فروش ویژه گوشی های سری A سامسونگ 2019 با گارانتی موبایل آباد – تحویل 10 روزه

در راستای سیاستهای حمایت از مصرف کننده و حذف واسطه ها، قراره پرفروش ترین گوشی های سری A سامسونگ رو به صورت مستقیم، با قیمتی غیرقابل رقابت اونم با گارانتی موبایل آباد به دست مشتری های عزیزمون برسونیم!

بزن بریم

گارانتی موبایل آباد با بقیه فرق داره!

چون ما 4 ساله با 100 نمایندگی تعمیرات در کشور ثابت کردیم تخصصمون تعمیرات تلفن همراهه و امروز این تخصص پشتوانه ای برای گارانتی موبایل آباده.

مشاهده نمایندگان موبایل آباد

18 ماه گارانتی

گارانتی ای که با بقیه فرق داره، ما پاسخگو بوده و هستیم و قراره در کنار شما باشیم تا خیالتون تخت باشه. اگر خراب بشه ما در کنار شما هستیم.

گارانتی چند؟

همیشه توی بازار، گوشی های با گارانتی حدود 10 درصد از گوشی های بدون گارانتی گرونتر هستند. توی این طرح شما گوشی رو با گارانتی و حتی ارزونتر از بدون گارانتی میخرید! این جذاب نیست؟

100 نماینده خدمات پس از فروش

همه دفاتر گارانتی موبایل توی تهران و توی یکی دو تا شعبه خاص هستند، اما موبایل آباد توی هر 100 نماینده خودش (که توی شهر شما هم هست) پذیرش خدمات گارانتی رو داره.

رهگیری آنلاین

در تمام مراحل گارانتی، شما می تونید به صورت آنلاین و با کد رهگیری در سایت موبایل آباد از مراحل تعمیر یا تعویض گوشی خودتون مطلع بشید و تمام مراحل از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشه.

طرح بعدی فروش ویژه موبایل آباد چه زمانیه؟

برای اطلاع از طرح های بعدی فروش ویژه موبایل آباد می تونید شماره موبایلتون رو وارد کنید تا از طریق پیامک بهتون اطلاع بدیم.

محصولاتلیست محصولات


سومین دوره پیش فروش به اتمام رسید.


تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ الی ۱۳۹۸/۱۰/۲۷