لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

تعویض قاب شکسته گوشی s9 سامسونگ در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه

تعویض قاب شکسته گوشی s9 سامسونگ در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه

مقدمه

شکستن قاب گوشی گلکسی s9 سامسونگ یکی از بیشترین مشکلات رایج این گوشی میباشد زیرا روی قاب گوشی s9 سامسونگ یک لایه شیشه ای قرار دارد که حساسیت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد.

نمایندگی سامسونگ موبایل آباد این امکان را به شما میدهد تا با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان گوشی s9 خود را تعمیر کنید.

علت شکستن قاب s9 سامسونگ

یکی از رایج ترین و اصلی ترین دلیل شکستن قاب گوشی s9 ضربه خوردن و فشار آوردن به گوشی می باشد.

ممکن است بر روی قاب گوشی s9 سامسونگ شما خط و خش هم بیوفتد و به این دلیل شما بخواهید قاب را تعویض کنید . شما میتوانید از خدمات نمایندگی سامسونگ موبایل آباد با کم ترین هزینه این کار را انجام دهید.

هزینه قاب شکسته گوشی s9

متاسفانه هزینه قاب گوشی s9 کم نمی باشد به این علت که جنس آن از نوع شیشه ای میباشد و همچنین برای تعمیر قاب s9 باید اجزا سخت افزاری زیادی باز شود بعد تعمیر دوباره نصب شوند.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای تعویض قاب شکسته s9 حتما از قطعه اصلی و اورجینال استفاده کنید. توجه داشته بایشید که قیمت قاب گوشی s9 از سایر قطعات مانند: برد گوشی و ال سی دی دی آن ارزان تر میباشد.

 

تعویض قاب شکسته گلکسی s9 چقدر زمان می‌برد؟!

تعویض قاب شکسته s9 سامسونگ

معمولا در بازار آزاد تعمیر کاران تعمیر و تعویض قاب گوشی هایی مثل s9 سامسونگ را قبول نمیکنند زیرا بسیار کار پر دردسری میباشد و برای انجام این کار باید از تجهیزات مدرنی استفاده شود.

شما میتوانید برای تعمیر و تعویض قاب شکسته گلکسی s9 به نمایندگی های موبایل آباد در سراسر کشور مراجعه کنید. عموما تعمیر و تعویض قاب شکسته s9 سامسونگ چندین روز زمان میبرد تا تعمیر شود اما نمایندگی های موبایل سامسونگ موبایل آباد این کار را ظرف چندیدن ساعت برای شما انجام میدهند.

آیا تعمیر قاب گلکسی s9 بدون این که قاب گوشی کاملا باز شود وجود دارد؟

در بعضی از موارد مانند افتادن خط و خش بر روی قاب گوشی s9 سامسونگ نیاز گوشی کاملا باز شود و به طور کامل قاب گوشی تعویض گردد. در این موارد فقط گلس روی قاب گوشی s9 تعویض میشود.

توجه داشته باشید که این کار هزینه تعمیر را پایین می آورد اما برای انجام این کار نیاز به تجهیزات پیشترفته و مدرن میباشد.

تعویض قاب شکسته s9 ضد آب بودن این گوشی را از بین میبرد؟

گوشی s9 سامسونگ یک گوشی ضد آب میباشد. برای تعویض یا تعمیر قاب گوشی گلکسی اس 9 باید دستگاه باز شود . در اطراف قاب گوشی از نوار های آب بندی شده استفاده شده است مه خاصیت ضد آب بودن را به این گوشی میدهد.

زمانی که گوشی s9 برای تعمیر یا تعویض قاب شکسته باز میشود این نوار ها از بین میروند. برای آن که گوشی شما خاصیت ضد آب بودن را از دست ندهد باید از لاستیک های آب بندی شده جدید استفاده کرد .

ما به شما توصیه میکنیم این کار را به تعمیر کاران و کارشناسان حرفه ای موبایل آباد بگذارید تا با تجهیزات به روز گوشی s9 سامسونگ شما رو در کم ترین زمان تعمیر کنند.

با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان گوشی s9 سامسونگ خودتان را تعمیر کنید

تعمیر گوشی s9 سامسونگ

شما میتوانید با کم ترین هزینه ممکن قاب شکسته گلکسی 9 را تعمیر یا تعویض بکنید

فقط کافیه در وبسایت ما در سر برگ درخواست تعمیرات گوشی خودتان را ثبت کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان مربوطه با شما تماس بگیرند.

تعمیر قاب شکسته s9 سامسونگ در نمایدگی های سامسونگ موبایل آباد با تجهزات به روز و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال توسط تعمیر کاران حرفه ای انجام میشود.


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات