لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

آموزش تعمیرات موبایل از صفر تا صد با مدرک فنی حرفه ای در موبایل‌آباد

امروزه با توجه به افزایش قابل توجه قیمت گوشی موبایل،بازار تعمیر موبایل رونق گرفته است و بسیاری تمایل دارند، موبایل آسیب دیده خود را تعمیر کنند. از طرف دیگر در سال های اخیر، واردات گوشی موبایل به کشور، رشد چشمگیری داشته است. اگر این عوامل را در کنار هم قرار دهیم، به این نتیجه می رسیم که بازار کار تعمیر موبایل، یک بازار بکر است. از این رو برای آن هایی که دوست دارند در این زمینه فعالیت کنند، یک فرصت استثنایی است که با شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه موبایل آباد، به یک تعمیرکار موبایل حرفه ای تبدیل شوند. ما در موبایل آباد بهترین و کاملترین دوره های آموزش تعمیر موبایل را برگزار میکنیم تا علاقه مندان به این رشته بتوانند، دانش و مهارتهای لازم را کسب کنند و به سرعت وارد بازار کار شوند. با ما در ادامه همراه باشید تا شما را با این دوره آموزشی آشنا کنیم.

تصویر دوره

★ ★ ★ ★ ★

تصویر دوره

★ ★ ★ ★ ★

آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل را از کجا شروع کنیم؟

برای اینکه آموزش تعمیر موبایل را شروع کنید، دو راه پیش پای شما قرار دارد. راه اول این است که به روش سنتی و به صورت استاد و شاگردی عمل کنید و تعمیر موبایل را به روش تجربی یاد بگیرید. شاید این روش مزایایی به همراه داشته باشد، اما روش کارآمدی نیست. زیرا در دنیای امروز، فناوری های موبایل به سرعت در حال تغییر و پیشرفت هستند. از این رو با روش سنتی، نمی‌توانید همگام با این تغییرات و پیشرفت ها، خود را به روز نگه دارید. پیشنهاد ما برای آموزش تعمیرات موبایل، شرکت در دوره های آموزشی این رشته است که توسط آموزشگاه های معتبر از جمله موبایل آباد برگزار میشود. وقتی در این دوره ها شرکت کنید، میتوانید آموزش تعمیرات موبایل را مطابق با استانداردهای جهانی و به صورت اصولی بیاموزید. این روش مزایای زیادی به همراه دارد که مهمترین آن این است که کسب دانش و مهارت در آن در مقایسه با روش سنتی به زمان کمتری نیاز دارد. شما میتوانید تعمیرات موبایلهای مختلف را در عرض چندماه فرا بگیرید و خیلی زود وارد بازار کار شوید و برای خود یک کسب وکار مستقل راه بیندازید. اما در شیوه سنتی باید چند سال شاگردی کنید. در انتها نیز نخواهید توانست، همگام با نوآوریهای فناوری در زمینه موبایل، خود را به روز نگه دارید.
مدرک معتبر تعمیرات موبایل علاوه بر اطمینان از کیفیت آموزش برای شما مزایای دیگری نیز دارد. در پایان دوره تعمیرات موبایل با دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه ای می توانید در فرآیند استخدام و راه اندازی کسب و کار شخصی سرعت ببخشید.

برای ورود به بازار کار چه توانایی هایی لازم است؟

تعمیرکار موبایل، به دانش فنی و مهارتهای فنی قوی نیاز دارد. تعمیرکاران موبایل باید با جدیدترین سخت افزارها و نرم افزارهای موبایل آشنا باشند و درک خوبی از سیستم های الکترونیکی داشته باشند. مهارت استفاده از دست نیز مهم است. در این شغل باید بتوانید از ابزارهای مختلف دستی استفاده و با وسایل کوچک کار کنید. شما همچنین به مهارت های سطح بالای عیب یابی و همچنین توانایی تفکر و یافتن راه حل های متناسب با بودجه مشتری نیاز دارید. این مهارت ها را می‌توان با تمرین آموخت برخی از کارفرمایان، فرصت کارآموزی و کسب تجربه را برای تازه کاران فراهم میکنند. اما از یک تعمیرکار موبایل انتظار میرود که در هنگام درخواست شغل، پایه ای قوی در تعمیر موبایل داشته باشد. همچنین از آنجایی که فناوری مورد استفاده در نرم افزار و سخت افزار به طور دائم در حال تغییر است، ضروری است که با آخرین روند توسعه نرم افزارها و سخت افزارهای موبایل و همچنین نوآوری های این صنعت، خود را به روز نگه دارید آشنا کنیم.

بازارکار و فرصت های شغلی تعمیرات موبایل

امروزه موبایل یکی از ابزارها و ملزومات زندگی روزمره اغلب افراد است. طبق آمارهای اعلام شده، ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران حدود ۹۰ درصد است که حدود ۷۶ درصد آن به تلفن همراه هوشمند اختصاص دارد. با این حساب، بیش از ۶۸ درصد از مردم ایران از گوشی های هوشمند استفاده می‌کنند. ۶۸ درصد، آمار قابل توجهی است. از طرف دیگر با افزایش قیمت دالر، بازار تعمیرات موبایل رونق مضاعفی گرفته و افرادی که موبایل هایشان دچار نقص و آسیب میشود، بیشتر تمایل دارند آنها را تعمیر کنند. زیرا بودجه کافی برای تعویض آن ندارند.
این موارد مشخص میکند که بازار کار تعمیر موبایل در ایران، یک بازار عالی و درآمدزاست و افرادی که بتوانند دانش و مهارت کافی را در این رشته بدست آورند، این امکان را دارند که خیلی زود وارد بازار کار تعمیرات موبایل شوند و به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. همچنین شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل موبایل آباد، برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، بسیار مفید است. زیرا مدرک این دوره از سوی سازمان فنی وحرفه ای کشور صادر می‌شود و کشورهای مختلف، این مدرک را به عنوان یک مدرک معتبر جهت ورود به بازار کار می‌پذیرند آشنا کنیم.

میزان درآمد تعمیرات موبایل

فردی که در دوره آموزش تعمیرات موبایل، توانایی ها و مهارت های لازم را بدست آورد، می تواند به درآمد قابل توجهی دست پیدا کند. البته نمی توان عدد دقیقی برای میزان درآمد تعمیرات موبایل تعیین کرد. زیرا فاکتورهای زیادی بر میزان درآمد حاصله دخیل هستند. مثلا محلی که قرار است در آنجا مرکز خدمات تعمیر موبایل راه اندازی کنید و میزان فعالیت روزانه شما به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای، بر روی میزان درآمد شما تاثیر می گذارد. به عنوان مثال فردی که در شمال شهر تهران، خدمات تعمیرات موبایل ارائه می دهد، می تواند به درآمد ماهیانه 60 الی 80 میلیون تومان نیز دست پیدا کند. البته نکته دیگری که وجود دارد این است که هزینه تعمیر گوشی های گران قیمت، بسیار بیشتر از گوشی های میان رده و اقتصادی است. از این رو هرچه گوشی های گران قیمت بیشتری را تعمیر کنید، درآمد بیشتری خواهید داشت.

معرفی دوره آموزش تعمیرات موبایل

آموزشگاه موبایل آباد، باکیفیت ترین و کاربردی ترین دوره آموزش تعمیرات موبایل را برگزار می کند. این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و هنرجویان از صفر تا صد تعمیرات موبایل را در این دوره آموزشی فرا می گیرند. ما در دوره آموزشی تعمیرات موبایل، برای آن دسته از افرادی که آشنایی با رشته برق و الکترونیک ندارند، مبانی الکترونیک پایه مربوط به موبایل را آموزش می دهیم و سپس بر روی آموزش تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل های اندروید و آیفون به صورت تخصصی و فوق تخصصی تمرکز می کنیم. در پایان دوره، شما دانش و مهارتی را که برای ورود به بازار کار و کسب درآمد نیاز دارید، بدست خواهید آورد.
موبایل آباد تا یادگیری کامل آموزش تعمیرات موبایل شما را رها نمی کند. برای همین شرایطی را فراهم کرده تا هنرجویان درصورت عدم کسب مهارت لازم، بتوانند تا 2 دوره متوالی در این دوره آموزشی شرکت کنند، بدون اینکه نیاز باشد هزینه ای را بابت دوره های اضافی بپردازند.
موبایل آباد برای رفاه حال هنرجویان خود، امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز فراهم کرده تا هیچ مانعی برای افراد علاقه مند به شرکت در این دوره وجود نداشته باشد. پس از اتمام دوره تعمیرات موبایل، بخش پشتیبانی موبایل آباد، به سوالات مختلف فارغ التحصیلان خود پاسخ خواهد داد و به صورت همه جانبه از آن ها حمایت می کند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آموزشگاه تعمیرات موبایل موبایل آباد تماس بگیرید.

مزایای شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل

با شرکت در دوره آموزشی تعمیرات موبایل آموزشگاه موبایل آباد از مزایای زیر بهره مند خواهید شد : آموزشگاه موبایل آباد، باکیفیت ترین و کاربردی ترین دوره آموزش تعمیرات موبایل را برگزار میکند. این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و هنرجویان از صفر تا صد تعمیرات موبایل را در این دوره آموزشی فرا میگیرند. ما در دوره آموزشی تعمیرات موبایل، برای آن دسته از افرادی که آشنایی با رشته برق و الکترونیک ندارند، مبانی الکترونیک پایه مربوط به موبایل را آموزش میدهیم و سپس بر روی آموزش تعمیرات نرم افزار و سخت افزار موبایل های اندروید و آیفون به صورت تخصصی و فوق تخصصی تمرکز میکنیم. در پایان دوره، شما دانش و مهارتی را که برای ورود به بازار کار و کسب درآمد نیاز دارید، بدست خواهید آورد .

 • آموزش تئوری و عملی در کارگاه های مجهز به تجهیزات پیشرفته
 • امکان شرکت مجدد در دوره آموزش تعمیرات موبایل تا 2 دوره متوالی بدون پرداخت هزینه اضافی
 • پشتیبانی همه جانبه از هنرجویان، پس از اتمام دوره
 • معرفی خوابگاه برای شرکت کنندگانی که از شهرستان های دیگر در این دوره شرکت میکنند
 • برگزاری دوره با حداقل شرکت کننده ممکن، برای ارتقا کیفیت آموزش
 • دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی برای تردد راحت و بی دردسر
 • معرفی هنرجویان به نمایندگی های موبایل آباد برای کارآموزی یا استخدام
 • رفع اشکال هنرجویان از طریق برگزاری جلسات آنلاین
 • امکان برگزاری دوره در روزهای پنجشنبه برای رفاه حال هنرجویان شاغل

هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل

تصویر دوره

این پکیج شامل 7 دوره تخصصی و فوق تخصصی است که در انتهای دوره کارآموزان می‌توانند در مراکز فعال موبایل‌آباد مشغول به کار شوند.

تصویر دوره

با گذراندن این دوره طی یک‌ماه می‌توانید با تمام مباحث تعمیرات موبایل آشنا شده و به سرعت وارد بازار کار شوید. (پرمخاطب‌ترین دوره در سال گذشته)

1
دوره های تعمیرات موبایل مرکز موبایل آباد چه مدتی طول می‌کشد؟
دوره تعمیرات تخصصی موبایل به مدت 6 ماه و دوره vip 4 ماه طول میکشد.
2
پس از گذراندن دوره تعمیرات موبایل، چگونه وارد بازار کار می‌‌شویم؟
پس از گذراندن دوره ها و کسب تخصص لازم، شما می‌توانید در یکی از ده ها نمایندگی موبایل آباد مشغول به کار شوید.
3
آیا پس از اتمام دوره، به ما مدرکی اعطا میشود؟
بله، پس از گذراندن دوره تعمیرات موبایل به شما مدرک معتبر فنی و حرفه ای اعطا میشود.
4
آیا برای شرکت در دوره باید پیش‌نیازی داشته باشیم؟
خیر، خوشبختانه برای شرکت دردوره های تعمیرات موبایل مرکز موبایل آباد، هیچ پیش‌نیازی لازم نیست.
5
دوره تعمیرات موبایل مرکز موبایل آباد، تعمیر کدام گوشی ها را شامل میشود؟
در دوره تعمیرات موبایل در شرکت موبایل آباد، تعمیر انواع گوشی ها را اعم از: اندروید، ios و .... را شامل میشود.
6
دوره تخصصی تعمیرات موبایل چند ساعت است؟
دوره حضوری تعمیرات تخصصی تعمیرات موبایل، شامل 36 ساعت آموزش تخصصی تعمیر موبایل است.
7
در دوره vip چه امکاناتی به ما اعطا میشود؟
موبایل آباد در ابتدای دوره vip یک گوشی سامسونگ که نیاز به مونتاز دارد و یک پک ابزار به عنوان هدیه به شما اعطا میکند.
8
هزینه دوره های آموزش تعمیرات موبایل چقدر است؟
به طور کلی هزینه دوره با توجه به نوع دوره و نیاز شما متفاوت است و شما میتوانید در قسمت (دوره های آموزشی) هزینه دوره ها را مشاهده کنید.
9
چند درصد کلاس به صورت عملی و پروژه محور است؟
با توجه به تجهیزات موجود در کلاس ‌ها، حدود 90 درصد از کلاس به صورت عملی و پروژه محور است.را مشاهده کنید.
10
کلاس ها معمولا چند نفره هستند؟
در بیشتر اوقات، کلاس ها حداکثر 15 نفره برگزار میشوند. را مشاهده کنید.
مرکز آموزش تعمیرات

از نمای نزدیک

۲۵۰۰ نفر در دوره‌های موبایل‌آباد شرکت کرده‌اند
سینا قربانی

خداروشکر اساتید خوبی هستند با اخلاق، با حوصله ، با نظمو بسیار خوب آموزش می دهند.

محمدعلی احمدی‌

سطح اساتید عالی وبالا بوده و مسلط به تعمیرات و خوب راهنمایی می کنند.

آرش مهدوی

تسلط اساتید به موضوعات مختلف ، فن بیان مناسب در هنگام تدریس، رفتار مناسب

فرشاد محمدی

اساتید هم خوب درس میدهند و عالی هستند

حسن مرادی

خیلی خوب با کارآموزان برخورد میکنند و رفتار مناسبی دارند.

مهدی احمدی

اساتید سنگ تموم گذاشتند.

فرهاد ابراهیمی

آموزش کامل و جامع، مباحث و اطلاعات بالا و بدون نقص

میثم درباری

نحوه آموزش کاربردی، اخلاق و برخورد خوب

مسعود راستی

بسیار منظم و وقت شناس و با اطلاعات کافی

محمد رضایی

صادقانه همه چیزی که لازم داشتیم را آموزش دادند.

دفتر مرکزی آموزش موبایل‌آباد

 • تهران - قلهک

  آدرس :‌ تهران، قلهک، خیابان شریعتی، بالاتر از دولت، بن‌بست فیروزه، پلاک ۴، واحد ۲