لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

p30 pro هوآوی قصد دارد عکاسی را با دوربین چهارگانه به نمایش بگذارد!

p30 pro هوآوی قصد دارد عکاسی را با دوربین چهارگانه به نمایش بگذارد!

در پشت هوآوی p30 pro یک دوربین MP40 وجود دارد که عکاسی با نور کم را امکان پذیر میکند.در کنار این دوربین یک زاویه دید مناسب و پهن برای عکس برداری در نقاط ضعیف وجود دارد و همچنین یک دوربین عکاسی که توانایی زوم 5 برابر را دارد قرار گرفته است.

p30 pro دوربین های دیجیتال , حسگر اثر انگشت در صفحه نمایش , یک باطری 4200 مگاهرتز و یک صفحه نمایش 6.5 اینچی ,OLED p30 pro را شامل میشود.

همچنین تراشه 980 ,Kirinبا 8 گیگابایت رم و 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی p30 pro را پشتیبانی میکند.

P30 Pro هوآوی از تراشه Kirin 980 استفاده می‌کند که در حال حاضر قدرتمندترین تراشه هواوی به شمار می‌آید. این تراشه که یکی از نخستین تراشه‌های 7 نانومتری جهان است، توانسته است با تکیه بر معماری انقلابی خود، 6.9 میلیارد ترانزیستور را در خود جا بدهد.

تراشه Kirin 980 می‌تواند در جاهایی که به پردازش هوش مصنوعی نیاز است، عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. فناوری‌های تشخیص چهره، تشخیص اشیا، بخش‌بندی عکس و ترجمه هوشمند همگی به هوش مصنوعی تکیه دارند و Kirin 980 با تکیه بر واحدهای پردازش عصبی‌اش می‌تواند به‌خوبی از عهده آن‌ها بر بیاید. پس فرقی نمی‌کند که در حال حرکات موزون باشید یا در حال دویدن، در هر صورت دوربین گوشی می‌تواند با اتکا بر قابلیت‌های Kirin 980، به‌صورت همزمان روی خطوط بدن‌تان فوکوس کند.

منبع خبر


لینک مقاله کپی شد
میانگین امتیاز این مقاله 0 امتیاز از 5

دیدگاه و امتیاز شما

با بیان دیدگاه و نظرات سازنده خود، ‌موبایل آباد را در جهت ارائه مقالات با کیفیت بالاتر یاری فرمایید.

امتیاز شما
ثبت درخواست تعمیرات