لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

معرفی 5برنامه پاک سازی کننده گوشی اندرویدی

معرفی 5برنامه پاک سازی کننده گوشی اندرویدی


امروزه دستگاه‌های اندرویدی به اندازه کافی هوشمند هستند و فضای کافی برای ذخیرره فایل‌ها و عکس ها دارند، اما با این حال خوب است هر چند وقت یک بار در گوشی نظافت انجام دهید که در ادامه 5 اپلیکیشن پاکسازی گوشی اندروید را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

5 برنامه پاک کننده اندروید


این برنامه‌های تمیزکننده تلفن برای Android به شما کمک می کنند فایل‌های ناخواسته را که فضای دستگاه شما را اشغال می‌کنند پاک کنید.

 

1-Files by Google


مدیر فایل رسمی اندروید Google دارای ابزارهای ساده ای است که باعث می‌شود اولین پاک کن گوشی ناخواسته اندرویدی باشد که هر کسی باید امتحان کند.

برای کار با آن ابتدا برنامه را روشن کرده و به  برگه Clean در پایین بروید تا به این گزینه‌ها دسترسی پیدا کنید. در اینجا چندین منطقه را مشاهده خواهید کرد که برنامه آن‌ها را به عنوان اتلاف فضا شناسایی می‌کند. این موارد شامل  پرونده‌های ناخواسته، موارد تکراری، عکسهای پشتیبان گرفته شده و  برنامه‌های استفاده نشده است. برای بررسی بیشترین میزان اشغال، گزینه‌ای را انتخاب کنید، آنچه را می‌خواهید حذف کنید بررسی کنید و تأیید کنید که برنامه از بقیه موارد مراقبت می‌کند.
همچنین می‌توانید از  برگه Browse برای کشف دستی حافظه تلفن خود استفاده کنید.

دانلود برنامه Files by Google

2- Droid Optimizer 


 Droid Optimizer با بیش از یک میلیون بارگیری در فروشگاه Google Play ، یکی از شناخته شده ترین ابزارهای پاک کننده اندروید است. استفاده از آن ساده است، مخصوصاً برای تازه کارها، با صفحه معرفی که شما را از طریق مجوزها و ویژگی‌ها راهنمایی می‌کند.

برای شروع تمیز کردن تلفن فقط یک ضربه کافی است. آمار خود را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. فضای آزاد و RAM در کنار نمره "رتبه" شما نشان داده می شود، جایی که برای اقدامات پاکسازی خود امتیاز دریافت می‌کنید.
Droid Optimizer به شما امکان می دهد نظافت منظم و خودکار را تنظیم کنید. این پاکسازی خودکار حافظه پنهان گوشی اندرویدی شما را تمیز می‌کند، برنامه های پس زمینه را متوقف می کند و پرونده های غیر ضروری را حذف می کند. این برنامه همچنین با یک "برنامه ریز شب بخیر" برای صرفه جویی در انرژی همراه است و ویژگی هایی مانند Wi-Fi را در حالت غیرفعال به طور خودکار غیرفعال می‌کند.

دانلود برنامه Droid Optimizer 

همین حالا گوشیت تعمیر کن

Ccleaner -3 


همان برنامه دسک تاپ شناخته شده برای بازیابی فضای دیسک در Android نیز موجود است. 

در واقع ،  CCleaner در اندروید یک برنامه چند منظوره است که تمام تلاش خود را برای تجزیه و تحلیل و پاکسازی پرونده‌های ولگرد می‌کند که فضای ارزشمند شما را اشغال می‌کنند. 
این برنامه همچنین دارای یک مدیر برنامه است که یک رابط ساده ارائه می دهد که به شما امکان می دهد چندین برنامه را برای حذف نصب انتخاب کنید. 

دانلود برنامه Ccleaner

4- نورتون پاک


در مقایسه با ورودی های دیگر ، Norton Clean یکی از تمیزترین، درخشان ترین و مدرن ترین رابط‌های کاربری را دارد. هر چیزی که نیاز دارید( فایل هاف‌برنامه‌ها) تنها با یک کلیک ساده پاک می‌شوند.

دانلود برنامه Norton Clean

5- خدمتکار SD


یکی دیگر از ابزارهای جستجو و حذف است که این بار به دنبال پرونده ها و پوشه های رایج است که SD Maid می تواند با خیال راحت آنها را حذف کند. 

دانلود برنامه SD Maid


جمع بندی


اگر این مطلب برایتان مفید بود می‌توانید با دوستان خود به اشتراک بگزارید تا ن ها بتوانند از این مطلب بهره مند شوند.
اگر از پاک کننده ی دیگری برای گوشی استفاده می‌کنید و از آن رضایت دارید می‌توانید با ما در قسمت دیدگاه ها در اشتراک بگذارید.


همین حالا از کارشناسان حرفه ای موبایل آباد مشاوره بگیر


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات