آموزش تعمیرات موبایل تحت استاندارد موبایل آباد

آیا بدنبال فراگیری مهارت تخصصی و بازار کاری همیشگی هستید؟

موبایل آباد پاسخگوی شماست

  • آموزش تعمیرات موبایل آباد با همکاری سازمان فنی و حرفه ای

معرفی دوره آموزش تعمیرات موبایل

با توجه به نیاز موجود در بازار تعمیرات تلفن همراه کشور و کمبود نیروی متخصص در این زمینه، موبایل آباد در راستای تحقق امر کارآفرینی و تامین نیروی انسانی با هدف ساماندهی بازار تعمیرات تلفن همراه کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات تلفن همراه منطبق بر استاندارد های روز آموزشی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای نموده است.

سرفصل های آموزشی این دوره توسط موبایل آباد و با نظارت سازمان فنی و حرفه ای، طراحی شده است.

چشم انداز موبایل آباد در دوره آموزش تعمیرات موبایل

موبایل آباد با بیش از 15 سال سابقه درخشان در صنف تلفن همراه و 5 سال تجربه موفق در ساماندهی سازمانی صنف تلفن همراه با بیش از 120 نماینده فعال خدمات در سراسر کشور، در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود مبنی بر ساماندهی صنف تلفن همراه، تصمیم دارد از طریق برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات تلفن همراه، بستر اشتغال منابع انسانی کارآزموده و آگاه به تحولات بازار را فراهم نماید.

این افتخارات منجر به امضاء تفاهم نامه آموزش تعمیرات موبایل با سازمان فنی و حرفه ای شد تا در کنار تخصص مجموعه موبایل آباد، بخش مهمی از آینده ی شغلی جوانان کشور، ساخته شود.

اهداف موبایل آباد :

  • اشتغال زایی و برابری آموزشی در سراسر کشور
  • ارتقاء سطح فنی و علمی صنف تعمیرات تلفن همراه

تعهد موبایل آباد :

برگزیدگان دوره های آموزشی در اولویت دریافت نمایندگی خدمات و تعمیرات موبایل آباد در سراسر کشور قرار خواهند گرفت. معیار رتبه بندی توسط مدرسین خواهد بود.

لوگو موبایل آباد
لوگو سازمان فی حرفه ای

  • آموزش تعمیرات موبایل آباد با همکاری سازمان فنی و حرفه ای

مدت دوره

1. آموزش تعمیرات تلفن همراه (سخت افزار – نرم افزار ) از شنبه تا پنج شنبه بصورت تخصصی و منطبق با تکنولوژی روز دنیا در زمینه تلفن همراه در مدت زمان یک ماه (22 جلسه آموزشی)

2. جلسات تمرینی : برای درک بهتر موارد آموزشی، سعی بر این شده است که یک هفته (4 الی 5 جلسه تمرینی) در انتهای دوره برگزار شود.

3. همچنین سمینار یک روزه اصول مشتری مداری و بازاریابی برای شرکت کنندگان این دوره فراهم شده است

در مجموع دوره ها از 3 بخش کلی، 22 جلسه آموزشی + 4 الی 5 جلسه تمرینی + ا روز سمینار تشکیل شده است.

بازه دوره ها

وضعیت دوره ها به شرح زیر می باشد

اتمام دوره

دوره ۱۵ بهمن ۹۷ الی ۲۱ اسفند ۹۷

اتمام دوره

دوره ۲۴ فروردین ۹۸ الی ۱ خرداد ۹۸

اتمام دوره

دوره ۴ خرداد ۹۸ الی ۷ تیر ۹۸

اتمام دوره

دوره ۹ تیر ۹۸ الی ۷ مرداد ۹۸

در حال برگزاری

دوره ۱۲ مرداد ۹۸ الی ۱۲ شهریور ۹۸

در حال پذیرش

دوره ۱۶ شهریور ۹۸ الی ۱۶ مهر ۹۸

جهت انتخاب بازه زمانی کلاس مورد نظر خود (از قسمت انتهای صفحه) اقدام به تکمیل ثبت نام خود در پورتال کارآموزان نمائید.

ساعات و محتوای دوره

کلاس ها در سه بازه زمانی 9 الی 12، 13 الی 16 و 17 الی 20 ارائه می گردد که قابل انتخاب از سوی کارآموزان می باشد.

به جهت کاربردی و عملیاتی بودن دوره، موبایل آباد با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای، اقدام به طراحی مجدد سر فصل های آموزشی مهارت تعمیرات تلفن همراه کرده است تا کارآموزان برای حضور در بازار کار واقعی، آماده شوند.

جزئیات و محتوای آموزشی دوره در پورتال کارآموزان ( انتهای همین صفحه ) موجود می باشد .

شهریه دوره

از آنجا که یکی از اهداف موبایل آباد در برگزاری این دوره های آموزشی تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد در راستای ساماندهی صنف تلفن همراه کشور میباشد تدابیری اندیشیده شده تا هزینه پرداختی بابت این دوره ها تا حد ممکن منطقی و معقول باشد بطوری که با حفظ کیفیت دوره بستری را جهت ورود آینده سازان بازار تکنولوژی کشور فراهم نماید .

شهریه پرداختی برای تمامی متقاضیان به شرح ذیل میباشد :

بابت پرداخت نقدی : 1.999.000 تومان ، شامل 299.000 تومان (پیش پرداخت) که به صورت پرداخت آنلاین از طریق پورتال کارآموزان و مابقی همزمان با شروع کلاسها .

بابت پرداخت اقساط : مبلغ 2.149.000 تومان ، شامل 299.000 تومان (پیش پرداخت) که به صورت پرداخت آنلاین از طریق پورتال کارآموزان و مابقی در دوقسط دریافت میگردد . (نحوه پرداخت اقساط در پورتال کارآموزان موجود میباشد )

همایش اصول مشتری مداری

در راستای پرورش کارآموزان، انتهای هر دوره آموزش تعمیرات تلفن همراه همایش کارآفرینان و آینده سازان صنف تلفن همراه کشور با محوریت اصول مشتری مداری و مارکتینگ با حضور اساتید و فرهیختگان به نام کشور در حوزه های کارآفرینی، اصول مشتری مداری و فروش و بازاریابی و رفتارشناسی برگزار میشود.

برگزاری همایش مختص کارآموزانی که در دوره آموزشی شرکت کرده اند میباشد.

اساتید و سخنرانانی که تاکنون حضور داشته اند :

  • دکتر حمیدرضا فرهمند (دکترای رفتار سازمانی) : فعال در حوزه ارتباط با مشتری
  • مهندس علیرضا جعفرشی تفرشی (کارشناس ارشد کسب و کار) : فعال در حوزه بازاریابی کسب و کار
  • دکتر آرش رادمهر (دکترای کارآفرینی) : فعال در حوزه روش های نوین در کسب و کار
  • دکتر نادر محقق (دکترای منابع انسانی) : فعال در حوزه اصول مدیریت در کسب و کار
  • بزودی اساتید دیگر نیز همراه سمینار خواهند بود.

اطلاعات بیشتر همایش در پورتال کارآموزان قابل مشاهده میباشد.

  • آموزش تعمیرات موبایل آباد با همکاری سازمان فنی و حرفه ای

چرا موبایل آباد؟

مزیت های دوره نسبت به دوره های مشابه

1. آموزش بر اساس تکنولوژی روز تلفن های هوشمند : که موجب کاربردی بودن دوره برای ورود به بازار کار تعمیرات تلفن همراه می شود.

2. جلسات تمرینی : امکان تمرین مباحث آموزشی توسط اساتید موبایل آباد در محل برگزاری کلاس ها .

3. پشتیبانی سه ماهه : جهت رفع سوالات و مشکلات احتمالی کارآموزان، شرایط پشتیبانی سه ماهه پس از پایان دوره توسط اساتید، محیا شده است.

4. آموزش اصول مشتری مداری : تمایز بسیاری از متخصصان تعمیرات تلفن همراه، اطلاع از کسب و کار به شیوه های نوین است. به همین دلیل، سمینار آموزشی اصول ارتباطی و مشتری مداری نیز در این دوره تدریس می شود تا کمک شایانی به رونق کسب و کار شما کند.

5. فرصت های شغلی : معرفی کارآموزان منتخب به واحد های صنفی تلفن همراه در سراسر کشور .

6. مبلغ دوره : برگزاری دوره های غیر رسمی با ارقام نجومی یکی از مشکلات آموزش تعمیرات است که بعضا مدرسین از تخصص کافی نیز برخوردار نیستند؛ از این رو موبایل آباد جهت رفاه حال هموطنان عزیز و سهولت دسترسی به تخصص بروز برای تمامی اقشار جامعه در سراسر کشور اقدام به طراحی محتوای آموزشی استاندارد با هزینه های منطقی کرده است.

7. استفاده از امکانات آموزشی استاندارد برای هموطنان غیر مقیم تهران : در راستای ایجاد عدالت آموزشی و بهره مندی از فرصت های شغلی بهتر برای تمامی هموطنان، امکان اقامت در طول مدت دوره در مراکز خوابگاهی فراهم خواهد شد.

شرایط شغلی برابر برای بانوان

موبایل آباد جهت ایجاد شرایط برابر شغلی و تسهیل شرایط ورود به بازار کار، این دوره آموزشی را برای بانوان نیز در نظر گرفته است.

در این دوره ها، کلاس های مجزا برای حضور بانوان علاقه مند به فراگیری تخصص فنی فراهم شده است که طبق سرفصل های استاندارد دوره (همانند کلاس های آقایان) تدریس خواهد شد.

تمام مزایای دوره، جهت ورود بانوان به بازار کار، یکسان در نظر گرفته شده است.

محل برگزاری دوره و خوابگاه

با توجه به اینکه محل اقامت اساتید و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مطابق با استاندارد موبایل آباد در شهر تهران و خراسان رضوی فراهم است، از این رو محل برگزاری دوره شهر تهران و برای عزیزان مقیم استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی استان خراسان رضوی در نظر گرفته شده است.

جهت رفاه حال عزیزان غیر مقیم تهران، امکان اقامت در مراکز خوابگاهی با بودجه های مختلف (از 350 الی 450 هزارتومان به بالا برای یک ماه) وجود دارد که با توجه به تحقیقات تیم موبایل آباد، لیست آن جهت دانلود در پورتال کارآموزان قرار داده شده است.

گواهی نامه پایان دورهبه کارآموزانی که دوره آموزشی را با موفقیت به پایان می رسانند، گواهینامه تعمیرات تلفن همراه موبایل آباد در کنار مدرک مهارت تعمیرات سازمان فنی و حرفه ای، اعطا خواهد شد.

بدیهی است لازمه دریافت گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای، شرکت در آزمون پایان دوره طبق قوانین و ضوابط آن سازمان می باشد. این آزمون در شهر تهران برگزار می شود.گواهینامه آموزش تعمیرات موبایل آباد
گواهینامه آموزش تعمیرات موبایل سازمان فنی و حرفه ای

گالری تصاویر

پورتال کارآموزان

لطفا قبل از ورود به پورتال کارآموزان حتما اطلاعات موجود در این صفحه را به طور کامل مطالعه نمائید چرا که پاسخ بسیاری از سوالات شما در همین صفحه موجود می باشد.


از توجه شما کارآموز محترم، سپاس گزاریم.


در مرحله بعد جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با ثبت نام، لیست خوابگاه ها، انتخاب روش پرداخت و … با کلیک بر روی گزینه زیر به پورتال کارآموزان وارد شوید و در صورت تمایل ثبت نام خود را نهائی کنید.

ورود / ثبت نام در پورتال کارآموزان

پشتیبانی سراسری : 02143412 بخش کارآموزان داخلی 2

ورود / ثبت نام در پورتال کارآموزان