بازی Brawl Stars، جدیدترین بازی کمپانی سوپرسل (Supercell) خالق بازیهای کلش آف کلنز ، هی دی، کلش رویال و بوم بیچ برای اندروید و iOS است که بالاخره پس از مدت ها در گوگل پلی و اپ استور عرضه شد.

در بازی Brawl Stars شما با کاربران آنلاین از سراسر دنیا به رقابت می پردازید، رقابت های فوق العاده مهیج و کم نظیر آن هم در نبردهای 3 vs 3 طیف گسترده ای از قهرمانان با قدرت های مختلف و منحصر به فرد در بازی وجود دارد که می توانید از آن ها در نبردهایتان استفاده کنید.

Brawl Stars (جدال ستارگان)

چندین حالت مختلف در دسترس شماست که امکان انتخاب از میان آنها و سرگرم کردنتان برای شما فراهم گردیده است! در هر یک از این حالت ها ماموریت هایی خاص و جذاب انتظار شما را می کشند!

در بازی جدال ستارگان برای پیوستن به گروه دلخواه خود و بازی با دوستانتان لازم است که در صفحه اصلی بازی به سربرگ اجتماعی (social) بروید و پس از آن به گروه به دلخواه خود بپیوندید. پس از پیوستن به گروه همانند دیگر بازی های این کمپانی امکان چت نیز برای شما فراهم خواهد شد.

همانند دیگر بازیهای اکشن – استراتژیک دوربین از بالا کارکتر را برای شما نمایش می دهد و با جوی استیک تعبیه شده در سمت چپ صفحه نمایش می توانید حرکت کنید و با تیراندازی به سمت کاربران سراسر دنیا برای ساعت ها به گوشی میخکوب شوید!

تیم موبایل آباد پیشنهاد می کند که حتما بازی Brawl Stars را امتحان کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود نسخه اندروید بازی Brawl Stars
دانلود نسخه iOS بازی Brawl Stars

ویدئوی معرفی بازی Brawl Stars

 

متاسفانه مرورگر شما امکان پخش ویدئو را ندارد.

منبع خبر