خانه / ثبت درخواست تعمیرات موبایل و تبلت

ثبت درخواست تعمیرات موبایل و تبلت


راهنما و قوانین ثبت درخواست تعمیرات موبایل

1- هزینه اعلام شده توسط کارشناسان موبایـل آبـاد فقط در مورد مشکل ذکر شده بوده و مشکلات دیگر شامل هزینه مجزا می باشند.
2- دستگاه های آب خورده و ضربه خورده و همچنین مشکلاتی از قبیل : صفحه سفید، صفحه آبی، هنگ روی آرم و …(به دلیل احتمال اسیب دیدگی در برد اصلی)به منزله خاموش تحویل گرفته می شود و موبایل اباد نسبت به استرداد دستگاه با حالت اولیه مسئولیتی ندارد .
3- در حین تعمیرات سخت افزاری یا نرم افزاری این احتمال وجود دارد که دستگاه نیاز به فلش یا ریستور داشته باشد در این حالت احتمال پاک شدن کل یا بخشی از اطلاعات وجود دارد .
4- قبل از تحویل دستگاه به کارشناس موبایل آباد سیم کارت، کارت حافظه و دیگر لوازم جانبی را از دستگاه خارج و نزد خود نگه دارید.
5-مدت زمان گارانتی دستگاه تعمیر شده توسط موبایل آباد یک هفته و تنها در مورد صفحه نمایش فقط در نمایندگی (در صورت مراجعه حضوری) و یا در حضور کارشناس (درب منزل یا محل کار) می باشد، البته توجه داشته باشید که جای نگرانی وجود ندارد چرا که تمامی قطعات استفاده شده در موبایل آباد اصلی (بهترین جنس موجود در بازار) بوده و همچنین در مرحله بعدی دستگاه شما توسط کارشناسان واحد QC (کنترل کیفیت) به طور کامل تست و تایید شده است.
6- در صورتی که بعد از باز شدن دستگاه توسط متخصصین موبایل آباد مشخص شود که مشکل دستگاه به درستی اعلام نشده و یا دستگاه قبلا توسط تعمیرکار دیگری باز یا تعمیر شده باشد هزینه کارشناسی و عیب یابی دستگاه به مبلغ 20 هزار تومان دریافت و دستگاه به مشتری عودت داده می شود.
7- زمان تعمیرات دستگاه شما در موبایل آباد کمتر از 48 ساعت از زمان تحویل دستگاه به رابط می باشد ولی در مواردی که دستگاه نیاز به قطعاتی داشته باشد که از دسترسی بازار خارج است ممکن است تا حداکثر یک هفته زمان لازم باشد.
8- با توجه به بار مسئولیتی که گوشی های تعمیری برای موبایل آباد ایجاد می کند خواهشمندیم بعد از اتمام کار در دسترس باشید تا هرچه سریعتر دستگاه برای شما ارسال شود در غیر اینصورت بعد از گذشت 3 روز دستگاه به انبار ارسال و شما متحمل هزینه انبار داری می شوید (روزانه 1000 تومان) و در صورتی که بعد از گذشت 30 روز بازهم اقدام به دریافت دستگاه خود نکرده و یا در دسترس نباشید شما متحمل هزینه ی ماهیانه 100.000 تومان می شوید.