنون و تکنیک‌های موبایل طی کنند، می‌توانند جایگاه مناسبی در این بازار به‌دست آورند. البته میزان درآمد شما به عوامل مختلفی چون محل مرکز خدمات، تعداد مشتریان، میزان رضایت مشتریان، تحویل به‌موقع گوشی تعمیرشده، رعایت انصاف در تعیین هزینه تعمیر و … بستگی دارد. اگر بتوانید خود را به‌عنوان یک تعمیرکار حرفه‌ای به جامعه معرفی کنید می‌توانید تا مبلغ 100 میلیون تومان در ماه نیز درآمد داشته‌باشید.
موبایل‌آباد با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش و ارائه خدمات تعمیرات موبایل، شما را دعوت می‌کند تا در دوره‌ آموزشی تعمیرات اندروید شرکت کنید. این دوره کاملا کاربردی است و در آن جدیدترین روش‌های تعمیر گوشی‌های اندرویدی، توسط اساتید مجرب، آموزش داده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

محل برگزاری

 • تهران، خیابان انقلاب، نبش خیابان دانشگاه، پلاک 172، طبقه پنجم
 • زمان و مدت دوره

  دوره تعمیرات اندروید موبایل‌آباد شامل 3 جلسه دو ونیم ساعته است.

  پشتیبانی فنی نامحدود

  موبایل آباد برای تضمین یادگیری و آسایش خیال کارآموزان مسیر های متنوعی را برای رفع اشکال در اختیار آنها قرار داده است، کارآموزان محترم میتوانند از کانال های زیر تقاضای توضیحات تکمیلی، رفع اشکال و حتی تکرار جلسات را نمایند.
  • واتساپ پشتیبانی
  • تلگرام پشتیبانی
  • تلفن پشتیبانی
  • درخواست جلسه حضوری رفع اشکال
  • درخواست شرکت دوباره در یکی از جلسات
  • سامانه حامی(بخش مخصوص کارآموزان برای پرسیدن سوالات تخصصی در سایت)

  تعداد شرکت‌کنندگان در دوره تعمیرات آیفون

  ازآنجایی‌که مرکز آموزش تعمیرات آیفون موبایل‌آباد برای کیفیت دوره‌های آموزشی خود اهمیت زیادی قائل است، این دوره را با کمترین تعداد شرکت‌کننده برگزار می‌کند تا آن‌ها بتوانند در محیطی آرام و خلوت، آموزش ببینند و مهارت‌های لازم در زمینه تعمیرات آیفون را به‌دست آورند. موبایل‌آباد کلاس‌های دوره را با حداقل 6 نفر و حداکثر 8 نفر برگزار می‌کند. آکادمی موبایل‌آباد به‌عنوان برترین و تخصصی‌ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل، افتخار دارد که در طول سال‌ها فعالیت خود، توانسته تعمیرکاران ماهر و زبده‌ای را تحویل جامعه دهد. افرادی که با تلاش و پشتکار خود توانسته‌اند بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان ارائه کنند و به درآمد قابل‌توجهی دست یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش تعمیرات آیفون با ما تماس بگیرید.

  سوالات متداول

  بعد ازاین دوره تعمیرات آیفون راتا چه حدی میتوانم انجام دهم؟

  شما بعد از این دوره صد در صد مباحث تعمیرات انواع موبایل اندروید را فرا میگیرید و میتوانید بیش از 80 درصد از کل مشکلات انواع برند ها را حل کنید.
  آیا موبایل آباد امکانات اسکان و خوابگاه را برای کارآموزان فراهم می آورد؟

  بله، به شما چندین خوابگاه معرفی میشود که تحت نظارت موبایل آباد میباشند و میتوانید از بین آنها نسبت به بودجه و شرایط خود انتخاب نمایید.
  آیا موبایل آباد، پس از اتمام دوره به کارآموزان مدرکی ارائه میدهد؟

  بله، کارآموزان پس از اتمام دوره، علاوه بر دریافت گواهی نامه فنی و حرفه ای، مدرک موبایل آباد نیز دریافت خواهند کرد که با این مدرک برای اخذ نمایندگی دیگر نیاز به آزمون چند مرحله ای نخواهند داشت.
  آیا موبایل آباد در استان های دیگر نیز مرکز آموزش دارد؟

  آموزشگاه های موبایل آباد در دو شهر تهران و مشهد شعبه دارد که این دو از نظر استاندارد ها دقیقا یکسان میباشند.
  سینا قربانی
  خداروشکر اساتید خوبی هستند با اخلاق، با حوصله ، با نظمو بسیا...
  محمدعلی احمدی‌
  سطح اساتید عالی وبالا بوده و مسلط به تعمیرات و خوب راهنمایی...
  آرش مهدوی
  تسلط اساتید به موضوعات مختلف ، فن بیان مناسب در هنگام تدریس،...
  فرشاد محمدی
  اساتید هم خوب درس میدهند و عالی هستند
  حسن مرادی
  خیلی خوب با کارآموزان برخورد میکنند و رفتار مناسبی دارند.
  مهدی احمدی
  اساتید سنگ تموم گذاشتند.
  فرهاد ابراهیمی
  آموزش کامل و جامع، مباحث و اطلاعات بالا و بدون نقص
  میثم درباری
  نحوه آموزش کاربردی، اخلاق و برخورد خوب
  مسعود راستی
  بسیار منظم و وقت شناس و با اطلاعات کافی
  محمد رضایی
  صادقانه همه چیزی که لازم داشتیم را آموزش دادند.
  2857 تعداد کل دانشجوها
  114245 گوشی های تعمیر شده
  17012 گوشی های درحال تعمیر

  دفاتر مرکزی آموزش موبایل‌آباد

  • تهران - انقلاب

   آدرس :‌ تهران، خیابان انقلاب، نبش خیابان دانشگاه، پلاک ۱۷۲، طبقه پنجم

  • مشهد - مشهد

   آدرس :‌ مشهد: احمد آباد، بین خیابان قائم و پاستور ، پاساژ موبایل ورسیج ، طبقه منفی دو

  هزینه دوره

  شرایط پرداخت نقدی :

  مبلغ پیش پرداخت

  1,000,000 تومان

  (جهت رزرو دوره)

  ادامه مراحل

  شرایط پرداخت اقساطی :

  مبلغ قابل پرداخت

  1,000,000 تومان

  (جهت شرکت در دوره)

  ادامه مراحل

  نظرات دانشجویان

  از ۱ تا ۵ امتیاز این دوره

  0 مجموع امتیاز‌های دوره

  نظری ثبت نشده است