لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

آموزش تعمیرات موبایل در مشهد

آموزش تعمیرات موبایل در مشهد

با توجه به وضعیت فعلی در کشور ما، مردم بیشتر از سابق تمایل به تعمیر موبایل خود دارند و نه تعویض! همین امر موجب شده که بازار تعمیرات موبایل رونق خیلی خوبی بگیرد؛ در نتیجه افراد جویای کار می‌توانند با گذراندن دوره‌های تعمیرات موبایل، وارد این شغل فنی و تخصصی شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با شغل تعمیرات موبایل آشنا شوید!

بدون سرمایه اولیه، کسب درآمد کنید!

جالب است بدانید که شغل تعمیرات موبایل از آن دسته مشاغلی است که نیاز به سرمایه اولیه ندارد و شما صرفا از دانش، تجربه و تخصص خود کسب درآمد می‌کنید. همانطور که مستحضر هستید، در بازار فعلی، راه اندازی یک کسب و کار نوپا سختی‌ها و ریسک‌های بیشتری نسبت به گذشته دارد اما می‌توان بدون سرمایه اولیه یا بعضا با سرمایه اندک وارد شغل تعمیرات موبایل شد.

شما تنها هزینه ای ناچیز بابت تهیه ابزار و گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل در مشهد را صرف می‌کنید. بعد از آن آماده وارد دنیای متخصصین تعمیر موبایل خواهید شد و می‌توانید به کسب درآمد ایده‌آل خود فکر کنید.

در آموزشگاه تعمیرات موبایل مشهد، می‌توانید در بهترین شرایط آموزش ببینید، ابهامات خود را برطرف کنید و پا به عرصه تعمیرات موبایل بگذارید!

مجموعه موبایل آباد با بیش از 15 سال سابقه درخشان در صنف تلفن همراه و 5 سال تجربه موفق در ساماندهی سازمانی صنف تلفن همراه با داشتن بیش از 120 نمایندگی فعال در سراسر کشور در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود مبنی بر ساماندهی صنف تلفن همراه تصمیم دارد از طریق برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل، تغیر و تحول چشم‌گیری در بازار تعمیرات موبایل ایجاد کند.

برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل در مشهد

مجموعه موبایل آباد در راستای توسعه آموزش تعمیرات موبایل، در شهر مشهد نیز همچون شهر تهران اقدام به تجهیز و راه اندازی آموزشگاه تعمیرات تلفن همراه کرده است تا هموطنانی که ساکن استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی هستند، بتوانند در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنند.

  • اشتغال زایی و برابری آموزش در سراسر کشور
  • ارتقا فنی و علمی صنف تعمیر موبایل

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات موبایل مشهد

آموزش تعمیرات موبایل مشهد

در اینجا برخی از سرفصل های دوره آموزش تعمیرات موبایل مشهد را برای شما عزیزان مطرح کرده ایم:

  • آشنایی با اجزای تشکیل دهنده تلفن همراه مانند: قطعات صوتی، کانکتور ها ، آی سی ها، سنسورها ، صفحه نمایش، دوربین و ... است.
  • دستگاه‌ها، ابزار و مواد لازم جهت انجام تعمیرات موبایل که شامل : هیتر، مولتی متر، پنس ها، حلال ها و ... می‌شود.
  • کارگاه عملیاتی: نقشه خوانی، سیم‌کشی در صورت قطعی در مدار بورد، فرایند تعویض هارد گوشی و ...
  • نرم افزار: آشنایی با باکس‌های نرم افزاری، آشنایی با نرم افزارهای مرتبط با فلش، آنلاک، ریستور و ...

آموزش تعمیرات موبایل مشهد با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای کشور

افتخارات موبایل آباد منجر به امضا تفاهم نامه آموزش تعمیر گوشی با سازمان فنی و حرفه ای شد تا در کنار تخصص مجموعه موبایل آباد بخش مهمی از آینده شغلی جوانان کشور ساخته شود.

موبایل آباد به عنوان پرچم‌دار بازار خدمات تلفن همراه کشور با طراحی این دوره عملیاتی در صدد آموزش کارآموزانی برای ورود به بازار کار بوده و در همین راستا اقدام به طراحی این دوره با همکاری سازمان فنی و حرفه نموده است.

مزایا آموزش تعمیرات موبایل مشهد

  • آموزش بر اساس تکنولوژی های به روز گوشی های هوشمند: که موجب کاربردی بودن دوره برای ورود به بازار کار می‌شود.
  • جلسه های تمرینی: تمرین عملی مباحث آموزشی ارائه شده توسط اساتید موبایل آباد در محل برگزاری کلاس ها
  • پشتیبانی به مدت 3 ماه : در راستای رفع سوالات و مشکلات احتمالی کارآموزان شرایط پشتیبانی 3 ماهه پس از پایان دوره توسط اساتید محیا شده است.
  • فرصت های شغلی : معرفی کردن کارآموزان منتخب بعد از شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل مشهد به واحدهای صنفی تلفن همراه در سراسر کشور

در پایان، گواهی نامه تعمیرات موبایل مجموعه موبایل آباد، دوره آموزش تعمیر موبایل مشهد به کارآموزانی که آموزش تعمیرات موبایل را با موفقیت به پایان رسانده‌اند در کنار مدرک مهارت تعمیرات سازمان فنی و حرفه ای کشور، تقدیم می‌گردد.

تعمیرات موبایل، شغل کم‌دردسر!

زمانی که به شغل تعمیرات موبایل فکر می‌کنید، متوجه می‌شوید که به نسبت بقیه مشاغل، دارای تنش و اضطراب کمتری است و تعمیرکاران در یک محیط آرام مشغول فعالیت می‌شوند. البته به این معنی نیست که شما با مردم سر و کار ندارید اما، فقط با یادگیری اصول مشتری‌مداری، می‌توانید به خوبی مشتریان را از خود راضی نگه دارید و ارتباطات خود با مشتریان را شیرین و لذت‌بخش کنید!


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات موبایل مشهد