درباره سامانه حامی

سامانه حامی چیست؟

مجموعه موبایل آباد جهت پشتیبانی کار آموزان و پاسخ به پرسش های آن ها سامانه حامی را راه اندازی نمود تا کار آموزان بتوانند پس از اتمام دوره، مشکلات و سوالات خود را در این پورتال مطرح نمایند. علاوه بر کار آموزان موبایل آباد، سایر افراد که در حوزه تعمیرات موبایل آباد مشغول هستند میتوانند در سامانه حامی موبایل آباد سوالات و هم فکری های خود را به اشتراک بگذارند تا دیگر افراد در سراسر کشور پاسخگو آنان باشند.

ممکن است برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که پس از گذراندن دوره تعمیر موبایل سوالاتی در خصوص راه اندازی یک کسب و کار که در مورد تعمیر تلفن همراه میباشد داشته باشید تیم نمایندگان موبایل آباد در سامانه حامی به تمامی سوالات و مشکلات کار آموزان و یا تعمیر کاران موبایل پاسخ می دهند . سامانه حامی موبایل آباد پورتالی جامع در راستای ایجاد ارتباط بین اساتید , کارآموزان , نمایندگان و تعمیر کاران میباشد که بتوانند ارتباط دائمی با یک دیگر داشته باشند.

هدف از راه اندازی پورتال سامانه حامی چیست؟

هدف از ایجاد پورتال سامانه حامی ایجاد پایگاهی از اطلاعات کاملا ارزشمند و به روز است . محیطی کاملا مجزا که در آن تمامی کارآموزانی که تا کنون در موبایل آباد دوره آموزش تعمیرات تلفن همراه را گذرانده اند به همراه نمایندگان، تعمیرکاران و اساتید به آموزش ها و پایگاه اطلاعات ارزشمند در خصوص تعمیرات موبایل دسترسی خواهند داشت . اکنون وقت آن رسیده که از جزئیات سامانه ی حامی با خبر شوید :

1 - سیستم امتیازدهی : اینکه شما پاسخ سوال خود را در کجا و از چه شخصی دریافت کنید ، موضوع خیلی مهمی است .در گذشته دیده می شد که افرادغیر متخصص ، در گروه ها و انجمن های اینترنتی ، با اهداف نامشخص ، به سوالات دیگران پاسخ های کاملا اشتباه می دادند و طبعا فرد را متضرر می ساختند .سیستم امتیازدهی سامانه ی حامی ، موجب می شود که افراد به دیگران پاسخ های درست بدهند و در این صورت از کاربران دیگر امتیاز بگیرند و بنابراین معتمد شناخته شوند .

2- امکانات کاملا رایگان : شاید این مورد برایتان کمی عجیب به نظر برسد اما باید بگوییم که در گذشته ، گروه ها و انجمن هایی متشکل از افرادمتخصص دیده شده که برای عضویت دیگران ، مبالغی دریافت می کردند . سامانه ی حامی با امنیت بالا، در جهت ارتقای فضای آموزش و یادگیری ، به صورت کاملا رایگان در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد .

3- یکپارچگی محافل تعمیرکاران موبایل کشور : شما در هر زمان و هر نقطه ای از ایران زمین ، از هر قوم و نژادی که هستید به صورت کاملا برابر می توانید از سامانه ی حامی استفاده کنید و موجب پیشرفت و ارتقای خود و همکارانتان شوید .