لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

تماشا کنید: تست مقاومت فیزیکی موبایل نوکیا 6 در شرایط واقعی

تماشا کنید: تست مقاومت فیزیکی موبایل نوکیا 6 در شرایط واقعی

موبایل های نوکیا همواره به کیفیت ساخت فوق العاده و مقاومت بالا در برابر آسیب های فیزیکی معروف بوده اند و گاهی اوقات، به عنوان ابزارهای دیگری به جز تلفن همراه نیز ایفای نقش می کردند.

چندی پیش، این کمپانی پس از مدت ها به صحنه بازگشت و موبایلی اندرویدی را با مشخصات مناسب و قیمتی قابل قبول معرفی کرد. نوکیا 6 که نخستین اسمارت فون اندرویدی این شرکت پس از چندین سال دوری از بازار محسوب می شود ، در حال حاضر صرفاً در کشور چین عرضه شده و با استقبال قابل توجهی نیز روبرو شده.

با این حال، هنوز نمی دانیم آیا شرکت فنلاندی HMD که مسئولیت ساخت و عرضه موبایل هایی با این برند را به صورت انحصاری در اختیار گرفته، میراث ماندگار نوکیا یعنی کیفیت ساخت را نیز مد نظر قرار داده یا همچون دیگر دیوایس های اندرویدی موجود در بازار، با دستگاهی ظریف و شکننده روبرو هستیم که به انواع و اقسام محافظ ها نیاز دارد.

در همین رابطه، برخی از کاربران چینی اقدام به انجام تست هایی در شرایط واقعی کرده اند. با توجه به این ویدیو، ظاهراً با دستگاهی مقاوم روبرو هستیم، هرچند برای اطمینان از این وضعیت باید تا انجام تست های استاندارد صبر کنیم.

در ادامه می توانید تست مقاومت فیزیکی موبایل اندرویدی نوکیا 6 را در شرایط واقعی مشاهده نمایید:


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات