لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

ios 13 از آیفون 5s , آیفون se و آیفون 6 پشتیبانی نمیکند

ios 13 از آیفون 5s , آیفون se و آیفون 6 پشتیبانی نمیکند

طبق آخرین گزارش ها ios 13 از گوشی های آیفون 6 , آیفون se و آیفون 5s پشتیبانی نمیکند.

آخرین اخبار iphonesoft.fr نشان میدهد که ios 13 بعضی از گوشی های آیفون را پشتیبانی نمیکند. در صورتی که زمان معرفی ios 12 اپل چنین اتفاقی را شاهد نبودیم و نسخه دوازدهم سیستم عامل apple از تمامی گوشی هایی که از نسخه ios 11 پشتیبانی میکردند , حتی آیفون 5s پشتیبانی میکرد. صحت داشتن این خبر به معنای پایان عمر آپدیت بسیاری از مدل های آیفون فعال در بازار خواهد بود . طبق ادعای این گزارش ios 13 از گوشی های آیفون 6 و آیفون Se و آیفون 5s پشتیبانی نمیکند.

دو گوشی آیفون 6 و آیفون 6 pluse در سال2016 به بازار عرضه شدند. این دو گوشی توانستند فروش فوق العاده ای را در بازار برای خود رقم بزنند و به عنوان گوشی های پر فروش آیفون در بازار شناخته شوند. اگر این خبر منتشر شده درست باشد تعداد زیادی از گوشی های اپل نمیتوانند آخرین نسخه ی سیستم عامل ios را دریافت کنند.

نسخه جدید قرار است در ماه سپتامبر به بازار عرضه شود. همچنین این خبر به این معناست که آیفون 5s توانسته در مقایسه با آیفون 6 یک سال بیشتر به روزرسانی سیستم عامل ios را دریافت کند . این تصمیم برای کاربران آیفون se نیز خوشایند نخواهد بود چون که آن ها فقط سه سال به روز رسانی ios را دریافت کردند.

به نظر میاید کوپرتینویی ها تصمیم گرفته اند نسخه ی ios13 از گوشی هایی با نمایشگر 4 اینچی دیگر پشتیبانی نکند. در این صورت نسخه ی جدید سیستم عامل اپل از گوشی های آیفون 5s و آیفون se پشتیبانی نخواهد کرد. با چنین اتفاقی آیپاد تاچ اپل با نمایشگر 4 اینچی به بازار عرضه میشود که در تیررس تصمیم جدید کوپرتینویی ها قرار خواهد داشت.

گزارشات iphonesoft نشان میدهد در بین انواع مختلف آیپد اپل تنها آیپد 2 و آیپد Air نمیتوانند سیستم عامل ios 13 را دریافت کنند. انتظار میرود ios 13 در 13 خرداد 1398 به صورت رسمی معرفی شود.

منبع خبر


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات