لوگو موبایل آباد
صفحه اصلی موبایل آباد تماس باما

تماس با ما

تماس با ما

تماس با موبایل آباد

مجموعه موبایل آباد جهت پشتیبانی منظم، سهولت و سرعت در ارتباط با همراهان خود کانالهای مختلفی برای ارتباط با مشتریان خود را در دستور کار قرار داده است تا علاوه بر ارتباط همیشگی، احساس امنیت و رضایت را برای مشتریان به ارمغان آورد.

وب سایت

متقاضیان می توانند جهت ارتباط با کارشناسان و همچنین ثبت نظرات و پیشنهادات در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیک و پیام خود در فرم ارتباط با ما درخواست خود را ثبت کنند تا در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

مراجعه حضوری

متقاضیان می توانند از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10:00 الی 14:00 و 17:00 الی 21:00 به هر یک از مراکز خدمات موبایل آباد در شهر و منطقه خود مراجعه و از خدمات مجموعه اعم از تعمیرات موبایل و گارانتی و همچنین دریافت راهنمایی استفاده نمایند. برای مشاهده آدرس و اطلاعات تماس نمایندگان خدمات و تعمیرات تلفن همراه موبایل آباد کلیک کنید.

مرکز پشتیبانی

تلفن : 02143412000

این مرکز فقط جهت پشتیبانی و نه ثبت درخواست از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:00 الی 17:00 و پنجشنبه ها از ساعت 9:00 الی 14:00 آماده پاسخگویی به شما متقاضیان عزیز می باشد. جهت ثبت درخواست تعمیرات به این صفحه مراجعه نمائید.

ایمیل

یکی از راه های ارتباطی دیگر که در همه ساعات شبانه روز امکان استفاده از آن برای شما عزیزان وجود دارد ارتباط با ایمیل info [at] mobileabad [dot] com می باشد که با استفاده از آن می توانید هرگونه انتقاد یا پیشنهادی را مطرح و یا از راهنمایی های کارشناسان بهره ببرید.

شبکه های اجتماعی

مجموعه موبایل آباد به جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان خود پاسخگوی نیازهای شما در شبکه های اجتماعی نیز می باشد.

اینستاگرام: http://instagram.com/mobileabad

همچنین می توانید جهت آگاهی از اخبار تکنولوژی، آموزش های مرتبط با موبایل و اطلاع از تخفیفات هفتگی و طرح های تشویقی عضو کانال موبایل آباد در تلگرام به نشانی t.me/mobileabad_official شوید.

آدرس

تهران - خیابان شریعتی - پل صدر- بن بست فیروزه - پلاک 4 طبقه دوم - واحد 2 - کد پستی : 1913996314


فرم تماس