لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

ساده ترین روش حذف اکانت تلگرام 

ساده ترین روش حذف اکانت تلگرام 

حذف اکانت تلگرام دغدغه بسیاری از کاربران این اپلیکیشن محبوب است که به دلایل مختلفی قصد حذف حساب‌کاربری تلگرام خود را دارند.
حذف اکانت تلگرام به باور اغلب کاربران دشوارو خسته کننده می‌باشد در حالی که این باور اشتباه است. با ما همراه باشید تا ساده ترین روش دیلیت اکانت تلگرام را به شما آموزش دهیم. 

همین حالا گوشیتو تعمیرکن

 


پیش از هر اقدامی به نکات زیر توجه کنید:
 نکته اول: با حذف اکانت تلگرام تمامی داده‌های موجود در آن اعم از پیام‌های شخصی،مخاطبین ، گروه‌ها و... به طور کامل حذف شده و قابل بازیابی نخواهد بود.
نکته دوم: برخی کاربران برای رفع ریپورت اکانت تلگرام، اقدام به حذف حساب‌کاربری خود می‌کنند؛ در صورتی که ریپورت اکانت تلگرام  براساس شماره فرد تعیین شده و ارتباطی به حساب ‌کاربری شخص ندارد.

چگونه اکانت تلگرام را حذف کنیم؟

قدم اول

اولین قدم برای حذف اکانت تلگرام ورود به سایت رسمی تلگرام از طریق لینک https://my.telegram.org/auth?to=deactivate  است.
پس از ورود به سایت تلگرام از طریق لینک بالا، شما وارد یک صفحه می‌شوید، و با وارد کردن شماره تماس خود به همراه کد کشور در فیلد مخصوص و انتخاب گزینه Next وارد مرحله بعد می‌شوید.

قدم دوم

در این مرحله تلگرام برای شما یک پیام حاوی رمز ارسال می‌کند که در صفحه تلگرام شما قابل مشاهده است.

قدم سوم

رمز راعینا کپی کرده و در کادر cod  Confirmation وارد کنید. سپس روی گزینه sing in کلیک کنید.

 قدم چهارم

در این مرحله صفحه‌ای با سه گزینه را مشاهده خواهید کرد و شما باید گزینه Delete account را انتخاب کنید.  

 

قدم پنجم

در این مرحله تلگرام از شمامی‌پرسد (آیا قصد حذف اکانت خود را دارید؟) و به شما هشدار می‌دهد با حذف اکانت خود در تلگرام، اطلاعات شما به‌طورکامل حذف شده و قابل بازیابی نخواهد بود.
همچنین از شما دلیل حذف اکانت تلگرام را می‌پرسد که پاسخ به این بخش الزامی نیست.


شما در این بخش یک هشدار جدی هم دریافت می‌کنید با این مضمون که با حذف حساب کاربری خود به‌زودی نمی‌توانید عضو مجدد تلگرام شوید.
درنهایت گزینه Done را انتخاب کنید.

قدم آخر

در آخرین مرحله تلگرام باز هم سوال خود را  تکرار می‌کند که آیا قصد حذف اکانت تلگرام خود را دارید؟ و شما با انتخاب گزینه Yes delete my account  حساب کاربری خود را از تلگرام به‌طور کامل حذف می‌کنید. 


در نهایت شما با تصویر زیر مواجهه می‌شوید که حذف اکانت تلگرام را تایید می‌کند.

اپلیکیشن دیلیت اکانت تلگرام

اپلیکیشن‌های زیادی جهت حذف اکانت تلگرام در مارکت‌های موبایل وجود دارد که بنظر روش ساده‌ای برای حذف حساب کاربری تلگرام است اما این روش به هیچ وجه توصیه نمی‌شود زیرا پس از استفاده گرفتار پوش نوتفیکیشن می‌شوید. 

کلام پایانی

تمامی این مراحل در سیستم عامل اندروید و IOS و نسخه دسکتاپ یکسان می‌باشد و در هر حالتی ورود به سایت رسمی تلگرام الزامی است.
در برخی موارد با تیترهایی نظیر (حذف اکانت تلگرام بدون کد) یا (حذف اکانت تلگرام بدون نیاز به پسورد) برمی‌خورید که تمامی این روش‌ها غیر ممکن است وپیشنهاد ما برای حذف اکانت تلگرام روشی است که در این مقاله توضیح دادیم و امیدواریم این آموزش مورد پسند شما بوده باشد و با مطالعه آن موفق به حذف حساب کاربری تلگرام  شده باشید.

تعمیر آسان و سریع تلفن همراه

 

 


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
دکمه ثبت درخواست