لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

بزودی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ، نمایشگری 6.44 اینچی با کیفیت عالی

بزودی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ، نمایشگری 6.44 اینچی با کیفیت عالی

محبوبیت گلکسی اس 10 پلاس

تاکنون تنها تعدادی گزارش درباره‌ی برنامه‌ی سامسونگ برای تغییر ابعاد نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس منتشر شده است؛ اما اکنون انتظار می‌رود کره‌ای‌ها سال بعد تغییر اساسی در پرچمدار بعدی خود اعمال کرده و آن را در سه مدل مختلف به بازار عرضه کنند. براساس گزارشی جدید، به‌نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا یکی از نسخه‌های گلکسی اس 10 را با نمایشگر 6.44 اینچی روانه‌ی بازار کند.

گلکسی اس 10 پلاس - تازه های موبایل آباد

ظاهرا از این بین سه مدل یادشده، نمایشگر 6.44 اینچی به گلکسی اس 10 پلاس تعلق خواهد داشت؛ البته احتمالا سامسونگ نسبت نمایشگر به بدنه را در پرچم‌داران بعدی خود افزایش خواهد داد، از این رو ممکن است ابعاد گلکسی اس 10 پلاس، تفاوت چندانی با گلکسی اس 9 پلاس نداشته باشد، گفته می‌شود که این مدل از دوربین سه‌گانه نیز بهره خواهد برد. براساس پیش‌بینی‌ها، دو مدل دیگر از خانواده‌ی گلکسی اس 10 به نمایشگرهایی با ابعاد 5.8 و 6.2 اینچی مجهز خواهند شد.

تازه های اخبار موبایل آباد؛ شاید این خبر مرتبط مورد توجه شما قرار بگیرد: رونمایی از سنسور ایزوسل پلاس سامسونگ با عملکرد عالی در محیط های کم نور

البته باید توجه داشته باشید که صحت و سقم این گزارش‌ها در حال حاضر چندان مشخص نیست. همیشه چند ماه قبل از معرفی مدل جدید گوشی‌های هوشمند پرچمدار شاهد انتشار چنین گزارش‌هایی بوده‌ایم. اگر سامسونگ بخواهد از دوربین سه‌گانه در یکی از مدل‌های گلکسی اس 10 استفاده کند، در این شرایط بزرگ‌تر کردن سایز نمایشگر این مدل منطقی‌تر به نظر می‌رسد، چنین دوربینی به پرچمدار بعدی سامسونگ امکان رقابت مستقیم با گوشی‌ هوشمند هواوی پی 20 پرو را می‌دهد.

تازه های سامسونگ - تعمیرات تخصصی موبایل اباد

گوشی‌هوشمند گلکسی اس 10 اوایل سال آینده معرفی خواهد شد و به همین دلیل تا آن زمان احتمالا خبرها و گزارش‌های بیشتری در رابطه با این محصول در دسترس قرار خواهد گرفت تا مشخصات فنی بیشتری از این دستگاه نیز برای ما مشخص شود.

  منبع خبر گلکسی اس 10 پلاس


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات