لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

تعویض ال سی دی s9 سامسونگ با کم ترین هزینه

تعویض ال سی دی s9 سامسونگ با کم ترین هزینه

مقدمه

اگر شما با خرابی ال سی دی گوشی s9 مواجه شده اید نگران هزینه تعمیر آن نباشید, نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد در سراسر کشور آماده خدمات رسانی به شما هموطنان عزیز میباشند .

معمولا ال سی دی گوشی s9 سامسونگ به شکل های مختلفی دچار آسیب دیدگی میشوند که شایع ترین آن ها موارد زیر می باشند: صفحه نمایش گوشی گلکسی S9 کاملا سیاه میشود، روی صفحه نمایشگر یک سایه یا هاله صورتی رنگ ایجاد میشود اما رایج ترین مشکل ال سی دی S9سامسونگ شکستگی ال سی دی بر اثر ضربه یا فشار به صفحه نمایش این گوشی میباشد.

تعمیر یا تعویض ال سی دی S9 سامسونگ یکی از رایج ترین مشکلات این گوشی

گوشی های امروزه از ال سی دی های ظریف و شکننده برخوردار هستند که گوشی اس 9 سامسونگ هم شامل آن ها میشود. ال سی دی گوشی اس 9 سامسونگ ممکن است بر اثر ضربه یا اعمال فشار به ال سی  دی دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر یا تعویض ال سی دی پیدا کند.

چگونه از شکستن ال سی دی اس 9 سامسونگ جلوگیری کنیم

تجربیات نشان داده است که بسیاری از کاربران برای نگه داری از گوشی بی احتیاطی میکنند , برای آن که بتوانید درصد شکستگی تاچ و ال سی دی S9 سامسونگ را کاهش دهید میتوانید از گلس یا محافظ استفاده کنید.

نصب گلس بر روی ال سی دی گوشی S9 سامسونگ در بسیاری از مواقع از شکستن صفحه نمایش جلوگیری میکند و حتی انداختن یک قاب و محافظ میتواند از وارد شدن فشار به قطعات سخت افزاری اس 9 بر اثر ضربه و اعمال فشار جلوگیری کند.

شما با انجام این کار ساده میتوانید از شکستن ال سی دی گوشی S9  سامسونگ خود جلوگیری کنید.

هزینه تعویض ال سی دی گوشی S9 سامسونگ

متاسفانه یکی از گران ترین قطعه گوشی اس 9 سامسونگ ال سی دی آن میباشد زیرا نمایشگری بزرگی دارد و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار میباشد .

بنابراین شما باید هزینه زیادی را صرف تعویض ال سی دی گوشی اس 9 سامسونگ بکنید . همچنین دقت داشته باشید که از قطعه اورجینال برای انجام این کار استفاده شود که همان کیفیت اولیه ال سی دی را داشته باشد.

متاسفانه گاهی اوقات تعمیر کاران در بازار برای آن که هزینه تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی S9 را پایین بیاورند از قطعه غیر اورجینال و فیک استفاده میکنند بدون آن که مشتری اطلاعی از این بابت داشته باشد.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای تعمیر یا تعویض ال سی دی S9 سامسونگ به نمایدگی های سامسونگ موبایل آباد مراجعه کنید و تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی اس 9 خود را با کم ترین هزینه انجام دهید همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

تعویض ال سی دی S9 سامسونگ چقدر زمان میبرد

برای تعویض یا تعمیر ال سی دی گوشی اس 9 نیاز به تجهیزات به روز میباشد و تعمیر کار باید برای انجام این کار تجربه کافی را کسب کرده باشد .

معمولا تعویض ال سی دی گوشی S9 سامسونگ 2 الی 3 ساعت زمان میبرد اما تعمیر کاران این کار را چندین روز طول میدهند تا تعمیر ال سی دی را انجام دهند .

اگر میخواهید تعویض ال سی دی گوشی S9 خود را ظرف چنیدن ساعت انجام دهید میتوانید به نمایدگی های سامسونگ موبایل آباد در سراسر کشور مراجعه کنید.

تفاوت  ال سی دی اصلی , طرح اصلی و کپی

ال سی دی های اصلی توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار میباشند.

در ال سی دی های طرح اصلی یا اصطلاحا اورجینال بازاری اختلاف ده درصدی کیفیت ال سی دی خواهید داشت . این قطعات تعمیر شده (گلس تعویض و یا فلت تعویض ) تولید شده توسط شرکت های چینی میباشد.

در قطعات کپی یا درجه 3 ساختار ال سی دی کاملا متفاوت با نسخه اصلی آن میباشد و اختلاف 50 رصدی کیفیت تصویر و 30 درصدی تاچ را خواهید داشت.

تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی اس 9 با کم ترین هزینه در نمایندگی های موبایل آباد

تعویض ال سی دی گوشی s9 سامسونگ توسط تعمیرکاران مجرب موبایل آباد با استفاده از تجهیزات بروز و کامل در نمایندگی های سامسونگ موبایل آباد با کم ترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

تعمیر گوشی سامسونگ

شما میتوانید با کلیک کردن بر روی ثبت درخواست ال سی دی s9 خود را تعویض یا تعمیر کنید.


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات