لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

موبایل تاشوی سامسونگ و باتری انعطاف پذیر 6 هزار میلی آمپر ساعتی در راه است

موبایل تاشوی سامسونگ و باتری انعطاف پذیر 6 هزار میلی آمپر ساعتی در راه است

موبایل تاشوی سامسونگ

در حالی که هنوز معرفی موبایل تاشوی سامسونگ قطعی نشده، برخی منابع آگاه از تجهیز آن به باتری انعطاف پذیر خبر داده اند.

چهار سال قبل واحد باتری و انرژی های تجدید پذیر کمپانی کره ای به نام Samsung SDI نمونه اولیه ای از باتری انعطاف پذیر را به نمایش گذاشت. با این حال ظرفیت باتری های مذکور آنقدر محدود بود که قوی ترین نمونه های آن که 210 میلی آمپر ساعتی بودند، حتی به یک دهم ظرفیت باتری اسمارت فون های معمولی هم نمی رسیدند.

حالا اما منابع نزدیک به واحد تولید باتری سامسونگ مدعی شده اند که این شرکت به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کرده و نخستین موبایل هوشمند تاشوی آنها که احتمالا تا پایان سال معرفی می شود، از باتری انعطاف پذیر بهره خواهد برد. بر این اساس باتری های جدید ظرفیتی بین 3 هزار تا 6 هزار میلی آمپر ساعت دارند. برخی تحلیلگران فناوری عقیده دارند که ظرفیت این باتری ها حدود 6 هزار میلی آمپر خواهد بود چرا که موبایل تاشوی سامسونگ در حالت باز شدن کامل در واقع یک تبلت با مصرف انرژی بالا خواهد بود.

موبایل تاشوی سامسونگ - اخبار موبایل آباد

منابع مذکور مدعی شده اند که توسعه این باتری ها نهایی شده و پروسه تولید آنها از همین تابستان کلید خواهد خورد. غول فناوری کره طی یک دهه گذشته هزینه و زمان زیادی را صرف توسعه موبایل تاشو کرده اما متخصصان این شرکت بارها طرح های قبلی را کنار گذاشته و همه چیز را از صفر شروع کرده اند.

 

تازه های اخبار موبایل آباد؛ شاید این خبر مرتبط مورد توجه شما قرار بگیرد: ویدئویی از دو گوشی سامسونگ گلکسی جی7 (2017) و جی 5 (2017) به بیرون درز کرد

 

بر اساس گزارشات جدید سامسونگ هنوز نامی را برای این موبایل منحصر به فرد در نظر نگرفته اما در نظر دارد که نمایشگر‌ گوشی‌ تاشو خود را از 2 نقطه تا کند. این مسئله موجب می‌شود که کاربر بتواند با استفاده از یک سوم نمایشگر اصلی، اطلاعات مورد نیاز خود را مشاهده کند.این کمپانی از استقبال کاربران از موبایل تاشو مطمئن نیست و در ابتدا تنها به تولید یک میلیون دستگاه بسنده خواهد کرد.


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات