اگر ساکن استان سرسبز لرستان هستید و گوشی شما شکسته،خاموش‌شده، آب‌خورده، شارژ نمی‌شود یا... می‌توانید از نمایندگی موبایل‌آباد در استان لرستان کمک بگیرید. 


 اغلب ما براین باوریم که تعمیرات تخصصی گوشی تنها در استان تهران امکان‌پذیر است.در صورتی که این‌طور نیست؛ مجموعه موبایل‌‌آباد با نمایندگی‌های  فعال در سراسر ایران از جمله استان لرستان، تعمیرات تخصصی گوشی شما را با قیمتی متناسب با مصوبه اتحادیه انجام می‌دهد و شما می‌توانید به‌صورت حضوری و غیرحضوری از خدمات مجموعه موبایل‌آباد بهره‌مند شوید.  


این‌روزها گوشی‌های هوشمند بخش جدانشدنی زندگی ما هستند و در طول روز، مدت زمان زیادی با گوشی‌هایمان
در تعامل هستیم.
زندگی شغلی بسیاری از ما به گوشی‌های هوشمند وابسته است؛ در نتیجه هرگونه اختلال در عملکرد این دستگاه کاربردی، زندگی ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.  
گاهی مشکل گوشی شما نرم‌افزاری بوده و به‌راحتی در خانه و با ترفندهای ساده قابل حل است.اما در مواردی که مشکل گوشی شما مربوط به بخش سخت‌افزاری دستگاه باشد،کار شما مشکل خواهدشد.

روش‌های معمول برای تعمیر گوشی در لرستان  

بی‌شک همه شما مردم مهمان‌نواز استان لرستان، حداقل یکبار شکستن، آب‌خوردن یا حالتی بدتر یعنی روشن نشدن گوشی خود را تجربه کرده‌اید.


شما برای تعمیر گوشی خود  در استان لرستان چه اقدامی کردید؟ آیا اطرافیان شما در تعمیر گوشی تبهر دارند یا از تعمیرکاری که نمی‌شناختید کمک گرفتید؟ آیا از نتیجه تعمیر گوشی خود راضی بوده‌اید؟
به‌احتمال زیاد با پرس و جو از دوستان و اقوام یا جست و جو در سطح شهر به دنبال یک مرکز تعمیرات متخصص برای گوشی خود بوده‌اید.
حال اگر نتیجه مطلوب را دریافت کرده باشید،خستگی و زمانی که در جست‌وجوی مرکز تعمیرات در لرستان صرف کرده‌اید؛ کمتر آزارتان خواهد داد.  

چرا موبایل‌آباد را انتخاب کنیم؟

احتمالا پس از مطالعه این مقاله با این سوال مواجه شوید(چرا مرکز تعمیرات موبایل آباد در لرستان را انتخاب کنیم؟یا؛ چگونه می‌توان به مرکز تعمیرات موبایل آباد در لرستان اعتماد کرد؟)
زیرا مجموعه موبایل‌آباد  در لرستان مانند دیگر نمایندگی‌های این مرکز، گوشی شما را در کوتاه‌ترین زمان (48ساعت) ،بروز ترین تجهیزات و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و قیمت‌هایی برابر با مصوبه اتحادیه تعمیر خواهدکرد.علاوه‌بر این موضوع، شما از چگونگی روند تعمیرات آگاه و با کنترل کیفیت نهایی از سلامت دستگاه خود مطمئن خواهید شد.     

فرآیند تعمیرات گوشی شما در موبایل‌آباد استان لرستان چگونه است؟

مرکز تعمیرات موبایل‌‌آباد در استان لرستان طبق روند دیگر نمایندگی‌ها به دو صورت حضوری و غیرحضوری آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.  

خدمات غیرحضوری:

1.ثبت خدمات از طریق وب‌سایت موبایل‌آباد
2.تماس کارشناسان نزدیک‌ترین نمایندگی؛ اعلام بر‌آورد هزینه و مدت زمان تقریبی فرآیند خدمات
3. ارسال پیک توسط نماینده و دریافت دستگاه متقاضی
4.انجام خدمات تعمیرات توسط کارشناسان نمایندگی مربوطه
5.تست نهایی کنترل کیفیت(QC Test)
6.ارسال دستگاه توسط پیک و تحویل به متقاضی

خدمات حضوری:

1. مراجعه حضوری به نزدیک‌ترین نمایندگی موبایل‌آباد
2.پذیرش دستگاه و قرارگیری در صف خدمات
3. ارسال پیک توسط نماینده و دریافت دستگاه متقاضی
4.انجام خدمات تعمیرات توسط کارشناسان نمایندگی مربوطه
5.تست نهایی کنترل کیفیت(QC Test)
6.تماس کارشناس نمایندگی مربوطه جهت اطلاع‌رسانی اتمام فرآیند خدمات
7.مراجعه حضوری متقاضی و یا ارسال دستگاه توسط پیک و تحویل به متقاضی
در صورت امکان خدمات سریع، متقاضی می‌تواند در زمان انجام فرآیندخدمات درنمایندگی حاضر و پس از اتمام فرآیند ، دستگاه خود را دریافت نماید.

مرکز تعمیرات موبایل آباد در لرستان را چگونه پیدا کنیم؟

نمایندگی های تعمیرات موبایل لرستان

کلام پایانی 

در این مقاله قصد داشتیم مردم عزیز استان لرستان را با  نمایندگی رسمی  تعمیرات تخصصی گوشی موبایل‌آباد در استان لرستان آشنا کنیم تا به راحتی و با خیالی آسوده و هزینه مناسب تلفن همراه خود را تعمیر کنند.