مقدمه

تعویض ال سی دی گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ یکی از رایج ترین تعمیرات این گوشی می باشد، چرا که ال سی دی قطعه ای آسیب پذیر و احتمال شکستن آن در اثر ضربه و فشار بسیار بالاست.

نوت 10 سامسونگ سایز 6.3 اینچی دارد در حالی که نوت 10 پلاس 6.8 اینچی است.
همچنین نمایشگر نوت 10 از نوع Infinity-o Dynamic AMOLED بهره می برد که رزولیشن 2280 در 1080 را به همراه دارد.
نمایشگر بیشتر، حاشیه های کم تر موجب شده تا احتمال شکستگی ال سی دی نوت 10 بالا برود.
در اکثر مواقع تعویض ال سی دی  note10 ناشی از ضربه خوردگی، اعمال فشار به ال سی دی گوشی نوت 10 و برخورد شی تیز به نمایشگر این دستگاه می باشد.
ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما از محافظ صفحه یا گلس بر روی ال سی دی نوت 10 خود استفاده کنید تا احتمال خرابی و شکستگی ال سی دی گوشی شما کاهش یابد.

تعویض و تعمیر ال سی دی نوت 10 سامسونگ

تعویض ال سی دی نوت 10
حتما تا الان متوجه شده اید که یکی از اصلی ترین علل بروز مشکل و خرابی در صفحه نمایش گوشی گکلسی نوت 10 وارد شدن ضربه سنگین و آن است.
توجه داشته باشید که تنها در صورتی می توان ال سی دی نوت 10 را تعمیر کرد که ضربه وارد شده به ال سی دی note 10 تنها منجر به شکستگی گلس شده باشد و دیگر نیازی به تعویض کامل ال سی دی گوشی نوت 10 سامسونگ نمی باشد و تنها گلس آن تعویض می گردد.
گلس این گوشی توسط شرکت سازنده (سامسونگ) ساخته شده است و بر روی ال سی دی این گوشی پرس شده است.
در تعویض گلس نوت 10 ال سی دی اورجینال این دستگاه تعویض نمی شود و بر روی گوشی باقی می ماند.
این کار هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 را کاهش می دهد و به نصف یا حتی کم تر می رساند.
نکته بسیار مهم این است که شکستگی گلس گوشی نوت 10 هیچ تاثیری بر عملکرد تاچ و ال سی دی این گوشی نگذاشته باشد.
 

تاچ و ال سی دی اورجینال نوت 10


دو نوع ال سی دی برای گوشی های امروزه در بازار وجود دارد که به آن ها ال سی اورجینال (OEM) و ال سی دی کپی و غیر اصلی گفته می شود.
تاچ و ال سی دی اورجینال نسخه اصلی و فابریک ال سی دی گوشی می باشد که توسط شرکت سازنده تولید و ساخته می شود.
برای تعویض ال سی دی گوشی نوت 10 سامسونگ حتما از قطعه اورجینال استفاده کنید، زیرا ال سی دی های کپی و غیر اورجینال کیفیت ساخت ال سی دی اورجینال را ندارد و ممکن است پس از مدتی کوتاه دوباره دچار مشکل شود و شما عزیزان مجبور شوید دوباره هزینه تعویض یک ال سی دی دیگر را هم پرداخت کنید.
ما به شما پیشنهاد می کنیم برای تعویض و تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 خود به نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد مراجعه کنید و از اصالت و اورجینال بودن قطعه تعویضی مطمئن شوید.
 

هزینه تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی نوت 10


در حالی می توان ال سی دی گوشی  نوت 10 را تعمیر کرد و هزینه را کاهش داد که، گلس آن آسیب ببیند و تاچ و ال سی دی این دستگاه سالم و عملکرد درستی داشته باشد.
با تعویض این گلس هزینه تعمیر ال سی دی note 10 شما به مراتب کاهش می یابد.
قسمت دیگر هزینه تعویض ال سی دی گلکسی نوت 10 مربوط به اجرت تعمیرکار می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم برای تعویض ال سی دی گوشی نوت 10 خود به مراکز نا معتبر مراجعه نکنید، زیرا ممکن است از شما هزینه گزاف و بیش از حدی را برای تعویض ال سی دی دریافت کنند.
نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد در سراسر کشور تعویض و تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ شما هموطنان عزیز را با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

مراجعه نکردن به مراکز نامعتبر برای تعویض ال سی دی نوت 10

تعویض و تعمیر ال سی دی گلکسی note 10
تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی نوت 10 کار آسانی نمی باشد و نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد.
همینطور تعمیرکاری که به آن مراجعه می کنید باید تجربه کافی را در حوزه تعمیرات موبایل کسب کرده باشد تا بتواند تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ را به راحتی و بدون دردسر انجام دهد.
برای تعویض ال سی دی نوت 10 نیاز است که گوشی شما به طور کامل باز شود، تعمیرکار باید تجربه کافی و لوازم مورد نیاز را به طور کامل داشته باشد تا در هنگام انجام این عملیات به دیگر قطعات سخت افزاری گوشی آسیب نرساند.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی نوت 10 سامسونگ در نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد
·  تعمیر سریع ال سی دی گوشی سامسونگ

معمولا زمانی که برای تعویض ال سی دی گوشی خود به مراکز موجود در بازار مراجعه میکنید پروسه تعویض ال سی دی گوشی note 10 را در مدت زمان 2 الی 3 روز برای شما تعمیر میکنند.
با مراجعه به نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد ظرف چندین ساعت گوشی خود را تعمیر و تحویل بگیرید.
 
·  استفاده از قطعات اورجینال
قطعات موجود در مراکز موبایل آباد به صورت کاملا اورجینال می باشند، تنها در صورت درخواست مشتری از قطعه غیر اورجینال برای تعمیر گوشی استفاده می گردد.
 
·  عدم نیاز به مراجعه حضوری برای تعمیر گوشی
برای تعمیر گوشی خود دیگر نیاز نیست حضوری به مراکز تعمیرات موبایل مراجعه کنید با کیک کردن بر روی گزینه ثبت درخواست تعمیرات می توانید مشخصات گوشی تعمیری خود را وارد کنید، سپس کارشناسان با شما تماس حاصل می نمایند.
گوشی شما را با سرویس پیک رایگان تحویل و بعد از تعمیر آن را برای شما ارسال می کنیم.
در نهایت اگر تجربه، پیشنهاد و یا انتقادی در خصوص گوشی گلکسی نوت 10دارید در زیر این پست برای ما کامنت کنید.