لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

اخذ نمایندگی تعمیرات موبایل

مقدمه

آیا یک کسب‌وکار فروش و تعمیر موبایل دارید که هرچه تلاش می‌کنید و هرچه خدمات بهتری ارائه می‌دهید، نمی‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید؟ آیا می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید در کسب‌وکار خود موفق شوید و به درآمد بالایی دست پیدا کنید؟ صنعت تعمیر موبایل در سراسر جهان به سرعت در حال رشد است. از آنجایی‌که گوشی‌های هوشمند از نظر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کاملاً مستعد آسیب هستند، تقاضای زیادی برای ارائه‌دهندگان خدمات فروش و تعمیر موبایل وجود دارد. اما تنها با راه‌اندازی یک فروشگاه موبایل یا مرکز تعمیر موبایل، نمی‌توانید انتظار موفقیت و کسب درآمد بالا داشته باشید. یکی از راه‌هایی که می‌تواند موجب موفقیت شما در این حرفه شود، اخذ نمایندگی موبایل آباد است. با ما همراه باشید تا بیشتر در این‌باره صحبت کنیم.

در چه صورتی شغل فروش تعمیر موبایل می‌تواند یک شغل پردرآمد باشد؟

کسب‌وکار فروش و تعمیر موبایل، اگر به روش حرفه‌ای اجرا شود، می‌تواند یک سرمایه‌گذاری تجاری بسیار سودآور باشد. بهترین مزیتی که این شغل دارد، این است که شما می‌توانید این کسب‌وکار را با سرمایه‌گذاری بسیار کم و با تجربه راه‌اندازی کنید. اما باید بدانید برای موفقیت در این شغل چه کاری باید انجام دهید. عواملی مانند مکان مناسب، تبلیغات، بازاریابی، خدمات باکیفیت و … می‌توانند به شما برای پیشرفت کمک کنند. اما یکی از راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه‌ها برای موفقیت و کسب درآمد بیشتر در شغل فروش و تعمیر موبایل، اخذ نمایندگی موبایل آباد است. این کار مزایای فراوانی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مزایای اخذ نمایندگی موبایل آباد چیست؟

با اخذ نمایندگی موبایل آباد، از منافع زیادی بهره‌مند خواهید شد. این مزایا می‌توانند در توسعه، اعتبار، موفقیت و پیشرفت شغلی شما تاثیر فراوانی داشته باشند. این مزایا عبارتند از:

مراجعه مستمر مشتری و فروش و درآمد همیشگی

مهم‌ترین مزیتی که اخذ نمایندگی موبایل آباد برای شما به ارمغان می‌آورد، این است که نمایندگان این شرکت، همیشه و به‌صورت روزانه، تعداد مشخصی مشتری خواهند داشت. موبایل‌آباد سامانه آنلاین یکپارچه‌ای طراحی کرده که از طریق این سامانه، مشتریان درخواست تعمیر موبایل آسیب‌دیده خود را ثبت می‌کنند و با توجه به شهری که در آن زندگی می‌کنند، به نزدیک‌ترین نمایندگی موبایل‌آباد معرفی می‌شوند. بدین‌ترتیب تمام نمایندگان موبایل‌آباد، به‌صورت مستمر و بدون وقفه، مشتری دارند و بابت فروش و درآمد روزانه خود آسوده‌خاطر هستند.

تبلیغات بدون هزینه با اخذ نمایندگی موبایل آباد

موبایل‌آباد هرساله هزینه زیادی را برای تبلیغات پرداخت می‌کند. این یک مزیت برای نمایندگان موبایل‌آباد محسوب می‌شود و آن‌ها دیگر لازم نیست، هیچ هزینه‌ای را بابت تبلیغات خود بپردازند و با استفاده از این مزیت، فروش و سود خود را افزایش می‌دهند. تبلیغات موبایل‌آباد به دو صورت انجام می‌شود: تبلیغات آفلاین و تبلیغات آنلاین. هنوز تعداد زیادی از افراد، آنلاین نیستند و ترجیح می‌دهند از اشکال قدیمی ارتباطی استفاده کنند. به‌طور معمول، افراد سالمند و مسن در این بخش قرار می‌گیرند. به‌همین‌دلیل، تبلیغات آفلاین به اندازه تبلیغات آنلاین مهم است. موبایل‌آباد به وسیله بنرها، تابلوهای تبلیغاتی، آگهی‌های روزنامه و بسیاری راهکارهای دیگر، تبلیغات آفلاین را برای شناسایی برند خود به این بخش از جامعه انجام می‌دهد. از طرف دیگر موبایل‌آباد می‌داند که حضور در اینترنت و فضای مجازی بسیار مهم است. زیرا درحال‌حاضر بسیاری از افراد، خدمات آنلاین را جستجو می‌کنند و از این رو موبایل‌آباد، سرمایه‌گذاری زیادی برای تبلیغات در فضای مجازی انجام داده است. این شرکت از طریق رسانه‌های اجتماعی، سایت‌ها، وبلاگ‌ها و دیگر امکانات آنلاین دیگر، تبلیغ و بازاریابی می‌کند تا مشتریان بیشتری بدست آورد. موبایل‌آباد، به‌صورت همه‌جانبه و قوی در تبلیغات سرمایه‌گذاری کرده است و به‌همین‌دلیل با اخذ نمایندگی موبایل آباد، دیگر نگرانی بابت تبلیغات نخواهید داشت و نباید هزینه‌ای برای آن بپردازید و می‌توانید صرفه‌جویی اقتصادی زیادی داشته باشید.

اعتبار بیشتر با نصب تابلوی موبایل‌آباد

موبایل‌آباد برای افرادی که نمایندگی این شرکت را اخذ کنند، شرایطی را فراهم کرده است که تابلوی نمایندگی موبایل‌آباد را بر سردر فروشگاه و مرکز تعمیر موبایل خود نصب کند. نصب این تابلو، باعث می‌شود که توجه مشتریان به کسب‌وکار شما بیشتر شود و با توجه به اعتبار و شهرت قابل توجهی که موبایل‌آباد در طی این سال‌ها کسب کرده، درآمد و سود بیشتری از فروش و تعمیر موبایل داشته باشید.

اگر در زمینه فروش و تعمیر موبایل فعالیت می‌کنید، می‌دانید که تامین گوشی و قطعات موبایل، گاهی اوقات می‌تواند زمان‌بر و پرهزینه باشد. شاید برای پیدا کردن یک قطعه موبایل مجبور باشید به فروشگاه‌های متعدد سر بزنید و قطعه مورد نظر خود را با قیمتی بالاتر از آنچه فکر می‌کردید، خریداری کنید. این مسئله می‌تواند برای شما دردسرهای زیادی ایجاد کند و ممکن است گاهی اوقات باعث ضرر و زیان شما شود. اما با اخذ نمایندگی موبایل آباد، نباید نگران این موضوع باشید. این شرکت کلیه قطعات لازم برای تعمیر موبایل را برای نمایندگان خود تامین می‌کند و این قطعات را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. فقط کافی است قطعات مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید تا در اسرع وقت، آن‌ها را برای شما ارسال کنیم. بدین‌ترتیب خواهید دید که این کار چقدر می‌تواند در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند.

بهره‌مندی از صفحه اختصاصی در سایت موبایل‌آباد

به افرادی که برای اخذ نمایندگی موبایل آباد اقدام می‌کنند و به عنوان نماینده این شرکت انتخاب می‌شوند، یک صفحه اختصاصی در سایت موبایل‌آباد تعلق می‌گیرد. نمایندگان می‌توانند در این صفحه محتواهای مورد نظر خود، اعم از محتوای متنی، صوتی و تصویری را آپلود کنند و از این طریق مشتریان بیشتری جذب کنند. از آنجایی‌که موبایل‌آباد اهمیت زیادی به بهینه‌سازی وب‌سایت خود و جذب مشتریان بیشتر از این طریق اینترنت و فضای مجازی می‌دهد، نمایندگان بدون صرف هیچ هزینه‌ای شناخته می‌شوند و به فروش و سود بیشتری می‌رسند.

پشتیبانی آموزشی

از آنجایی‌که کیفیت خدمات برای موبایل‌آباد اهمیت ویژه‌ای دارد، همواره تلاش می‌کند تا سطح علمی و فنی نمایندگان خود را ارتقا دهد تا بدین‌وسیله خدمات باکیفیت‌تری به مشتریان خود ارائه دهند و بتوانند رضایت آن‌ها را جلب کنند. از این‌رو افرادی که مراحل اخذ نمایندگی موبایل آباد را به پایان رسانده‌اند و نماینده رسمی این شرکت شده‌اند، خدمات پشتیبانی آموزشی رایگان دریافت خواهند کرد. این آموزش‌ها می‌تواند شامل آموزش عیب‌یابی و تعمیر گوشی‌های جدید، نحوه فروش و بازاریابی، خدمات مشتریان و بسیاری موارد دیگر باشد که به توسعه و ارتقا کسب‌وکار نمایندگان کمک می‌کند.

شرایط اخذ نمایندگی موبایل آباد چیست؟

موبایل‌آباد به‌عنوان اولین و بزرگترین شبکه زنجیره‌ای تعمیرات موبایل در سراسر کشور، افتخار دارد که برای نمایندگان خود شرایطی را فراهم کرده تا آن‌ها بتوانند در این بازار پرتلاطم، از رقبای خود پیشی بگیرند و به فروش و سود قابل توجهی دست پیدا کنند. شرایط اخذ نمایندگی موبایل آباد اصلا سخت نیست. اگر مجوز تعمیر موبایل از اتحادیه دارید و دارای سابقه و اعتبار خوبی در زمینه فروش و تعمیر موبایل هستید، فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

این سند، شرایط و ضوابط کلی واگذاری نمایندگی فروش و تعمیرات موبایل از طریق سایت را تشریح می کند. متقاضیان اخذ نمایندگی موظف به مطالعه دقیق این سند و آگاهی کامل از مفاد آن قبل از اقدام به ثبت نام و ارائه درخواست می باشند.

1- تعاریف:

شرکت : منظور شرکت  جوان فناوران فردا با نام تجاری موبایل آباد است که اقدام به واگذاری نمایندگی فروش و تعمیرات موبایل می نماید.

نماینده: شخصی حقیقی یا حقوقی است که با موافقت شرکت، مجاز به فروش و تعمیرات محصولات موبایل شرکت در محدوده جغرافیایی مشخصی می باشد.

سایت : به وب سایتی اطلاق می شود که توسط شرکت طراحی و راه اندازی شده و نمایندگان از طریق آن به ارائه خدمات به مشتریان می پردازند.

2- شرایط عمومی متقاضیان :

- تابعیت جمهوری اسلامی ایران داشتن حداقل 20 سال سن

- عدم سوء پیشینه کیفری

- داشتن گواهی پایان دوره متوسطه

- داشتن تمکن مالی و صلاحیت لازم جهت اداره نمایندگی

- تعهد به رعایت کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین و مقررات شرکت

4- شرایط اختصاصی متقاضیان:

 • داشتن سابقه فعالیت در زمینه فروش و یا تعمیرات موبایل (حداقل 2 سال)
 • داشتن پروانه کسب معتبر از اتحادیه مربوطه
 • برخورداری از حسن شهرت و اعتبار در بازار
 • داشتن فضای مناسب جهت ایجاد دفتر نمایندگی
 • آشنایی با اصول بازاریابی و فروش
 • تعهد به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان

5 - تعهدات شرکت:

 • ارائه آموزش های لازم به نمایندگان در خصوص نحوه استفاده از سایت و ارائه خدمات به مشتریان
 • تامین محصولات مورد نیاز نمایندگان با قیمت مناسب
 • ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان
 • حمایت از نمایندگان در زمینه تبلیغات و بازاریابی

6-  تعهدات نماینده:

 • رعایت کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین و مقررات شرکت
 • ارائه خدمات با کیفیت و رعایت استاندراد تعیین شده ابلاغی شرکت به مشتریان
 • حفظ و نگهداری از اطلاعات مشتریان
 • ارائه گزارشات منظم از فعالیت های خود طبق درخواست رسمی شرکت و تقویم زمانی توافقی با شرکت
 • عدم واگذاری نمایندگی به شخص ثالث
 • جبران خسارات وارده به شرکت در صورت تخلف از تعهدات

7- نحوه واگذاری نمایندگی:

 • متقاضیان اخذ نمایندگی می توانند با مراجعه به سایت شرکت و تکمیل فرم ثبت نام، درخواست خود را ارائه نمایند.
 • پس از بررسی مدارک و سوابق متقاضیان، شرکت نسبت به صلاحیت آنها تصمیم گیری خواهد کرد.

در صورت تایید صلاحیت متقاضی، شرکت با وی عقد قرارداد خواهد نمود.

8-  مدت قرارداد:

 • مدت قرارداد نمایندگی یک سال شمسی می باشد و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید خواهد بود.

9-  فسخ قرارداد

شرکت در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا عدم انجام تعهدات از سوی نماینده، بصورت یک طرفه حق فسخ قرارداد را خواهد داشت.

نماینده نیز در صورت تمایل می تواند با ارائه  درخواست کتبی به شرکت ، و پس از اتمام تعهدات جاری نسبت به  اعلام فسخ قرارداد اقدام نماید. بدیهی است شرکت با بررسی وضعیت تعهدات نماینده حداکثر در یک ماه پس از ثبت درخواست فسخ نمایندگی از سوی نماینده ، مراحل تسویه با نماینده را اجرایی می کند.

10-  حل و فصل اختلافات

در صورت بروز هرگونه اختلاف بین طرفین، ابتدا با مذاکره و در مرحله دوم با انتخاب مرضی الطرفین و در مرحله سوم  مراجعه به دادگاه صالح در شهر محل شرکت ، صلاحیت رسیدگی به آن را خواهند داشت.

11-  اسناد و مدارک مورد نیاز:

 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • گواهی پایان دوره متوسطه
 • پروانه کسب معتبر
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • پذیرش کتبی مبنی بر آگاهی از مفاد این سند و تعهد به رعایت آن

12-  نکات تکمیلی:

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد نمایندگان شرکت  جوان فناوران تماس حاصل نمایند.

شرکت حق دارد در هر زمان نسبت به اصلاح یا تکمیل مفاد این سند اقدام نماید.

این سند در دو نسخه تنظیم و به طرفین ابلاغ گردیده است.

 

 

 

وضعیت تعمیرکار