لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

تماس با ما

تماس با ما

تماس با موبایل آباد

مجموعه موبایل آباد جهت پشتیبانی منظم، سهولت و سرعت در ارتباط با همراهان خود کانالهای مختلفی برای ارتباط با مشتریان خود را در دستور کار قرار داده است تا علاوه بر ارتباط همیشگی، احساس امنیت و رضایت را برای مشتریان به ارمغان آورد.

 

وب سایت

برای ارتباط مستقیم با واحد مدیریت میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس در فرم زیر با ما در میان بگذارید.

 

مراجعه حضوری

شما میتوانید برای مراجعه حضوری به هر کدام از نمایندگی های مجاز موبایل آباد، در سایت، قسمت نمایندگان، شهر یا استان خود را جستجو کنید.سپس در صفحه نمایندگی مورد نظر با توجه به ساعات کاری درج شده زمان مراجعه خود را هماهنگ نمایید. برای مشاهده آدرس و اطلاعات تماس نمایندگان خدمات و تعمیرات تلفن همراه موبایل آباد کلیک کنید.

 

مرکز پشتیبانی

تلفن : 43412-021

تلفن : 91004341-021

این مرکز جهت مشاوره و پشتیبانی مشتریان، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:00 الی 17:00 و پنجشنبه ها از ساعت 9:00 الی 14:00 آماده پاسخگویی می باشد. جهت ثبت درخواست تعمیرات به این صفحه مراجعه نمائید.

 

ایمیل

یکی از راه های ارتباطی دیگر که در همه ساعات شبانه روز امکان استفاده از آن برای شما عزیزان وجود دارد ارتباط با ایمیل info [at] mobileabad [dot] com می باشد که با استفاده از آن می توانید هرگونه انتقاد یا پیشنهادی را مطرح و یا از راهنمایی های کارشناسان بهره ببرید.

 

شبکه های اجتماعی

مجموعه موبایل آباد به جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان خود پاسخگوی نیازهای شما در شبکه های اجتماعی نیز می باشد.

اینستاگرام: http://instagram.com/mobileabad

همچنین می توانید جهت آگاهی از اخبار تکنولوژی، آموزش های مرتبط با موبایل و اطلاع از تخفیفات هفتگی و طرح های تشویقی عضو کانال موبایل آباد در تلگرام به نشانی t.me/mobileabad_official شوید.

 

آدرس پستی

خیابان انقلاب، نبش خیابان دانشگاه، پلاک 172، طبقه پنجم
کد پستی: 1314754800

 

فرم تماس