آموزش تعمیرات موبایل تحت استاندارد موبایل آباد

دوره آموزش تعمیرات تلفن همراه موبایل آباد
با همکاری سازمان فنی و حرفه ای

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل تحت استاندارد موبایل آباد

  • آموزش تعمیرات موبایل آباد با همکاری سازمان فنی و حرفه ای

معرفی دوره آموزش تعمیرات موبایل تحت استاندارد موبایل آباد

با توجه به نیاز موجود در بازار تعمیرات تلفن همراه کشور و کمبود نیروی متخصص در این زمینه، موبایل آباد در راستای تحقق امر کارآفرینی و تامین نیروی انسانی با هدف ساماندهی بازار تعمیرات تلفن همراه کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات تلفن همراه منطبق بر استاندارد های روز آموزشی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای نموده است.

سرفصل های آموزشی این دوره توسط موبایل آباد و با نظارت سازمان فنی و حرفه ای، طراحی شده است.

اهداف دوره آموزش تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل تحت استاندارد موبایل آباد

موبایل آباد با بیش از 15 سال سابقه درخشان در صنف تلفن همراه و 5 سال تجربه موفق در ساماندهی سازمانی صنف تلفن همراه با بیش از 120 نماینده فعال خدمات در سراسر کشور، در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود مبنی بر ساماندهی صنف تلفن همراه، تصمیم دارد از طریق برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات تلفن همراه، بستر اشتغال منابع انسانی کارآزموده و آگاه به تحولات بازار را فراهم نماید.

این افتخارات منجر به امضاء تفاهم نامه آموزش تعمیرات موبایل با سازمان فنی و حرفه ای شد تا در کنار تخصص مجموعه موبایل آباد، بخش مهمی از آینده ی شغلی جوانان کشور، ساخته شود.

در این راستا، ضمن اشتغالزایی، زمینه ی ارتقاء سطح فنی و علمی صنف تعمیرات تلفن همراه نیز محقق خواهد شد.

همچنین، برگزیدگان دوره های آموزشی در اولویت دریافت نمایندگی خدمات و تعمیرات موبایل آباد در سراسر کشور قرار خواهند گرفت که در این خصوص کارآموزان توسط مدرسین، رتبه بندی خواهند شد تا در فرآیند اعطای نمایندگی، موثر واقع شود.

لوگو موبایل آباد
لوگو سازمان فی حرفه ای

مدت دوره

1. آموزش تعمیرات تلفن همراه (سخت افزار – نرم افزار ) از شنبه تا پنج شنبه بصورت تخصصی و منطبق با تکنولوژی روز دنیا در زمینه تلفن همراه در مدت زمان یک ماه

2. کار آموزی عملیاتی توسط مدیران نمایندگی های منتخب موبایل آباد به مدت یک هفته در محل برگزاری دوره

3. همچنین سمینار یک روزه اصول مشتری مداری و بازاریابی برای شرکت کنندگان این دوره فراهم شده است

در مجموع دوره ها شامل سه بخش کلی می باشد که در مدت زمان یک ماه + یک هفته + یک روز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری دوره و خوابگاه

با توجه به اینکه محل اقامت اساتید دوره، شهر تهران می باشد و در حال حاضر نیز امکانات سخت افزاری و نرم افزاری جهت آموزش استاندارد، در تهران فراهم بوده، محل برگزاری دوره ها، شهر تهران در نظر گرفته شده است.

برای تسهیل اقامت هموطنان غیرمقیم تهران، توضیحات لازم در خصوص شرایط خوابگاهی در انتهای همین صفحه درج شده و از این جهت مشکلی برای اقامت عزیزان در شهرهای دیگر وجود نخواهد داشت.

بازه دوره ها

وضعیت دوره ها به شرح زیر می باشد:

آموزش تعمیرات موبایل آباد - دوره خرداد
آموزش تعمیرات موبایل آباد - دوره فروردین
آموزش تعمیرات موبایل آباد - دوره بهمن

جهت انتخاب بازه زمانی کلاس مورد نظر خود (از قسمت انتهای صفحه) اقدام به تکمیل ثبت نام خود در پورتال کارآموزان نمائید.

ساعات و محتوای دوره

کلاس ها در سه بازه زمانی 9 الی 12، 13 الی 16 و 17 الی 20 ارائه می گردد که قابل انتخاب از سوی کارآموزان می باشد.

به جهت کاربردی و عملیاتی بودن دوره، موبایل آباد با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای، اقدام به طراحی مجدد سر فصل های آموزشی مهارت تعمیرات تلفن همراه کرده است تا کارآموزان برای حضور در بازار کار واقعی، آماده شوند.

جزئیات و محتوای آموزشی دوره در پورتال کارآموزان ( انتهای همین صفحه ) موجود می باشد .

مزیت های دوره نسبت به دوره های مشابه

مزیت های دوره

1. آموزش بر اساس تکنولوژی روز تلفن های هوشمند : که موجب کاربردی بودن دوره برای ورود به بازار کار تعمیرات تلفن همراه می شود.

2. کار آموزی عملیاتی : امکان آشنایی وتعمیر گوشی های روز دنیا توسط متخصصان نمایندگی های موبایل آباد در محل برگزاری کلاسها .

3. پشتیبانی سه ماهه: جهت رفع سوالات و مشکلات احتمالی کارآموزان، شرایط پشتیبانی سه ماهه پس از پایان دوره توسط اساتید، محیا شده است.

4. آموزش اصول مشتری مداری: تمایز بسیاری از متخصصان تعمیرات تلفن همراه، اطلاع از کسب و کار به شیوه های نوین است. به همین دلیل، سمینار آموزشی اصول ارتباطی و مشتری مداری نیز در این دوره تدریس می شود تا کمک شایانی به رونق کسب و کار شما کند.

5. فرصت های شغلی : معرفی کارآموزان منتخب به واحد های صنفی تلفن همراه در سراسر کشور .

6. مبلغ دوره: برگزاری دوره های غیر رسمی با ارقام نجومی یکی از مشکلات آموزش تعمیرات است که بعضا مدرسین از تخصص کافی نیز برخوردار نیستند؛ از این رو موبایل آباد جهت رفاه حال هموطنان عزیز و سهولت دسترسی به تخصص بروز برای تمامی اقشار جامعه در سراسر کشور اقدام به طراحی محتوای آموزشی استاندارد با هزینه های منطقی کرده است.

7. استفاده از امکانات آموزشی استاندارد برای هموطنان غیر مقیم تهران: در راستای ایجاد عدالت آموزشی و بهره مندی از فرصت های شغلی بهتر برای تمامی هموطنان، امکان اقامت در طول مدت دوره در مراکز خوابگاهی فراهم خواهد شد.

شرایط شغلی برابر برای بانوان

موبایل آباد جهت ایجاد شرایط برابر شغلی و تسهیل شرایط ورود به بازار کار، این دوره آموزشی را برای بانوان نیز در نظر گرفته است.

در این دوره ها، کلاس های مجزا برای حضور بانوان علاقه مند به فراگیری تخصص فنی فراهم شده است که طبق سرفصل های استاندارد دوره (همانند کلاس های آقایان) تدریس خواهد شد.

تمام مزایای دوره، جهت ورود بانوان به بازار کار، یکسان در نظر گرفته شده است.

شهریه دوره

از آنجا که یکی از اهداف موبایل آباد در برگزاری این دوره های آموزشی تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد در راستای ساماندهی صنف تلفن همراه کشور میباشد تدابیری اندیشیده شده تا هزینه پرداختی بابت این دوره ها تا حد ممکن منطقی و معقول باشد بطوری که با حفظ کیفیت دوره بستری را جهت ورود آینده سازان بازار تکنولوژی کشور فراهم نماید .

دوره ها در مدت زمان یک ماه + یک هفته + یک روز برگزار خواهد شد .

شهریه پرداختی برای تمامی متقاضیان نمایند به شرح ذیل میباشد :

بابت پرداخت نقدی : 1.999.000 تومان ، شامل 299.000 تومان (پیش پرداخت) که به صورت پرداخت آنلاین از طریق پورتال کارآموزان و مابقی همزمان با شروع کلاسها .

بابت پرداخت اقساط : مبلغ 2.149.000 تومان ، شامل 299.000 تومان (پیش پرداخت) که به صورت پرداخت آنلاین از طریق پورتال کارآموزان و مابقی در دوقسط دریافت میگردد . (نحوه پرداخت اقساط در پورتال کارآموزان موجود میباشد )

محل اقامت

محل اقامت

جهت رفاه حال عزیزان غیر مقیم تهران، امکان اقامت در مراکز خوابگاهی با پرداخت هزینه اندک فراهم خواهد بود که این مبلغ طبق تحقیقات تیم موبایل آباد، بین 350 الی 450 هزار تومان برای یک ماه می باشد.

لیست مراکز خوابگاهی جهت دانلود در پورتال کارآموزان قرار داده شده است .

گواهی نامه پایان دوره

به کارآموزانی که دوره آموزشی را با موفقیت به پایان می رسانند، گواهینامه تعمیرات تلفن همراه موبایل آباد در کنار مدرک مهارت تعمیرات سازمان فنی و حرفه ای، اعطا خواهد شد.

بدیهی است لازمه دریافت گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای، شرکت در آزمون پایان دوره طبق قوانین و ضوابط آن سازمان می باشد. این آزمون در شهر تهران برگزار می شود.

گواهینامه آموزش تعمیرات موبایل آباد
گواهینامه آموزش تعمیرات موبایل سازمان فنی و حرفه ای

پورتال کارآموزان

لطفا قبل از ورود به پورتال کارآموزان حتما اطلاعات موجود در این صفحه را به طور کامل مطالعه نمائید چرا که پاسخ بسیاری از سوالات شما در همین صفحه موجود می باشد.


از توجه شما کارآموز محترم، سپاس گزاریم.


در مرحله بعد جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با ثبت نام، لیست خوابگاه ها، انتخاب روش پرداخت و … با کلیک بر روی گزینه زیر به پورتال کارآموزان وارد شوید و در صورت تمایل ثبت نام خود را نهائی کنید.

ورود به پورتال کارآموزان

مرکز پشتیبانی سراسری : 02143412 بخش کارآموزان داخلی 2

اخذ نمایندگی تعمیرات موبایل آباد

جهت اخذ نمایندگی تعمیرات موبایل فرم صفحه اخذ نمایندگی را تکمیل کنید.