مهارت آموزی کلید ورود به بازار کار

شروع کار شخصی در بازار نیاز به سرمایه اولیه دارد و حتی ریسک از دست دادن سرمایه را نیز باید بپذیریم. اما این موضوع در مورد تعمیرات موبایل اهمیتی ندارد و شما نیاز به سرمایه اولیه زیادی نخواهید داشت.

شما تنها هزینه ای ناچیز بابت تهیه ابزار و گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل در مشهد را صرف میکنید. بعد از آن آماده ورود به دنیای متخصصین تعمیر موبایل میشوید و می توانید به کسب درآمد خوب فکر کنید.

آموزش تعمیرات موبایل مشهد به شما کمک میکند تا بتوانید یک شغل حرفه ای و پردرآمد داشته باشید.

مجموعه موبایل آباد با بیش از 15 سال سابقه درخشان در صنف تلفن همراه و 5 سال تجربه موفق در ساماندهی سازمانی صنف تلفن همراه با داشتن بیش از 120 نمایندگی فعال در سراسر کشور در راستای تحقق اهداف بلند مدت خود مبنی بر ساماندهی صنف تلفن همراه تصمیم دارد از طریق برگذاری دوره های آموزشی تعمیر موبایل، تغیر و تحول چشم گیری در بازار تعمیر موبایل ایجاد کند.


برگذاری دوره آموزش تعمیرات موبایل در مشهد

مجموعه موبایل آباد در راستای توسعه آموزش تعمیرات موبایل، در شهر مشهد نیز همچون شهر تهران اقدام به تجهیز و راه اندازی آموزشگاه تعمیرات تلفن همراه کرده است تا هموطنانی که ساکن استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی هستند، بتوانند در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنند.

  • اشتغال زایی و برابری آموزش در سراسر کشور
  • ارتقا فنی و علمی صنف تعمیر موبایل

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات موبایل مشهد

آموزش تعمیرات موبایل مشهد

در اینجا برخی از سرفصل های دوره آموزش تعمیرات موبایل مشهد را برای شما عزیزان مطرح کرده ایم:

  • آشنایی با اجزای تشکیل دهنده تلفن همراه مانند: قطعات صوتی، کانکتور ها ، آی سی ها، سنسور ها ، صفحه نمایش، دوربین و ..... است.
  • دستگاه ها، ابزار و مواد لازم جهت انجام تعمیرات تلفن همراه که شامل : هیتر، مولتی متر، پنس ها، حلال ها و ... میشود.
  • کارگاه عملیاتی: نقشه خوانی، سیم کشی در صورت قطعی در مدار بورد ، فرایند تعویض هارد گوشی و ...
  • نرم افزار : آشنایی با باکس های نرم افزاری، آشنایی با نرم افزار های مرتبط با فلش، آنلاک، ریستور و ...

آموزش تعمیرات موبایل مشهد با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور

افتخارات موبایل آباد منجر به امضا تفاهم نامه آموزش تعمیر گوشی با سازمان فنی و حرفه ای شد تا در کنار تخصص مجموعه موبایل آباد بخش مهمی از آینده شغلی جوانان کشور ساخته شود.

موبایل آباد به عنوان پرچم دار بازار خدمات تلفن همراه کشور با طراحی این دوره عملیاتی درصدد آموزش متخصصانی برای ورود به بازار کار میباشد در همین راستا اقدام به طراحی این دوره با همکاری سازمان فنی و حرفه نموده است.


مزایا آموزش تعمیرات موبایل مشهد

  • آموزش بر اساس تکنولوژی های به روز گوشی های هوشمند: که موجب کاربردی بودن دوره برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل میشود.
  • جلسه های تمرینی: تمرین عملی مباحث آموزشی ارائه شده توسط اساتید موبایل آباد در محل برگذاری کلاس ها
  • پشتیبانی به مدت 3 ماه : در راستای رفع سوالات و مشکلات احتمالی کارآموزان شرایط پشتیبانی 3 ماهه پس از پایان دوره توسط اساتید محیا شده است.
  • فرصت های شغلی : معرفی کردن کار آموزان منتخب بعد از شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل مشهد به واحد های صنفی تلفن همراه در سراسر کشور .

در پایان، گواهی نامه تعمیرات موبایل مجموعه موبایل آباد، دوره آموزش تعمیر موبایل مشهد به شرکت کنندگانی که آموزش تعمیرات گوشی را با موفقیت به پایان رسانده اند در کنار مدرک مهارت تعمیرات سازمان فنی و حرفه ای کشور، تقدیم میگردد.