لوگو موبایل آباد
تماس باما
021-43412

گوشی تاشوی سامسونگ مدل گلکسی ایکس اوایل سال 2019 معرفی می شود

گوشی تاشوی سامسونگ مدل گلکسی ایکس اوایل سال 2019 معرفی می شود

سامسونگ، سال آینده‌ی میلادی از گوشی سامسونگ انعطاف پذیر گلکسی ایکس که همانند کیف پول تا می‌شود، رونمایی خواهد کرد.

بر اساس خبرها و گزارش‌هایی که تاکنون منتشر شده، ظاهرا سامسونگ در تلاش است هر چه زودتر گوشی هوشمند انعطاف‌پذیری، به بازار معرفی کند و به همین منظور، ده‌ها ثبت اختراع مختلف درباره‌ی محصول جدید خود به ثبت رسانده است.

گوشی تاشوی سامسونگ ، گلکسی ایکس - اخبار موبایل آباد

مشخصات گوشی تاشوی سامسونگ

چند ماه قبل معلوم شد که شماره مدل SM-G888N0 مربوط به گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ با نام تجاری گلکسی ایکس است و نام گلکسی ایکس با نمایشگر تاشو در بخش پشتیبانی سایت سامسونگ فاش شد. اسفندماه 1396، با ثبت نشان تجاری گلکسی ایکس، احتمال ساخت گوشی منعطف بیشتر شد و همان زمان ویدیوهای مفهومی Galaxy X منتشر شد. بر اساس آخرین گزارش وال استریت ژورنال، گلکس ایکس اوایل سال آینده‌ی میلادی رونمایی خواهد شد. در خبر دیگری که هفته‌ی قبل منتشر شد، اعلام شده بود که گوشی انعطاف پذیر سامسونگ احتمالا در نمایشگاه CES 2019 رونمایی می‌شود.

 

تازه های اخبار موبایل آباد؛ شاید این خبر مرتبط مورد توجه شما قرار بگیرد: گوشی آیفون و آیپدهای اپل توسط شرکت اپل مجهز به فیس آیدی خواهد شد

 

گلکسی ایکس سامسونگ دارای نمایشگر 7 اینچی است که در وسط، کاملا شبیه به کیف پول تا می‌شود. البته زمانی که گوشی به صورت تا شده قرار داشته باشد، از نمایشگر دیگری در قسمت بیرونی دستگاه بهره می‌برد. نمایشگر ثانویه، به کاربران کمک می‌کند تا برای مشاهده ساعت، بررسی تماس‌های دریافتی یا اعلان‌ها مجبور نباشند گوشی را باز کنند و به‌راحتی می‌توانند چنین اطلاعاتی را از روی نمایشگر ثانویه مشاهده کنند. از آنجایی که گلکسی ایکس مجهز به دو نمایشگر مجزا است، انتظار می‌رود به باتری با ظرفیت بالاتری هم نیاز داشته باشد؛ هرچند هنوز اطلاعاتی در مورد باتری گوشی انعطاف پذیر سامسونگ منتشر نشده است. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، احتمالا قیمت گلکسی ایکس سامسونگ 1500 دلار خواهد بود.

گوشی تاشوی سامسونگ ، گلکسی ایکس - اخبار موبایل آباد

با توجه به قیمت احتمالی گلکسی ایکس ، انتظار نمی‌رود بعد از رونمایی، شاهد فروش آن در پشت ویترین مغازه‌ها باشیم. قطعا خرید چنین گوشی گران‌قیمتی برای همه‌ی کاربران مقدور نخواهد بود. صرف نظر از کارایی چنین گوشی هوشمندی، همه‌‌ی کاربران نمی‌توانند برای خرید یک گوشی هوشمند چنین رقمی بپردازند. لذا انتظار می‌رود گلکسی سامسونگ در ابتدا توسط طرافداران جدی گوشی های خاص و متفاوت خریداری شود.

گلکسی ایکس سامسونگ با کد نام Winner اوایل سال آینده‌ی میلادی معرفی می‌شود. البته تا این لحظه هنوز به صورت رسمی مشخص نشده است که گوشی انعطاف پذیر سامسونگ قرار است چه زمانی و در کدام بازار عرضه شود. باید منتظر بمانیم تا در خبرهای بعدی اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی منتشر شود.

  منبع خبر گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی ایکس


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات