مقدمه

تعویض ال سی دی آیفون بدون شک یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین امور در صنف تعمیرکاران موبایل است.
احتمالا شما که این مقاله را مطالعه می‌کنید، به دنبال روشی برای تعمیر یا تعویض ال سی دی آیفون خود هستید؛ پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید و به نکات ذکر شده دقت کافی داشته باشید!

ال سی دی آیفون چگونه آسیب می‌بیند؟!

احتمالا ال سی دی گوشی شما در اثر بروز یکی از موارد ضربه، آبخوردگی یا حرارت دچار اختلال شده است و قطعا هر کدام از این اتفاقات، راه حل خاص خود را دارند.
در ادامه به صورت مختصر به علل خرابی ال سی دی آیفون می‌پردازیم:

 • آبخوردگی یا نفوذ مایعات به داخل گوشی، یکی از حادترین و دردسرسازترین مشکلاتی است که کاربران و همینطور تعمیرکاران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند؛ زیرا آبخوردگی یکی از مواردی است که برطرف کردن آن، دانش و تجربه‌ی زیادی می‌طلبد. پس برای رفع مشکل آبخوردگی آیفون‌تان باید به متخصصان این حوزه مراجعه بفرمایید.

 • ضربه‌خوردن ال سی دی آیفون، یکی از موارد متعددی است که به موبایل‌آباد گزارش می‌شود. در این شرایط، باید نکات مهمی را بدانید! زیرا در غیر این صورت، ممکن است دچار زیان شوید!

 • تعویض ال سی دی آیفون

  این موارد عبارتند از:

  • ممکن است فقط گلس (شیشه روی ال سی دی) گوشی‌تان شکسته باشد! تعویض این قطعه برای گوشی‌های آیفون بین 200 الی 500 هزار تومان هزینه خواهد داشت.

  • اگر بخشی از ال سی دی یا تاچ از کار افتاده باشد، باید نسبت به تعویض تاچ و ال سی دی آیفون خود اقدام کنید. این کار بین 400 هزار الی 1.5 میلیون تومان هزینه خواهد داشت. (بسته به مدل گوشی شما و فراوانی قطعه در بازار)

  برای تعویض ال سی دی آیفون خود، چگونه یک تعمیرکار کاربلد پیدا می‌کنید؟!

  خیلی از افراد در این خصوص، با دوستان و آشنایان‌شان مشورت کرده و در نهایت به یک مغازه‌ی تعمیرات موبایل مراجعه می‌کنند؛ اما سوال این است که آیا همه‌ی مشتریان آن مغازه نتیجه‌ی مطلوبی می‌گیرند؟!

  متخصص تعمیرات موبایل

  حتی خیلی از تعمیرکارانی که هنوز تجربه‌ی کافی ندارند، وارد فضای اینترنت شده‌ و مشتریانی به خود جذب کرده‌اند اما از کیفیت لازم و حداقلی بهره‌مند نیستند!

  چرا تعویض ال سی دی آیفون خود را به موبایل آباد بسپاریم؟!

  در حال حاضر، موبایل‌آباد بزرگترین برند تعمیرات موبایل ایران است که 130 نمایندگی در سراسر کشور دارد. یکی از مهم‌ترین رسالت‌های موبایل‌آباد، مشتری‌مداری و جلب رضایت مشتریان است.

  مجموعه‌ی موبایل‌آباد یک سیستم اتوماسیون دارد که مشتریان از ثبت درخواست مشتریان تا پایان تعمیر موبایل‌شان، در جریان فرایند کار قرار می‌گیرند.

  چرا موبایل آباد؟!

  یکی دیگر از مزیت‌های این سیستم، پیگیری سفارشات و ثبت شکایات مشتریان است؛ در نتیجه وقتی شما گوشی خود را به موبایل‌آباد بسپارید، تا 48 ساعت بعد آن را تعمیر شده و سالم تحویل خواهید گرفت!

  کلام پایانی و جمع‌بندی

  با توجه به وضعیت فعلی صنف تعمیرات موبایل و اینکه نمی‌توانیم تعمیرات موبایل خود را به هر شخصی بسپاریم، مجموعه‌ی موبایل‌آباد از شما درخواست می‌کند که قبل از هرگونه اقدام برای تعویض ال سی دی گوشی آیفون خود، به مراجع تخصصی تعمیرات موبایل که از سابقه و اعتبار چندساله برخوردار هستند، مراجعه کنید.

  برای ثبت درخواست تعویض ال سی دی آیفون خود روی دکمه ثبت درخواست تعمیرات کلیک کنید!